IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 13th October 2013, 08:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да добавя само, че пижамата трябва да е с къси и широки ръкави.
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 13th October 2013, 17:24
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте отново!

Все повече се вълнувам от предстоящата операция, даже нямам търпение.. Понеже постоянно вися тук във форума и чета всички възможни теми, ми се струва, че времето е спряло и никога няма да дойде заветната дата.
Вчера се уредих и с два броя сутиени на Триумф и, както се казва, вече съм с една идея по-готова ))
Тази седмица ще се заемам с изследванията. Реших всички прегледи да направя във Вита наведнъж, освен кръвните изследвания.
Шоки, защо ръкавите на пижамата трябва да са къси? Мисля си, че ще умра от студ така..
Всъщност Ильо Стоянов има ли време преди операцията, за да разменим две приказки или директно падаш упоен и се събуждаш след малко с планини?
След толкова ровене из темите тук, вече се чудя дали ще съм задоволена от резултата.. Аз уж искам нещо по-скромно, в същото време ИС ми избра McGhan МХ 410 с extra full проекция, което ме стресна, а сега пък се чудя дали няма да са ми малки.. За справка - висока съм 176 кг., около 60 кг., подгръна 75 см, старт - почти без наличие на собствена жлеза, особено след кърмене и особено в ляво..

Ох, пак изплюх сума ти информация.. Благодаря ви за отговрите и се радвам, че сте наоколо, за да черпя информация от вас! )

Хубава вечер!
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 13th October 2013, 18:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Здравейте отново!

Все повече се вълнувам от предстоящата операция, даже нямам търпение.. Понеже постоянно вися тук във форума и чета всички възможни теми, ми се струва, че времето е спряло и никога няма да дойде заветната дата.
Вчера се уредих и с два броя сутиени на Триумф и, както се казва, вече съм с една идея по-готова ))
Тази седмица ще се заемам с изследванията. Реших всички прегледи да направя във Вита наведнъж, освен кръвните изследвания.
Шоки, защо ръкавите на пижамата трябва да са къси? Мисля си, че ще умра от студ така..
Всъщност Ильо Стоянов има ли време преди операцията, за да разменим две приказки или директно падаш упоен и се събуждаш след малко с планини?
След толкова ровене из темите тук, вече се чудя дали ще съм задоволена от резултата.. Аз уж искам нещо по-скромно, в същото време ИС ми избра McGhan МХ 410 с extra full проекция, което ме стресна, а сега пък се чудя дали няма да са ми малки.. За справка - висока съм 176 кг., около 60 кг., подгръна 75 см, старт - почти без наличие на собствена жлеза, особено след кърмене и особено в ляво..

Ох, пак изплюх сума ти информация.. Благодаря ви за отговрите и се радвам, че сте наоколо, за да черпя информация от вас! )

Хубава вечер!
Не бой се няма да ти е студено, в стаята има климатик.Пижамата трябва да е с къс ръкав, защото ще ти се вливат системи. Всъшност ръкавите може и да не са широки, но да са къси. Аз незнаех тази подробност и отидох с дълъг ръкав и, в крайна сметка, си стоях през цялото време само по спортния сутиен и въобще не ми беше студено. Когато отидеш за операцията ще ти се изредят и сестрите и доктора и анестезиолога за подкрепа и въпроси. Ильо ще те разчертае преди операцията.
Не се плаши от кубиците, ти си висока и даже може да ти малеят. Особено ако си обяснила на Ильо, че искаш по-скромен резултат, както аз му надух главата, след това може и да ти малеят в един момент.
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 13th October 2013, 19:01
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Всъщност, аз изобщо не съм казвала какво искам, той ме погледна, поизмери и каза "Аз на теб по-малко от 410 кубика няма да ти сложа, защото няма да се забелязват" и ние с прятеля ми се ококорихме, защото не очаквахме. Та не съм се пазарила, аз го избрах заради точната му преценка и ще му се доверявам, то се е видяло )
Иначе аз отидох с две снимки на консултацията - едната от преди да родя и едната докато кърмех и бях с огромни гърди. Каза ми, че резултата ще е горе-долу като на снимката с кърменето...
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 13th October 2013, 19:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Всъщност, аз изобщо не съм казвала какво искам, той ме погледна, поизмери и каза "Аз на теб по-малко от 410 кубика няма да ти сложа, защото няма да се забелязват" и ние с прятеля ми се ококорихме, защото не очаквахме. Та не съм се пазарила, аз го избрах заради точната му преценка и ще му се доверявам, то се е видяло )
Иначе аз отидох с две снимки на консултацията - едната от преди да родя и едната докато кърмех и бях с огромни гърди. Каза ми, че резултата ще е горе-долу като на снимката с кърменето...
Довери му се спокойно. Има добро око и щом е преценил че тези ще ти стоят добре значи е прав да знаеш.
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 14th October 2013, 07:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
... а сега пък се чудя дали няма да са ми малки..
Няма да са ти малки щом ще е горе-долу като на снимката с кърменето. Освен ако в последствие не си промениш мнението, че на тази снимка всъщност не си с огромни гърди.
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 14th October 2013, 10:54
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Няма да са ти малки щом ще е горе-долу като на снимката с кърменето. Освен ако в последствие не си промениш мнението, че на тази снимка всъщност не си с огромни гърди.
Оффф то пък беше една снимка... Вижда се само едната цица и то в профил )))


А какво мислите за пушенето? Не попринцип, разбира се.. Прочетох препоръки да се спре пушенето месец преди операцията, но това явно няма как да го направя. Наясно съм, че никотина свива кръвоносните съдове и като цял възстановяването от операции е по-трудно и бавно. Колко от вас си пушеха преди, след и по време на операцията?
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 14th October 2013, 11:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Оффф то пък беше една снимка... Вижда се само едната цица и то в профил )))


А какво мислите за пушенето? Не попринцип, разбира се.. Прочетох препоръки да се спре пушенето месец преди операцията, но това явно няма как да го направя. Наясно съм, че никотина свива кръвоносните съдове и като цял възстановяването от операции е по-трудно и бавно. Колко от вас си пушеха преди, след и по време на операцията?
Е по време на операцията ще ти е малко сложно да пушиш . Аз ги бях отказала около година педи операцията и от напрежение покрай операцията ги пропуших месец преди нея. Е нищо ми нямаше. И след това си припалвах, че ме успокояваха заради дискомфорта.
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 14th October 2013, 12:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мандаринке, ти си с моите мерки и теглилки и гърдите ти ще бъдат пропорционални с тялото и достатъчно големи, но не прекалено. Аз съм една от онези, които не искат по-големи. Достатъчни са ми и изглеждат супер и с дрехи и без.

Напоследък все некви грандоманщини се търсят, а няма смисъл.


Аз си пафках като пич с главно Ч
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 14th October 2013, 14:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Момичета как се справихте след операцията,казват че не може да помръднеш.Аз също съм супер надъхана след кърменето не ми остана нищо,но за сега събирам инфо,смелост и финанси .А как се справяхте с децата в следоперативния период.Аз направх грешка като направих само повдигане и си помислих че това ще ме задоволи,а сега имам ужасни белези и по малко място за имплант.Вероятно ще получа стрии като си сложа импланти
При кой прави повдигане, мило?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.