IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 14th October 2013, 15:30
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Сетих се да ви покажа едни снимки... Общо взето такъв ми се иска да е резултата, даже малко отгоре, ако е възможно...
Та, това съм аз преди бременност и кърмене (сега съм по-зле, но нямам снимка в момента): https://www.dropbox.com/s/7bjvm7rv1f7xsoz/PICT0667.JPG
А следващите две са по време на кърменето:
https://www.dropbox.com/s/plqy9rehttjqu0a/IMG_0062.jpg
https://www.dropbox.com/s/ak9d1earw2...ture%20005.jpg


Лилияна, дай някоя снимка да оплакна окото ))
Отговори с цитат
  #1062  
Стар 14th October 2013, 15:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пратила съм ти линк на ЛС.
Отговори с цитат
  #1063  
Стар 14th October 2013, 17:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мандаринка, и аз бях точно като теб в първата снимка. И незнам защо реши, че в кърмаческия период си била с огромни гърди. Да, в сравнение с началото, може да ти се виждат огромни, но определено не са и имам чувството, че в един момент може и да ти замалеят тези кубици дето ти ги е избрал Стоянов. Щом ти е казал, че ще са ти колкото кърмаческия период ми се струва, че ще ти малеят. Може да си позволиш още спокойно.
Отговори с цитат
  #1064  
Стар 14th October 2013, 21:57
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Лилияна, много добре изглеждат! На мен ми се струват огромни... А предполагам, че ако ги подредиш в един сутиен стават още по-внушителни ))

Шоки, онези тогава ми се струваха ГРАМАДНИ.. хахаха А пък и това са снимки от по-уравновесеното ми кърмене, докато в първите месеци беше чудо..

Сега се щракнах в настоящето положение: https://www.dropbox.com/s/ycep3kbbnh...014_223603.jpg
Не знам дали се вижда на снимката, но имам доста стрии. Някой знае ли какво се случва с тях, когато кожата се опъне от имплантите?
Между другото, отивайки при Стоянов бях убедена, че имам увисване на едната гръда (лявата), а се оказа, че нямало такова нещо според него.. Каза "много кожа, малко тъкан"
Отговори с цитат
  #1065  
Стар 14th October 2013, 22:11
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте момичета!
И моят ред дойде. На 25г. съм и от близо 2 г. се решавам да си направя операция за коригиране на бюста. Преди година и половина бях писала тук във форума и някои момичета са виждали мои снимки на тогавашното ми положение, може би си спомнят бегло. Имам голяма асиметрия и силно изразена птоза, мисля че е втора степен и разбира се, неизменния спътник на тези дадености - бонус големи ареоли.
Преди 3 дни бях на консултация при Стоянов, вече с ясна представа кога и какво искам (преди не бях сигурна дали не искам да изчакам ражданията и прочие). Искам гърдите ми да имат кръгла форма и обем в горната част. Той ми предложи 3 варианта, все на една и съща марка Натрел (MC Ghan):
1. 375TSM Кръгли ниска проекция
2. 410MX Анатомични средна проекция
3. 405LX Анатомични най-ниска проекция
Не можах да си запомня всички мерки, но мисля, че основата ми е 13 см. Висока съм 168 и тежа 53кг.
Имам нужда от помощ, защото ми се иска да знам какъв би бил резултата при едните, както и при другите импланти.
Тъй като възнамерявам в близките 2 години да родя, живи и здрави, решихме да отложим операцията за повдигане за след това.
Каза също, че ако избера варианта с анатомичните, би могло да не се наложи операция за повдигане, но ако избера кръглите, задължително ще трябва да се направи, тъй като зърната ми ще сочат надолу само с импланти.
Чудя се, ако избера капковидните протези, дали след време няма отново да ми се изпразни горния полюс? Както и ако има момичета, които са имали подобен проблем, чудя се дали бих могла да карам с кръгли импланти, без повдигане докато родя, дали седи много грозно? Много ще съм ви благодарна, ако ми пратите и снимки
Благодаря ви предварително за съветите!
Отговори с цитат
  #1066  
Стар 15th October 2013, 08:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Изглеждат внушително на снимки. но са съразмерни с тялото ми. Мандаринке, мисля че и на теб този размер, който ти е предложил ИС ще ти е добре.... айде нема нужда да се разхождаме като дойни крави по улиците.

