IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 16th October 2013, 14:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

О, не, не ... аз имах предвид забележки относто характер, държание и правилния начин да се направи дадено нещо. Пък то никога няма само един правилен начин за "нещото".
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 16th October 2013, 20:35
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Ети,ето и моята поща villy_alex@abv.bg. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 17th October 2013, 18:55
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Villi777, а с теб какво стана ? Щеше да правиш корекция, ако правилно си спомням.
Наред ли е всичко при теб вече ?
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 17th October 2013, 20:12
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте момичета!

Днес ходих до джипито да си взема направления за каквото може от прегледите и изследванията преди операцията... Много се ядосах. Луда ме направи като разбра за какво са ми тези изследвания.
Как можело, това били излишни изследвания (кръвните), защо били толкова много, искали само пари да ми взимат.. И аз си викам, добре де, може да са много, ама ги искат, голяма работа - ще ги направя.. После като започна да ми обяснява как съм можела да си правя операция, това не било да си направиш зъбна протеза, за да ядеш или протеза на ръка или крак, това не било необходимо, можело да се получи отлагане на силиций в организма, можело нам какво да стане.. Нямало да си ги нося в гроба, хората какви неща правели с телата си, на какво приличало това.. Не била важна външността, ама в днешно време всички се интересували само от нея, а вътрешността къде оставала.. Ходи обяснявай, че за да си добре отвътре понякога е нужно да си добре отвън.. Какво ли не ми наговори и дори каза, че имал той една пациентка, която имала импланти и сега всичко я боляло - гърба, ребрата и нам кое, ходила постоянно по доктори, никой не можел да открие какво й е. Ето така ставало като си сложи човек импланти.......... И изплю още какво ли не в рамките на 5 мин...
Ама много се ядосах, но стиснах зъби и не отговорих на нито една провокация, защото много пъти съм се карала с него за какво ли не и знам, че тая работа не завършва добре. За първи път се сблъсквам с подобна негативна реакция, чак агресивна вербално и много се учудих.. Аз отвсякъде съм подкрепена от близки и приятели, никой не ме е заклеймил и заплашил с чесън и дървен кол в сърцето все още.

А най-смешното е, че той първо ми обясняваше, че има САМО една пациентка с импланти, но накрая каза, че на базата на неговия ОПИТ той не одобрява. Викам си, даже за статистика са необходими минимум 3 броя каквото и да било )))

Ох, исках да споделя само с вас!

Иначе времето продължава да е спряло и операцията не идва и не идва )))
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 17th October 2013, 21:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Офф Мандаринка, много непрофесионално от страна на този твой доктор да се бърка в личните ти неща. Но не се ядосвай, сложи си го на оная работа да не ходи пеш и не го мисли. Ей ни тук цял отбор силиконки и сме живи и здрави и щастливи при това. Аз съм от малък град и не отидох при личната си докторка за направление, за да си спестя излишни клюки. Направих си всички изследвания в една клиника в Перник и въобще не съм крила там за какво са ми и никой не ме укори, сестрата дето ми взима изследванията за кръвта даже се ентусиазира и поиска след това да отида да ми ги види - хах, забравила съм за това ей сега се сетих . Така, че всеки луд с номера си , някои с цяла програма. Ама ти хич не се впрягай-тялото си е твое и ще правиш с него каквото си искаш.
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 17th October 2013, 21:23
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Шоки, не се впрягам чак.. Даже странно, но не се ядосах достатъчно, че да отвърна на провокациите. Сигурно защото съм супер изморена тия дни и нямах сили. Ама сега като се прибрах и се замислих.. Наистина е супер непрофесионално по този точно начин да изразяваш мнение. Би следвало да е доста по-деликатно. Аз ходя при него веднъж на две години за някое направление. Даже ме попита дали съм се повлияла от Анджелина Джоли хахахахха, представяш ли си?!?! И аз му казах "Не, аз няма да махам, само ще слагам" )))
И им обяснявам със сестрата как съм решила във Вита да си направя всички прегледи, защото там ми е близо и удобно и съм проверила, че в един ден мога да мина по всички доктори и да свърша всичко без да чакам. И коментара беше - ми като си плащаш навсякъде ще ти направят прегледите... И аз им казах, че като ще давам 10 хилки за операция, 200-300 лв не са от толкова голямо значение.. Кой знае как им е прозвучало хахаха, сигурно сега си мислят, че имам печатница за пари вкъщи )
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 17th October 2013, 21:29
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

О БОЖЕ! Докато си ровя из нета по темата, попадам на следното: http://www.hypnoticbody.com/HypnoticBody/
Счупих се от смях )) Само срещу 39 $ си сваляш файловете и си увеличаваш гърдите чрез хипноза! хахаха
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 17th October 2013, 22:39
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, минавам само набързо да кажа, че вече и аз съм в отбора на тунингованите. Операцията мина добре, чувствам се супер, имам съвсем лек дискомфорт, но не и болки, така че отказах да ми слагат обезболяващи. Надявам се и утре да не ме боли много, но каквото и да е - ще го изтърпя.
Целият персонал на Есте клиник е страхотен, много мил и грижовен - абе изобщо човек се чувства спокоен и в сигурни ръце. За резултата е рано да кажа каквото и да било, но доки пак ме успокои, че кръглите импланти при мен ще стоят като анатомични.
Ами толкова засега от мен, мисля да си поспя тази вечер, че ще ми е за първи от 1,6 год. да спя без малкия терорист да ме събужда по 5-6 пъти на вечер. Направо ми се иска да остана тук още 2-3 дни
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 18th October 2013, 07:21
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Йеее Флъфи, Браво!!! и честито!! )
Вярно, че ти беше на 17ти...
Я кажи колко време беше в операционната, как беше излизането от упойката, донесоха ли ти нещо вкусно за ядене? Можеш ли да си почешеш носа или още не? ))
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 18th October 2013, 07:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Момичета, минавам само набързо да кажа, че вече и аз съм в отбора на тунингованите. Операцията мина добре, чувствам се супер, имам съвсем лек дискомфорт, но не и болки, така че отказах да ми слагат обезболяващи. Надявам се и утре да не ме боли много, но каквото и да е - ще го изтърпя.
... мисля да си поспя тази вечер, че ще ми е за първи от 1,6 год. да спя без малкия терорист да ме събужда по 5-6 пъти на вечер.
Честито! Дано нямаш силен дискомфорт и болки (аз имах.). И много да се харесаш като се видиш. И да си поспиш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:03.