IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 20th February 2014, 19:52
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Момичета, ето че и моята втора операция мина (демек - повдигането). Още съм със смесени чуства относно резултата и затова няма да споделям впечатления на този етап. Едно е сигурно - твърде скромни са, но това мнение споделят повечето съфорумки тук. Все още имам оттоци, тъй като се наложи корекция на единия джоб и към момента не мога да преценя доколко е коригирана асиметрията - сега пак са различни, но според доки е рано да си правя изводи...
Ами толкова засега, скоро ще се включа отново...
Отговори с цитат
  #1512  
Стар 21st February 2014, 10:25
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Честито флъфи!Дано крайния резултат да е добър.
Когато можеш,чакам снимки.
Отговори с цитат
  #1513  
Стар 21st February 2014, 11:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
.... перкам си така и си викам тва е стил "гаврош"

Старо, ама удобно ... как да го изхвърлиш ... и аз го имам тоз проблем ... едно късо зимно яке го изхвърлям вече сигур 7-8-ма година.
Отговори с цитат
  #1514  
Стар 21st February 2014, 11:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Момичета, ето че и моята втора операция мина (демек - повдигането). Още съм със смесени чуства относно резултата и затова няма да споделям впечатления на този етап. Едно е сигурно - твърде скромни са, но това мнение споделят повечето съфорумки тук. Все още имам оттоци, тъй като се наложи корекция на единия джоб и към момента не мога да преценя доколко е коригирана асиметрията - сега пак са различни, но според доки е рано да си правя изводи...
Ами толкова засега, скоро ще се включа отново...
Флъфи, ако ти се пращат снимки ... щото аз съм от най-скромните - с 280 кубика съм. Пък не си прави изводи още, особено щом има и отоци. Ако можеш забрави огледалото за 1-2 седмици.
Отговори с цитат
  #1515  
Стар 21st February 2014, 16:19
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Ина.ина де да можех да забравя за огледалото..., ама пусто любопитство. В крайна сметка - каквото - такова - ще си ги нося със или без асиметрия - досега цял живот са били различни и съм им свикнала... Но както казах - рано е за заключения, защото именно на по-голямата доки й прекроява джоба и май сега има някакъв отток все пак. Като спадне, след 2-3 седмици, ще се види каква е разликата между двете. Снимки мисля да не ви пращам още, щото цялата съм в лепенки, а и както казах - едната е с по-голям отток, та едва ли ще ви се понравят, но ако някоя от вас много държи да ги види в този им вид, ще изпратя малко материал...
Ина - за размера не ми се връзвай много, защото аз имам други критерии - за мен нормален бюст беше моя отпреди да родя 2-те си деца (подгръдна 75/ гръдна 93 - сутиен 75 D - добре запълнено). Сега - след мамопластиката и повдигането - ситуацията е горе-долу същата (стават ми същите сутиени, но не преливат както преди това, може би защото е обрана излишната кожа и гърдите ми изглеждат по-стегнати), та затова се чудя къде се скриха тия 375 сс.
От едно нещо обаче съм приятно изненадана - въпреки че имплантите ми са кръгли, наистина изглеждат като анатомични, точно както предрече доки. Стоят много естествено и въобще не изглежда да има силикон в тия сиси - само дето кожата все още е доста опъната, но мисля че с времето и тя ще се отпусне малко.
Отговори с цитат
  #1516  
Стар 21st February 2014, 16:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
От едно нещо обаче съм приятно изненадана - въпреки че имплантите ми са кръгли, наистина изглеждат като анатомични, точно както предрече доки. Стоят много естествено и въобще не изглежда да има силикон в тия сиси - само дето кожата все още е доста опъната, но мисля че с времето и тя ще се отпусне малко.
Това аз го повтарях постоянно, че въобще не е вярно, че кръглите седят по-изкуствено.
Отговори с цитат
  #1517  
Стар 21st February 2014, 21:07
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Шоки, права си и снимките ти го потвърждаваха на 100%, но аз бях заклет фен на анатомичните импланти и никога не съм си представяла, че мога да си сложа кръгли. Пусто доки извади доста разумни доводи в полза на кръглите импланти (в моя случай) и ме вкара в страхотен вътрешен конфликт, който завърши с това, че му гласувах доверие, въпреки всичките си страхове и се радвам за което...
Отговори с цитат
  #1518  
Стар 22nd February 2014, 11:13
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Flуffy,може ли да ми метнеш снимки когато е удобно и възможно.. ell2@mail.bg

Последно редактирано от eliii : 22nd February 2014 на 11:28
Отговори с цитат
  #1519  
Стар 22nd February 2014, 13:47
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета, моята оп. ще е на 5.03., изборът ми е Allergan Inspira 375cc. И аз съм с две раждания, но с чашка А, докторката ми каза, че резултатът ще бъде чашка С, ще видим какво ще се получи...Много съм притеснена, дано всичко мине безпроблемно с добър резултат!
Отговори с цитат
  #1520  
Стар 22nd February 2014, 17:14
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Момичета, моята оп. ще е на 5.03., изборът ми е Allergan Inspira 375cc. И аз съм с две раждания, но с чашка А, докторката ми каза, че резултатът ще бъде чашка С, ще видим какво ще се получи...Много съм притеснена, дано всичко мине безпроблемно с добър резултат!
atina, останало ти е още малко чакане, но пък резултатът ще е чудесен, бъди сигурна. Дай повече инфо за имплантите. И опитай да мислиш позитивно за операцията...това лято ще си с едни гърди напред!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.