IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1311  
Стар 13th January 2014, 00:51
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

На някои с анатомични случвало ли му се е да се завърти импланта и как се процедира?Мисля че моя единия се завъртя,но за съжаление не съм в страната и не мога да отида на консултация
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 13th January 2014, 08:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
... мисля, че нещата доста са се променили от 2009г до сега.
Определено! То и за патологиите при бременност (пази боже!) ако четеш сигурно ще се откажеш да раждаш деца. Както и да е.
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 13th January 2014, 08:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viv_pl Виж мнението
Момичета, от едно известно време ме тормози мисълта, че имплантите са ми слезли прекалено надолу.
Направи си снимки и сравнявай - сега как са и в началото как са били.
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 13th January 2014, 08:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucko Виж мнението
На някои с анатомични случвало ли му се е да се завърти импланта и как се процедира?Мисля че моя единия се завъртя,но за съжаление не съм в страната и не мога да отида на консултация
Случило се беше на някой май, но нямам спомен какво стана.
А при теб как е сега - има ли промяна във формата, болка?
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 13th January 2014, 16:18
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

Na men mi se obarna implanta i v kraq na mescea shte gi smenqm s kragli
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 13th January 2014, 18:39
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanqmihailova Виж мнението
Na men mi se obarna implanta i v kraq na mescea shte gi smenqm s kragli
При кой доктор ще ги сменяш, би ли споделила и коя марка импланти си избрала, като по- опитна. Ще ми е интересно, благодаря ти предварително.
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 14th January 2014, 08:20
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

ще ги сменям при пр.Анастасов. Сега съм с анатомични 305,но основата им е много широка,колкото на 500 при кръглите.Понеже аз съм дребничка и с малка подгръдна,тази основа ми идва широка.От там започнаха проблемите и сега ще слагам кръгли 280, на които основата им и с два см. по тясна
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 14th January 2014, 10:44
Аватара на migla
migla migla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, мили, прекрасни дами,
От дни разглеждам темите и се моля да премина към промяна на "безцицието" по скоро , но от много четене, меко казано, се пообърках и в крайна сметка успях да си изясня единствено, че се спирам на двама лекари - Стоянов и Заякова.
Ако имат желание дамите, оперирани от Стоянов ( май към него клоня ), моля споделете мнения. Има ли много проблеми възникнали при този лекар? Като всеки нормален човек изпитвам колебания, но твърдо съм решила да спра да търся сутиени с подплънки и да се съобразявам винаги какво да облека, така че да не се забележи малкия ми бюст. След две родени дечица, смятам, че съм се отчела и ми е време
Ще съм благодарна към по-опитните, че аз сега пристъпвам..
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 18th January 2014, 22:40
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, аз съм вече 3 мес. след операцията и се притеснявам, че единият ми джоб е направен по-голям и респективно импланта, който е поставен в него се намира по-ниско от другия и е разположен по - към мишницата (не знам дали го обясних добре). С една дума на едната гърда ясно се напипва ръба на импланта отдолу и отстрани, а на другата - изобщо не се напипват ръбове - явно там е точно под жлезата и си е супер. Според вас може ли наистина причината да е лошо направен джоб или нещо друго? Скоро съм на контрола и мисля да говоря с доки за този проблем, само да не ми каже, че още е рано и имплантите не са си отишли по местата, защото мисля, че наистина джобът не е направен на правилното място.
Това подлежи ли на корекция?
И друго нещо ми е странно - в началото белезите ми бяха точно в мамиларната гънка, а сега са почти 2 пръста по-нагоре, още малко и ще се качат на ареолите. И това ли е нормално - вярно, че имплантите слизат надолу, но всички белези, които съм виждала са си били все в гънката...
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 19th January 2014, 00:13
Lara Croft Lara Croft не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, прекрасни момичета! Толкова невероятно ценна информация има в този форум, че просто не мога да спра да чета, всяка свободна минута се впускам в попиване на всяко мнение и коментар. Аз съм съвсем нова тук, макар че одавна следя темите...
Не съм по различна с нищо от останалите колебаещи се момичета, които за пръв път се сблъскват с пластичната хирургия. В много от мненията намерих своите въпроси и някои отговори и някак все не ми се струва достатъчно, понеже страхът ми от подлагане на каквато и да е хирургическа интервенция е огромен
Та да кажа за какво съм тууук . Аз съм на 26г. и след много дни и нощи преминали в колебание, осъзнах че искам да се подложа на операция за уголемяване на бюста. Направих малката първа крачка като отидох на консултация при др. Михайлов, тъй като две приятелки са се правили при него, но за съжаление не мисля че тойе моят лекар, въпреки че беше ного мил и внимателен с мен. Направих малка пауза след тази консултация и си насрочих нова, която е за 19.01.2014 при др.Е.Георгиев. Имам 3 приятелки правени при него с много добри отзиви и съответно резултати. Изчетох всичко, което намерих за него(което не е много) и виждам, че коментарите са противоречиви....а аз много се страхувам, ужасно много!!!Плаши ме операцията, резултата, ефекта,дефектите??? А и най-гадното, че от всички само гаджето ми ме подкрепя и една две приятелки, останалите са много скептично настроени....а и как да не са при тази некадърност в БГ....
Доста объркано пиша-съжалявам, но аз самата съм така въпросите са много и постоянно се преплитат в главата ми...желанието ми определено е мнооого голямо, понеже винаги съм се кефела на мацки с хубав бюст направо го гледам като мъж
Та молбата ми е, някой ако може да ми каже нещо за Е.Георгиев...и като цяло за операцията-заслужава ли си риска?
П.С. Видях на снимки уникалният бюст на едно момиче от форума, мисля че се казва СЕСИЛ и мился, че нейните са при Е.Георгиев?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.