IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 22nd February 2012, 09:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

А от тези антицелулитни кремчета и гелчета някой видял ли е резултат, дори и минимален?
Отговори с цитат
  #822  
Стар 22nd February 2012, 11:22
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
А от тези антицелулитни кремчета и гелчета някой видял ли е резултат, дори и минимален?
Временно повърхностно изглаждане...слаба работа.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 22nd February 2012, 11:48
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

напрвих едно запитване в студио за красота, да ми препоръчат какъв вид терапия да си направя ръчна или с апаратура и вижте какво са ми отговорили.

"при ръчния масаж, терапевта няма как да регулира силата на приложение, докато с машина е възможно.При антицелулитни процедури болката трябва да не присъства, в противен случай клетката се капсулова и вместо да се постигне третирането й тя става неповлияна за много дълго време. С машини е възможно да се регулира максимална сила без болка. Също така след като е разбит целулита е необходимо то чрез лимфата да се изтласка към бъбреците. Ръчно няма как да се обхване целия крайник и еднакво да се третират и двата и крайника едновременно. Докато с машини това е 100% постижимо."
Отговори с цитат
  #824  
Стар 22nd February 2012, 18:21
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
напрвих едно запитване в студио за красота, да ми препоръчат какъв вид терапия да си направя ръчна или с апаратура и вижте какво са ми отговорили.

"при ръчния масаж, терапевта няма как да регулира силата на приложение, докато с машина е възможно.При антицелулитни процедури болката трябва да не присъства, в противен случай клетката се капсулова и вместо да се постигне третирането й тя става неповлияна за много дълго време. С машини е възможно да се регулира максимална сила без болка. Също така след като е разбит целулита е необходимо то чрез лимфата да се изтласка към бъбреците. Ръчно няма как да се обхване целия крайник и еднакво да се третират и двата и крайника едновременно. Докато с машини това е 100% постижимо."
Много ясно, че така ще ти отговорят
От това, което съм чела по форумите най-много доволни има от класическия антицелулитен масаж и масажа с вендузи...другите процедури "с машини" са най-често хвърлени на вятъра пари.
Отговори с цитат
  #825  
Стар 26th February 2012, 13:40
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Естествено и ти да си дала толкова пари за машината и ти ще я хвалиш, но това не я прави по - ефективна.
Отговори с цитат
  #826  
Стар 27th February 2012, 12:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Констанс, защо ми се струва, че ти много хвалеше някаква машина!?
Или се бъркам...
Отговори с цитат
  #827  
Стар 12th March 2012, 18:31
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
сайт,където ще намерите полезна и интересна информация по въпроса
Отговори с цитат
  #828  
Стар 15th March 2012, 23:02
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Констанс, защо ми се струва, че ти много хвалеше някаква машина!?
Или се бъркам...
Явно бъркаш никога не съм хвалила машина за борба с целулита. Ако прочетеш постовете ми можеш да се убедиш. Ходила съм и на някои машини, но не останах доволна.
Отговори с цитат
  #829  
Стар 30th August 2012, 00:05
asuka_7 asuka_7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране Борба с всякакви средства ...

Здравейте, силно се замислям дали да не си взема един уред за борба с целулита, който сега гледам по сайтовете с оферти. Казва се Целулес МД (не слагам линк за да не излезе реклама Просто не искам да си хвърлям парите за поредната глупост, която само ще ме разочарова и ако някой има опит, ще се радвам да го сподели.
Отговори с цитат
  #830  
Стар 30th August 2012, 13:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от asuka_7 Виж мнението
Здравейте, силно се замислям дали да не си взема един уред за борба с целулита, който сега гледам по сайтовете с оферти. Казва се Целулес МД (не слагам линк за да не излезе реклама Просто не искам да си хвърлям парите за поредната глупост, която само ще ме разочарова и ако някой има опит, ще се радвам да го сподели.
Давай линка. Тук не сме в телевизията, така че може да си правиш колкото си щеш реклама.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:30.