Относно стриите.... те си остават ма хич да не ти дреме

Последно редактирано от lily.ana : 15th October 2013 на 08:21
Отговори с цитат
  #1067  
Стар 15th October 2013, 08:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beiBICHka Виж мнението
Каза също, че ако избера варианта с анатомичните, би могло да не се наложи операция за повдигане
Щом ти е казал, че с анатомични може да не се наложи повдигане няма какво да го мислиш! Повдигането е свързано с много белези (освен ако не е само обиране през ареолата, но доколкото познавам работата на ИС той прави разрез котва, който оставя много белези)
Отговори с цитат
  #1068  
Стар 15th October 2013, 08:54
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beiBICHka Виж мнението
Здравейте момичета!
И моят ред дойде. На 25г. съм и от близо 2 г. се решавам да си направя операция за коригиране на бюста. Преди година и половина бях писала тук във форума и някои момичета са виждали мои снимки на тогавашното ми положение, може би си спомнят бегло. Имам голяма асиметрия и силно изразена птоза, мисля че е втора степен и разбира се, неизменния спътник на тези дадености - бонус големи ареоли.
Преди 3 дни бях на консултация при Стоянов, вече с ясна представа кога и какво искам (преди не бях сигурна дали не искам да изчакам ражданията и прочие). Искам гърдите ми да имат кръгла форма и обем в горната част. Той ми предложи 3 варианта, все на една и съща марка Натрел (MC Ghan):
1. 375TSM Кръгли ниска проекция
2. 410MX Анатомични средна проекция
3. 405LX Анатомични най-ниска проекция
Не можах да си запомня всички мерки, но мисля, че основата ми е 13 см. Висока съм 168 и тежа 53кг.
Имам нужда от помощ, защото ми се иска да знам какъв би бил резултата при едните, както и при другите импланти.
Тъй като възнамерявам в близките 2 години да родя, живи и здрави, решихме да отложим операцията за повдигане за след това.
Каза също, че ако избера варианта с анатомичните, би могло да не се наложи операция за повдигане, но ако избера кръглите, задължително ще трябва да се направи, тъй като зърната ми ще сочат надолу само с импланти.
Чудя се, ако избера капковидните протези, дали след време няма отново да ми се изпразни горния полюс? Както и ако има момичета, които са имали подобен проблем, чудя се дали бих могла да карам с кръгли импланти, без повдигане докато родя, дали седи много грозно? Много ще съм ви благодарна, ако ми пратите и снимки
Благодаря ви предварително за съветите!
beiBICHka
аз съм сходен на твоя случай , поне ако съдя по описанието/168/54 кг. силна птоза и асиметрия/, НО съм раждала и кърмила 2 пъти и не планирам повече наследници... Това е много важна подробност, когато се предвижда повдигане, защото при евентуална последваща бременност/и бюстът неизменно увисва и трябва да се коригира отново.
На мен Стоянов ми предложи Natrel 375 cc, кръгли, средна проекция, за да запълни липсващия горен полюс. С анатомични /MF 375/ каза, че ще изглеждат празни отгоре. Аз задължително ще имам и повдигане, но ако те интересува как ще изглеждат гърдите ми след поставяне на кръглите импланти и преди повдигането, мога да ти изпратя снимки след операцията ми - тя е вдругиден на 17.10
Отговори с цитат
  #1069  
Стар 15th October 2013, 10:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Здравейте,
отдавна не съм писала,поради простата причина,че ме нямаше известно време у дома.Бях ви обещала снимки и сега ще се опитам да ги прикача тукДнес правя точно три месеца от операцията и се чувствам добре.
Уау, доста внушителни гърди. Със здраве да си ги пъчиш и никакви проблеми да нямаш.Колко кубика са гова и кой хирург ти ги сложи. Извинявай, ако си писала, ама нещо вече много започнах да забравям.
Отговори с цитат
  #1070  
Стар 15th October 2013, 10:07
beiBICHka beiBICHka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Да, именно от празния горен полюс ме е страх. Иначе анатомичните определено имат по-естествена визия. И да снимките ще ми бъдат полезни, като начален старт и след поставянето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.