IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th June 2014, 10:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

А ти на колко си години, раждала ли си?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th June 2014, 10:23
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
А ти на колко си години, раждала ли си?
На 38 съм, с раждане преди 16 год. Но не това е предизвикало желанието за промяна при мен, по-скоро леко изпразване от отслабване. Обаче докторът каза, че е в мното добро състояние бюста ми, което направо не го очаквах.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th June 2014, 11:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами в такъв случай съвсем сериозно се замисли имаш ли нужда от тази корекция. В крайна сметка винаги можеш да си я направиш.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th June 2014, 13:05
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ами в такъв случай съвсем сериозно се замисли имаш ли нужда от тази корекция. В крайна сметка винаги можеш да си я направиш.
Ами засега нищо не предприемам. То ако можех само с имплант да мина, нямаше много да мисля, ама трябва и надолу да се реже, а той не ми спести възможните усложнения и каза много добре да си помисля и че не препоръчва, освен ако не ми зависи професията от това.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th June 2014, 09:42
queenfi queenfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nabella Виж мнението
Здравей! Би ли споделила при кой лекар беше операцията. След 2 консултации, едната без препоръка за имплант, а другата с препоръка да не си правя корекция въобще, съм в доста голямо чудене.
Здравей! Хирурга ми е доктор Мурат Пенче от Американската болница в Истанбул ( Amerikan Hastanesi). Вчера ми махна ластичния бинт и учудващо гледката не е чак толкова плашеща, колко си я представях. Още ме мъчи въпроса с пушенето. Защо от всички познати, които питах до момента аз съм единствената, на която й е забранено да пуши три седмици?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th June 2014, 11:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от queenfi Виж мнението
Защо от всички познати, които питах до момента аз съм единствената, на която й е забранено да пуши три седмици?
Защото си оперирана в Истанбул и там по-строго си следват "правилата за безопасност" така да се каже. И са си прави!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th June 2014, 09:50
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Пушенето влияе на оздравяването на белезите,за това са ти го забранили.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th June 2014, 16:16
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Аз имам правена операция за повдигане на гърдите и заличаване на асиметрия, предшествана от операция за поставяне на импланти. И двете операции са правени от Ильо Стоянов. Ако имате конкретни въпроси ще се радвам да бъда от полза. Знам колко е мъчително това лутане, докато човек вземе решение за себе си...Мога да изпратя снимки преди и след операцията, за да добиете по-ясна представа за реалния резултат.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st June 2014, 04:23
queenfi queenfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Аз имам правена операция за повдигане на гърдите и заличаване на асиметрия, предшествана от операция за поставяне на импланти. И двете операции са правени от Ильо Стоянов. Ако имате конкретни въпроси ще се радвам да бъда от полза. Знам колко е мъчително това лутане, докато човек вземе решение за себе си...Мога да изпратя снимки преди и след операцията, за да добиете по-ясна представа за реалния резултат.
Притеснява ме, че в момента грам не харесвам това, което виждам. Още е втората седмица от операцията, но гърдите ми стоят твърде нагоре, зърното ми изглежда твърде долу, а отдолу на гърдата сякаш има твърде малко "материал" и изобщо е трагедия на този етап. Доктора каза, че реален резултат ще започне да се оформя от първия месец нататък до към година, но аз имам чувството че ще си останат така. Вие имате ли снимки непосредствено след операцията и в момента?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st June 2014, 20:16
Nabella Nabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Аз имам правена операция за повдигане на гърдите и заличаване на асиметрия, предшествана от операция за поставяне на импланти. И двете операции са правени от Ильо Стоянов. Ако имате конкретни въпроси ще се радвам да бъда от полза. Знам колко е мъчително това лутане, докато човек вземе решение за себе си...Мога да изпратя снимки преди и след операцията, за да добиете по-ясна представа за реалния резултат.
Би ли изпратила на мен, тъй като той е един от хирурзите, при които бях на консултация. Ако се оперирам, трябва да мина през същите 2 операции /без асиметрията/. Какъв размер импланти ти препоръча, и с какъв начален старт беше. Аз съм 75С/D, доста изпразнени отгоре в момента,след отслабване.

Последно редактирано от Nabella : 21st June 2014 на 20:19
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:35.