IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 24th February 2014, 16:18
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета, изключително съм ви благодарна за подкрепата!!Вдъхнахте ми кураж!
fluffy76 благодаря ти че сподели как е протичало обгрижването на сина ти, аз ще трябва да изпълнявам същите действия с моето дете-без носенето разбира се. Моите импланти са 375 сс TRX висок профил, повечето пишете, че сте със среден профил, аз представих снимки на гърди, които ми харесват / от сайта на Стоянов / и док. ми предложи този модел за да се постигне ефекта който желая. Ще се доверя се на избора й.
Отговори с цитат
  #1532  
Стар 24th February 2014, 17:35
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Atina, моите импланти са среден профил, защото аз не исках силно изразен горен полюс и много изпъкнали гърди. Даже бях категорично избрала анатомични импланти, но Стоянов ме разубеди с изключително разумни аргументи и ми обеща, че при мен кръглите импланти ще стоят като анатомични.Така и стана. Сега се радвам, че го послушах! А ти щом си показала на доки каква точно визия гониш, сигурна съм, че те е разбрал/а правилно и ти е предложил/а най-подходящия вариант.
Ти при кой ще се оперираш? Детенцето ти колко е голямо?
Отговори с цитат
  #1533  
Стар 24th February 2014, 19:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Шуши, има логика ултра високият профил са е от по-твърд гел (по-висок кохезитет), въпреки че говоря наизуст, но като помислиш би-трябвало да е така. Относно това как стои ултра висок профил много зависи от телосложение и останалите параметри на импланта. За анатомични ли говорим при теб? Знам че тези букви отзад означаваха нещо, но съм забравила какво. Мисълта ми е, че едни анатомични ултра висок може и да седят супер.... по-кофти е при кръглите ултра висок, защото малък диаметър и висок профил дават резултат пАртакали
Отговори с цитат
  #1534  
Стар 24th February 2014, 20:38
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

fluffy76 ще се оперирам при д-р Заякова, обясних че искам естествено изглеждащи големи гърди, но не и "пАртакали" както се изрази lily.ana. Исъответно тя каза че за да постигнем обем препоръчва този модел. Имам две дечица-кака на 8г и малкия на вече 2г. Пожелавам си да имам лек следоперативен период като теб. Мога ли да те помоля да ми изпратиш снимки на лични ?

Последно редактирано от atina : 24th February 2014 на 20:58
Отговори с цитат
  #1535  
Стар 24th February 2014, 23:05
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shushi77 Виж мнението
Здравейте момичета,
От доста време Ви чета и събирам полезна информация. Сега реших да Ви пиша за мнение, тъй като живот и здраве и на мен ми предстои операция за увеличаване на гърдите
Доктора ми препоръчва импланти 290 MX или най-много 325 MX, тъй като съм много слаба...но мен малко сякаш ме притеснява тази ултра висока проекция...има ли някоя от Вас с такъв вид импланти и доволна ли е от визията?
Другото, която разбрах за тях е, че са по-твърди...така ли е/
Благодаря ви ))
Shushi77 дай повече инфо за имплантите - форма, марка, какви са твоите мерки като височина, кг., начален старт. Всички тези показатели дават някаква яснота относно въпросите ти. Моите импланти са също МХ и изобщо не са твърди, на пипане са нормално меки и гъвкави ако мога така да се изразя. Стоят ми страхотно, висока съм 170см., 52-3кг. Няма как да са меки като баници, но едва ли се търси и такъв ефакт след мамото.Като премине известно време след операцията, (поне половин година) вече напълно ще изглеждат като истински - и на пипане и на гледане.
Отговори с цитат
  #1536  
Стар 25th February 2014, 08:58
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Migla и аз ти желая успишна оп. Моя док, ми назначи изследванията преди да определим датата, след като видя, че всичко е ок я избрахме . Охххх и на мен ми е ужасно притеснено, как ще се оправям после сама с децата...не знам, дано поне да са здравички тогава, че малкия често ми боледува. Между другото Има ли по силно успокояващо от аулина.?
Успех и от мен! Обаче искам да ти отправя малко предупреждение относно обезболяващите. Според мен не посягай много често към тях. Притъпявайки ти болката, може да станеш по- непредпазлива.
Отговори с цитат
  #1537  
Стар 25th February 2014, 10:05
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

amfibia77 , благодаря ти за съвета. По принцип имам висок праг на болка, не съм употребявала досега аулин и подобни, поради тази причина и зададох въпроса си за болкоуспокояващите, и след секциото не ми се е налагало да приемем, ще видим след тази оп.
Отговори с цитат
  #1538  
Стар 25th February 2014, 13:35
Shushi77 Shushi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Shushi77 дай повече инфо за имплантите - форма, марка, какви са твоите мерки като височина, кг., начален старт. Всички тези показатели дават някаква яснота относно въпросите ти. Моите импланти са също МХ и изобщо не са твърди, на пипане са нормално меки и гъвкави ако мога така да се изразя. Стоят ми страхотно, висока съм 170см., 52-3кг. Няма как да са меки като баници, но едва ли се търси и такъв ефакт след мамото.Като премине известно време след операцията, (поне половин година) вече напълно ще изглеждат като истински - и на пипане и на гледане.
Имплантите са анатомични на MgGhan, аз съм около 165 см, 48 кг., начален старт чашка А...
аз също съм виждала и добри резултати с МХ модел, но повечето са били при по-голям начален старт от моя, а и от това, което изчетох за тях, разбрах че повече се слагат при наличие на птоза...
Ти с какъв първоначален старт беше, може ли снимки на лс, ако е удобно....
Отговори с цитат
  #1539  
Стар 25th February 2014, 14:42
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета,да се похваля и аз,вече няма болка,само от време на време лек дискомфорт,минаха точно 3 седмици от операцията.Относно обезболяващите,да споделя какво съм пила ... заедно с антибиотика,който ми дадоха от болницата взимах и на 4ч парацетамол.Взех си и арника на хапчета.Тук в Англия,всичко лекуват с парацетамол След антибиотика,продължих парацетамола и включих ибупрофен на 3ч.Не знам кое колко е имало ефект,но вече съм много по добре,имайки предвид,че гащите не можех да си вдигна близо 10 дни.Направо си бях инвалид от кръста на горе.Все още не мога да режа и натискам с ръцете,но се надявам скоро и това да се оправи.
Пожелавам на всички успех с предстоящите операции,както искам и да благодаря на всички,вече минали по този път.Момичета,без да преувеличавам,но без вашите успокоителни съвети и мнения,нямаше да се справя.Благодаря ви още веднъж,че ви има.
Отговори с цитат
  #1540  
Стар 25th February 2014, 15:02
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета,кога започнахте с масажите?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:43.