IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 28th June 2013, 11:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Деска не е от възрастта, просто слънцето вече е прекалено силно и горещините са прекалени. Едно време не беше така. А и не е зор да се мъчиш и да се пържиш , защото е и доста вредно. Аз на плажовете като изляза от басейна се нагрявам за малко, колкото да ми премине студа от водата и се мушкам под чадъра. И пак си хващам много добър тен, който даже не се и пребелва.
Напълно съгласна с целия пост.Пърженето под жарките лъчи е мега вредно,но аз въпреки това го правя с фактор 50.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #562  
Стар 28th June 2013, 22:03
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Имам въпрос към момичетата с анатомични-кога започнахте да спите на една страна?Аз съм още прясна-вчера ме оперираха,но по принципспя само по корем и сега мие доста дискомфортно,а и се събуждам цялата скована,защото не съмсвикнала по гръб.Та кога ще могада се отпусна на една страна?
Отговори с цитат
  #563  
Стар 29th June 2013, 08:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз започнах да спя настрани чак на първия месец.....беше ужасно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #564  
Стар 29th June 2013, 08:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Първо: Честито!
За спането на една страна: при всеки става различно бързо/бавно. Дано при теб е по-скоро. Общо взето първата седмица е кошмарна ... после полека лека нещата започват да се пооправят.
Отговори с цитат
  #565  
Стар 29th June 2013, 09:14
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря! Имам още един въпрос-знам,че сега са доста отекли,но не знам защо си мислех,че с отоците ще са по-хубави-а на мен ми се струват доста безформени и направо се побърквам какво ще е след като спаднат И да кажа, че съм с 330сс подмусколно Натрел, ниска височина и екстра проекция,при д-р Стоянов.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 29th June 2013, 09:22
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

ниска височина и екстра проекция ме объркват???Или аз нещо не разбирам или двете наистина си противоречат..Но капковидни и такава кубатура ще стоят ОК..трябва да изчакаш,до 6 месеца се оформят
Отговори с цитат
  #567  
Стар 29th June 2013, 10:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Когато височината е ниска се приближават повече до формата на кръглите Ели. При анатомичните импланти имаш височина, широчина и проекция.... т.е под височина се разбира, че са по-късички (баси къв пример дадох, ма ти ще ме разбереш)
Отговори с цитат
  #568  
Стар 29th June 2013, 10:38
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

разбрах те Лил,мерси племеничката ми е с такива,но по малка кубатура и стоят супер
Отговори с цитат
  #569  
Стар 29th June 2013, 21:38
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Честити придобивки и бързо възстановявяне!
И мен много ме мъчеше спането, аз спя само на страни и ми беше някакъв кошмар. Започнах да опитвам да лягам на една страна след 2-рата седмица, но истински се отпуснах към края на първия месец.

Относно отоците, въоръжи се с търпение и не ги мисли много много.
Отговори с цитат
  #570  
Стар 30th June 2013, 18:12
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

mucko, честито ! Пожелавам ти бързо възстановяване и само положителни емоции с новите придобивки.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.