IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 23rd October 2013, 19:55
Kaka Tsonka Kaka Tsonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!
Скоро ми предстои операция за корекция на бюста - мога ли да ви помоля да споделите кой достъп е най-предпочитан за нераждали жени и защо - плюсове и минуси на различните варианти. Колко се вижда, колко е голям, релефен ли е, променя ли се чувствителността на зърната след това?
Имам и увисване втора степен, и повдигане ще има, с вертикален разрез, но 2-3 месеца след увеличаването.
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 24th October 2013, 14:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Щом ще има и повдигане нямаш много варианти за различни разрези. Най-прецизният така или иначе е под-гърдата, защото хирургът има достатъчно добра видимост за позиционирането на импланта.

Ако повдигането при теб беше с обиране през ареолата, тогава може би щеше да е удачен този разрез, но щом ще е с разрез котва няма смисъл да ги мислиш другите методи за поставяне.

Чувствителност на зърната се губи понякога заради прекъснати нервни окончания по време на операцията, но в последствие се възвръща.
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 24th October 2013, 15:22
Kaka Tsonka Kaka Tsonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ти, Лили.
Аз искам и ареолата да намали при следващата интервенция и се чудя удачно ли е да се реже два пъти на едно и също място?
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 27th October 2013, 21:46
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте момичета!! )

Днес цял ден размишлявам над един въпрос.. Дали да не говоря с ИС за по-големи импланти. Сънувах сутринта, че отивам на операция и искам по-големи.. )
Дали е възможно в деня на операцията да поискам различни импланти, как мислите? Имат ли налични или ги поръчват и се чакат?
От друга страна.. чудя се за какво ще са ми по-големи. Ама пусто съмнение дали ще са достатъчни, дали ще ми харесват... Много е трудно, когато не можеш предварително да си дадеш ясна сметка за резултата.

Между другото, мен ми източиха кръвта в петък, всички резултати без 1-2 излезнаха и са в норма освен съсирването на кръвта, малко по-бавно е при мен, но се надявам да няма проблем. Утре отивам да си направя всички останали прегледи, изпращам резултатите в клиниката и заставам на нисък старт да чакам заколението в понеделник ))

Желая ви хубава вечер!
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 27th October 2013, 21:56
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране !!

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Здравейте момичета!! )

Днес цял ден размишлявам над един въпрос.. Дали да не говоря с ИС за по-големи импланти. Сънувах сутринта, че отивам на операция и искам по-големи.. )
Дали е възможно в деня на операцията да поискам различни импланти, как мислите? Имат ли налични или ги поръчват и се чакат?
От друга страна.. чудя се за какво ще са ми по-големи. Ама пусто съмнение дали ще са достатъчни, дали ще ми харесват... Много е трудно, когато не можеш предварително да си дадеш ясна сметка за резултата.

Между другото, мен ми източиха кръвта в петък, всички резултати без 1-2 излезнаха и са в норма освен съсирването на кръвта, малко по-бавно е при мен, но се надявам да няма проблем. Утре отивам да си направя всички останали прегледи, изпращам резултатите в клиниката и заставам на нисък старт да чакам заколението в понеделник ))

Желая ви хубава вечер!
Щом имаш съмнения относно /дали ще са дотстатъчно големи / повярвяй ми ще ти малят ...
слагай максимума за теб и няма да съжаляваш и хич не го мисли , трябва да си да дедш заявка за имплантите предварително , за всеки случай , а не в деня на операцията
аз съм с 500 повярвай ми малки саааа...
и хич не се влияй от мненията на лелките тука ...
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 27th October 2013, 22:42
Kaka Tsonka Kaka Tsonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Мандаринке, моят съвет е да не мислиш само за размера, но и за последващата "поддръжка". Колкото повече си натовариш кожата, толкова по-бързо тя ще има нужда от корекция. Направи си внимателно сметката Все пак си коригираш тялото, не си променяш прическата!
Успех от мен
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 27th October 2013, 22:51
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kaka Tsonka Виж мнението
Мандаринке, моят съвет е да не мислиш само за размера, но и за последващата "поддръжка". Колкото повече си натовариш кожата, толкова по-бързо тя ще има нужда от корекция. Направи си внимателно сметката Все пак си коригираш тялото, не си променяш прическата!
Успех от мен
Е все см чувалала тъпотии но чак пък толко ва е не бях ....
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 28th October 2013, 00:04
Kaka Tsonka Kaka Tsonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
слагай максимума за теб и няма да съжаляваш и хич не го мисли...
аз съм с 500 повярвай ми малки саааа...
и хич не се влияй от мненията на лелките тука ...
УСПЕХ!!!
А това не знам кой би го сметнал за нормален пост - 500 cc - малки...
За крава може би наистина ще са малки! Но май говорим за жени с вкус към естетиката
А повечето "лелки" тук са наистина разбиращи, дават полезни съвети и помагат в повечето ситуации. За капак на всичко са и добре изглеждащи дами..
Със здраве!
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 28th October 2013, 01:18
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Kaka Tsonka, едни и същи кубици могат да стоят съвсем различно при различни жени. Първо зависи от анатомията на жената, после от профили и проекции на имплантите... Изобщо, факторите са доста.
Ако видиш tyning, никога не би казала, че е с 500сс и няма нищо неестетично при нея.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 28th October 2013, 08:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мандаринке, ако имаш съмнения относно размер е най-добре да обсъдите с доктора още веднъж параметрите на имплантите. Едни и същи кубици с различни параметри на импланта седят по различен начин. Има значение какво твоята физика може да побере като големина, така че да е естетически издържано. Имаш цяла седмица, за да се видиш с него и да поговорите за други размери. Най-лесно е да се каже "слагай по-големи"....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.