IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 20th January 2014, 16:36
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
И моите разрези са точно в гънките на гърдите.
Аз съм с асиметрия и си харесвам повече малката гърда,в която е големият имплант,другата,защото е с повече жлеза и съответно малък имплант ми стои безформена.
Абе,обясних го един път.
Аз съм абсолютно по същият начин. По-малката гърда и много по-хубава
Иначе и моите белези са точно в гънката.
Отговори с цитат
  #1342  
Стар 20th January 2014, 17:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Относно белезите, 2 години след операцията са си на същото място - в гънката.
Отговори с цитат
  #1343  
Стар 20th January 2014, 17:30
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Simona ти с различни импланти ли си в двете гърди (за Десислава знам и не питам)?Аз съм с еднакви и малко се притеснявам дали доки ще се справи със заличаване на разликата, но той беше категоричен, че няма нужда от различен сс. Утре съм на преглед и ще докладвам.
Lily.ana аз наистина не мисля, че имплантите са позиционирани еднакво/симетрично но не знам дали доки ще уважи мнението ми та да предприеме нещо при повдигането
А тая работа с белезите е много странна, ако имам време ще снимам и ще покажа къде са били белезите веднага след операцията и къде са сега.
Отговори с цитат
  #1344  
Стар 20th January 2014, 20:14
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Да. С различни импланти съм. В едната имам 415, а в другата 450 сс
Отговори с цитат
  #1345  
Стар 20th January 2014, 21:36
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Ето как изглеждат моите белези 3 мес. след операцията:
20140120_193142.jpg

20140120_193229.jpg
Отговори с цитат
  #1346  
Стар 20th January 2014, 22:16
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Флъфи76,ти сигурно си писала,но кой те оперира и в самото начало къде ти бяха разрезите?
Отговори с цитат
  #1347  
Стар 21st January 2014, 09:57
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

флъфи,това при повдигането ще се оправи.Белезите ще се наместят при повдигането.Не е никакъв проблем.Така или иначе се маха кожа точно в тази област където ти е белега.Разбира се ако повдигането е само около ареола там вече е друго.Но ако е котва,този белег сега изобщо да не те притеснява,много лесно ще се намести
Отговори с цитат
  #1348  
Стар 21st January 2014, 11:24
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте момичета, моята консултация при Стоянов мина миналата седмица, избрахме 405куб, кръгли, МакГан медиум/което ще рече среден профил предполагам/ . Операцията ще е началото на март. Даже виче преведох капаро. Искам обаче да ви питам тези ,който сте от София, дадоха ми един лист с всички изследвания, който трябва да направя преди операцията, ужасно много ми се виждат. Къде сте ги правили , ако може всичките на едно място ще е чудесно. И колко пари Ви струваха всичи общо.
Отговори с цитат
  #1349  
Стар 21st January 2014, 18:39
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

KumaLisa за коя дата ти е насрочена операцията, ако не е тайна? /може и на лични да ми отговориш/.
Днес и аз бях при доки и си зададох болните въпроси - та за белезите той ми каза, че съвсем умишлено са там, защото след повдигането щели да се наместят в гънката. А за импланта - каза, че няма проблем да го намести на втората операция.
Аз също имам дата за началото на март.
Отговори с цитат
  #1350  
Стар 21st January 2014, 19:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KumaLisa Виж мнението
Здравейте момичета, моята консултация при Стоянов мина миналата седмица, избрахме 405куб, кръгли, МакГан медиум/което ще рече среден профил предполагам/ . Операцията ще е началото на март. Даже виче преведох капаро. Искам обаче да ви питам тези ,който сте от София, дадоха ми един лист с всички изследвания, който трябва да направя преди операцията, ужасно много ми се виждат. Къде сте ги правили , ако може всичките на едно място ще е чудесно. И колко пари Ви струваха всичи общо.
Аз ги направих всичките в Перник. В една клиника почти всичко, само спина и сифилиса беше в друга клиника на отсрешния тротоар . Без лекарско направление всичко ми излезе 200 лв.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:10.