IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 18th October 2013, 14:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еti123 Виж мнението
Момичета,да ви попитам втвърдяват ли ви се гърдите от време на време?Че аз така чувствам лек дискомфорт,в един момент имам усещането че ще скъсам сутиена....
Ети, на теб ИС ти беше казал да правиш масажи нали? Ако все още ги чувстваш втвърдени масажите много ще помогнат за отпускане на тъканите. При мен втвърдяването беше само в началото (до края на първия месец), но на мен ми бяха "назначени" масажи още след първата седмица от операцията.
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 18th October 2013, 14:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Флъфи
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 18th October 2013, 14:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Честито и от мен!!!
Обичам да виждам такива положителни постове на доволни момичета! Дай боже все така да е!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 18th October 2013, 14:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

И от мен честито на Флъфи!
Успех на всички останали,на които им предстои скорошна операция!
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 18th October 2013, 15:23
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ети, на теб ИС ти беше казал да правиш масажи нали? Ако все още ги чувстваш втвърдени масажите много ще помогнат за отпускане на тъканите. При мен втвърдяването беше само в началото (до края на първия месец), но на мен ми бяха "назначени" масажи още след първата седмица от операцията.

Да, lily.ana, Стоянов така ми препоръча,но да си призная все забравям и не го правя редовно.Масаж,масаж какво ще рече: хващаш ги, мачкаш и стискаш? ))Освен това гледам,че ми се белят ...
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 18th October 2013, 15:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Белят се щот сещаш ли се с кви работи ги мажат преди операцията, пък и кожата се опъва. Мажи ги с мляко за тяло и почвай масажи... ще видиш, че след една седмица ще има видима промяна. ИС не ти ли каза какви масажи точно да правиш? Аз имам някакъв спомен, че при анатомични трябва да са различни от при кръглите и мноо внимателската, но може и да те подвеждам.
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 18th October 2013, 15:31
еti123 еti123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Белят се щот сещаш ли се с кви работи ги мажат преди операцията, пък и кожата се опъва. Мажи ги с мляко за тяло и почвай масажи... ще видиш, че след една седмица ще има видима промяна. ИС не ти ли каза какви масажи точно да правиш? Аз имам някакъв спомен, че при анатомични трябва да са различни от при кръглите и мноо внимателската, но може и да те подвеждам.
Ами не,нищо повече не каза от това,че да ги мачкам сутрин, обед и вечер.
Иначе ми се белят отдолу,не целите....Почти всеки ден ги мажа с лосион за тяло.
Обаче от време на време ми се втърдяват,не така силно както в началото.
А в какво се изразява този масаж при анатомичните и при кръглите?
Между другото тук два дни ги тренирах и спрях да го правя,защото се стреснах да не би да има връзка това(въпреки,че гледам да не прекалявам,а съвсем нормални упражнения).

Последно редактирано от еti123 : 18th October 2013 на 15:35
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 18th October 2013, 15:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Абе най-добре му подосаждай на доки.... обади му се и питай как точно да ги масажираш. При кръглите най-разпространения масаж е следния... прегръщаш се и поставяш пръстите на ниво ребра точно зад ръбчето на импланта и с двете длани събираш гърдите (събираш... отпускаш... събираш... отпускаш) все едно са в пушъп бра събрани... и така 5 мин. сутрин и вечер. За анатомичните знам само едно упражнение дето баба Пена го даваше (събираш дланите пред гърдите все едно за молитва и правиш движение все едно се опитваш да избуташ едната длан с другата)... ма най-добре звънни на ИС да питаш него!
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 18th October 2013, 15:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тренировки за гърди хич не си и помисляй да правиш! Забравяш от тук нататък!!!
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 18th October 2013, 16:20
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, благодаря на всички за пожеланията и подкрепата - без вас щях да се лутам дълго време.
Специални благодарности на Нелка, Lily.ana, Шоки, Еti123 /дано не пропускам някой/ за компетентното мнение и разбира се за съветите, подплътени със снимков материал Оценявам жеста и доверието, което ми гласувахте, като изпратихте ваши снимки и ви уверявам, че наистина много ми помогнахте да направя окончателния избор /както на хирург, така и на импланти/.
Аз също съм готова /е след някой друг ден де/ да изпратя снимки, на онези от вас, на които им предстои такава операция, защото именно снимките са най-точното доказателство за не/професионализма на хирурга, както и за това как стои съответния вид имплант при жени със сходен старт.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:07.