IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 16th May 2013, 18:02
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Вили, ако е удобно напиши ми паролаката на лични. Аз също се учудих, че Стоянов е поционирал импланти по-високо, това не му е типично, но понякога може да се сгреши. Чест му прави, че си признава грешката и се ангажира да я поправи !
Отговори с цитат
  #662  
Стар 16th May 2013, 18:10
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Е, ай ся.... чак пък терифайд. Аз на НГ кфи резултати съм виждала.... тва се казва терифаинг. Сгрешил е човека и ще си поправи грешката... то па да не е машина.


Вили ни съ депресирай! Ще се наредят нещата. По-височко са, но не е болка за умиране, не е нещо, което да не можеш да погледнеш. Тези няколко месеца ей сега ще минат и заминат и след корекцията ще си бомба!
Аз си мислех, че в началото всички сиси са така на високо и след време падат , но явно съм се лъгала. Имам и бегъл спомен от Нелкините сиси, които изглеждаха по същия начин, но явно е било след първата операция...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #663  
Стар 16th May 2013, 21:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Аз си мислех, че в началото всички сиси са така на високо и след време падат , но явно съм се лъгала. Имам и бегъл спомен от Нелкините сиси, които изглеждаха по същия начин, но явно е било след първата операция...
След първата, ама ние с док знаехме за лифтинга, който предстоеше. За това не се шашках. И моята жлеза така се плъзгаше върху импланта, НО зърната гледаха пода. А нейните са си напред. Което значи, че не е за лифтинг. Лека корекция на позицията на импланта ще оправи нещата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #664  
Стар 17th May 2013, 12:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Лека корекция на позицията на импланта ще оправи нещата.
Дам,както беше при мене.И всичко ще е ток и жица
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #665  
Стар 17th May 2013, 13:46
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Нелка, ако не е проблем може ли да ми пратиш и на мен снимките от преди повдигането ?
Ще ти пратя мейл на лични

Последно редактирано от simona_80 : 17th May 2013 на 13:58
Отговори с цитат
  #666  
Стар 24th May 2013, 12:28
LILI30 LILI30 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Нелка, няма да се дърпам, просто ми е супер кофти,че при мен така се получи. Искам, не искам ще трябва да се корегира , защото на мен този резултат изобщо не ми харесва. На моменти супер се депресирам и чак съжалявам, че направих операцията. Не искам по-голям размер, просто исках хубав, добре оформен бюст . А най-много ме плашеше мисълта за повторна операция. Но нямам избор.
Иначе няма да плащам за корекцията, обясни ми, че може да се наложи да се заплатят само някакви консумативи от порядъка на 200-300 лв. , нищо повече.

Между друго - видях нослето ти в Рино-то. Поздравления за доктора- страхотно е !
Прати една снимчица и на мен . Сигурно ти е кофти , но спокойно всичко ще се нареди.
Отговори с цитат
  #667  
Стар 2nd October 2013, 16:33
gabriel gabriel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте, от доста време искам да си увелича бюста, но все отлагам. Сега най-накрая се реших и се чудя между Ильо Стоянов и Тепавичарова. Днес ходих при нея на консултация, тя ме премери набързо и каза, че може да ми сложи Ментор 375 кубика, среден профил или Ментор 400 кубика висок профил максимум. На мен подгръдната ми е 87 може би см, в смисъл имам доста широк гръден кош и се чудя няма ли да ми стоят малки, защото не съм и слаба. Говореше, че диаметъра трябвало да бъде около 13 см, но аз нищо не разбирам, проекция 5,3 см, на високия профил 400 кубика.Сега след 2 седмици съм при Стоянов и ще видя и той какво ще каже. Висока съм 1,65 см, около 60 кг, ще съм благодарна ако някоя от Вас, оперирана при Тепавичарова или Стоянов ми пратят паролите си за да се ориентирам малко.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 2nd October 2013, 18:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не съм оперирана при тези хирурзи, но съм с 400 сс ментор и диаметърът ми е 13,2 см, а подгръдната ми е 75. Отиди и при ИС. С толкова широк гръден кош нещо не ми се връзват тези мерки и теглилки, с които те е "заплашила" Тепавичарова.
Отговори с цитат
  #669  
Стар 3rd October 2013, 20:11
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Направи 1 консултация и със Стоянов.
Аз съм с подгръдна 73-74 и съм с диаметър 13.
Отговори с цитат
  #670  
Стар 4th October 2013, 16:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want Виж мнението
Момичето казва, че е пълна и по всяка вероятност тази гръдна обиколка е от сланинки
На нейно място първо бих отслабнала и едва тогава бих мислила за цици.

Хаха много палав език има това момиче , толкова палав, че чак разни неприлични мисли ми минават през главата
Дано и останалите да и разбират чувството за хумор, а това нейното е висша форма, изглежда да говори сериозно ама не е, надява се да го приемат на сериозно и после гледа сеир
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.