IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2011, 18:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Забрави за печенето в солариум и на слънце.Те състаряват и увреждат кожата.А пилингите се правят от есен до края на зимата,когато слънцето е най-слабо и само,ако нямаш активно акне!
Клиниката е Асцендент.029839494 е телефона за записване.Питай за др.Георгиев,препоръчан ми е от Др.Денкова.Мисля,че все още трябва да е в бг.
Може да нямаш активно акне,но от постовете ти мисля,че причината не е излекувана.
Отделно,че пиенето на много вода трябва да ти стане ежедневен навик и да забравиш за съществуването на алкохола,цигарите,недоспив ането,стреса...И целогодишно с висок фактор на защита.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 18th May 2011 на 06:33
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st March 2012, 23:23
Bobi 8888 Bobi 8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,

Аз използвам Ретин от доста години и съм изключително доволна. Освен, че ми помогна с акнето и ми заличи белезите, вече ми помага и срещу бръчките.

Поръчвам си го от Австрия. Дори сега по Коледа леля ми нещо обърка поръчката и ми донесе цял плик. Колкото и да го ползвам няма да мога да го използвам до края на срока му.

Моя е чист медицински ретин, който може да се използва и през лятото, защото както знаете има някои, които е абсолютно забранено да се използват през летните месеци.

Ако на някой му трябва с удоволствие ще му дам от моя. Цената мисля, че беше 20 и няколко евро, но ще го дам за 40 лв., само и само да се използва. Годността му е до 12/2012 г.
Моя телефон е 0882 00 11 10 Боби
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2012, 11:15
adelinka_ adelinka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 38
По подразбиране

Здравей! Моя съвет към теб е сутрин да използваш измиващ гел, задължително! Пробвай с крем Revive с екстракт от охлюви помага срещу пъпките. Ходи при козметик за почистване на лице. Можеш да слагаш фнд защото той предпазва кожата от вредните влияния на околната среда НО подбери някой по лек и сух за теб и веднага щом се прибереш сваляй грима от лицето си да почива кожата. Ексфолирането на кожата се прави веднъж седмично избери си ден в който да го правиш! А в гела за ежедневно измиване не трябва да има ексфолианти и трябва да се използва само сутрин! Вечер ползвай мляко и тоник за лице преди да сложиш крем. Има едно ефикасно кремче специално за пъпчици струва 11лв но немога да ти кажа името му в момента с червена опаковка е, при първа възможнос ще ти го кажа. И не прекалявай с крема за лице скагай в умерени количества. Това мога да кажа от личен опит понже моята кожа е същата като твоята и когато се грижиш правилно за нея няма да имаш проблеми. Надявам се

Последно редактирано от adelinka_ : 3rd April 2012 на 11:17
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th April 2012, 14:41
DermaCare DermaCare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 13
По подразбиране

За всички проблеми свързани с кожата можем да ви помогнем!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th April 2012, 10:13
DermaCare DermaCare не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 13
По подразбиране

http://www.facebook.com/pages/Dermac...46957412092009
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заманиятапоперфектнакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.