IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3511  
Стар 2nd November 2015, 13:41
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
Ами няма с какво да се измеря в момента,но съм слаба и съм най-малкия размер чашка. Тази разлика от 1см дали е очевидна,смисъл твойте ми харесват много. Мойте незнам дали няма да малеят.. а остават броени дни
Христин при кого ще правиш операцията? Аз съм 180 см 54 кг , обаче пак същите импланти ми каза доктора , понеже старта е нулев. И аз се чудех дали няма да са и малки, но.... Моята операция е края на месеца при Ильо Стоянов.
Отговори с цитат
  #3512  
Стар 2nd November 2015, 13:57
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Христин при кого ще правиш операцията? Аз съм 180 см 54 кг , обаче пак същите импланти ми каза доктора , понеже старта е нулев. И аз се чудех дали няма да са и малки, но.... Моята операция е края на месеца при Ильо Стоянов.
И аз съм при него. Той не слага големи, найстина избира най-подходащите спрямо пропорциите. 325,но МХ ли са твойте или друг профил. Защото има голяма разлика.
Отговори с цитат
  #3513  
Стар 2nd November 2015, 14:53
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението

Муцко, котва няма как да не личи, за съжаление. Обиране през ареолата не е ли опция в твоя случай (сори, ако си споменавала, не съм чела назад)?
За съжаление не е,иначе и аз исках само през ареолата,но доктора каза,че няма да е достатъчно.
Общо взето колкото по-нормални гърди има човек преди да роди,толкова по-големи проблеми след това.Имам приятелки,които след нулев старт-там раждането не играе толкова,сложиха циците и забравиха-опънаха едни хубави гърди,няма висене,няма кожи,всичко е супер!
пфффф
п.с. БЛАГОДАРЯ lily.ana -Нели ми писа
Отговори с цитат
  #3514  
Стар 2nd November 2015, 14:59
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
И аз съм при него. Той не слага големи, найстина избира най-подходащите спрямо пропорциите. 325,но МХ ли са твойте или друг профил. Защото има голяма разлика.
Христин май да МХ , помня ,че Х беше ама малко ми излезе от главата предната буква. Кога ти е операцията? Ти от кой град си ? Да споделиш после как е минало всичко, ще стискам палци, аз съм от Варна и се чудя после с прибирането как ще е . Предвидила съм още 1-2 дни да остана след това в София , но да видим.
Отговори с цитат
  #3515  
Стар 2nd November 2015, 18:00
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
Ами няма с какво да се измеря в момента,но съм слаба и съм най-малкия размер чашка. Тази разлика от 1см дали е очевидна,смисъл твойте ми харесват много. Мойте незнам дали няма да малеят.. а остават броени дни
Според мен си е виден този 1см да ти кажа, защото един от ляво един от дясно и те станаха 2 . За да те ориентирам преди носех 70Б(но с подплънки)
Отговори с цитат
  #3516  
Стар 2nd November 2015, 18:05
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucko Виж мнението
За съжаление не е,иначе и аз исках само през ареолата,но доктора каза,че няма да е достатъчно.
Общо взето колкото по-нормални гърди има човек преди да роди,толкова по-големи проблеми след това.Имам приятелки,които след нулев старт-там раждането не играе толкова,сложиха циците и забравиха-опънаха едни хубави гърди,няма висене,няма кожи,всичко е супер!
пфффф
Много е кофти така Имах късмета с малките гърди и се разминах само със стрии, но увисването е кофти. Виждала съм на живо белег тип котва и си се вижда за съжаление, но много зависи и от самата кожа. Моя доктор ми каза, че ако мнооого ме дразни разреза може да се оправи с лазер, та това може да ти е опция. Да няма да е заличен на 100%, но и 80,90% са си добре
Отговори с цитат
  #3517  
Стар 2nd November 2015, 20:31
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Христин май да МХ , помня ,че Х беше ама малко ми излезе от главата предната буква. Кога ти е операцията? Ти от кой град си ? Да споделиш после как е минало всичко, ще стискам палци, аз съм от Варна и се чудя после с прибирането как ще е . Предвидила съм още 1-2 дни да остана след това в София , но да видим.
Ще разкажа после всичко,което те интересува с най-малките подробности. Аз съм.от София. Ако имаш нужда от нещо после ще ce радвам да помогна
Така доколкото разбирам от снимки не cа толкова малки наще.. ще видиме.

Последно редактирано от hristine : 2nd November 2015 на 21:40
Отговори с цитат
  #3518  
Стар 2nd November 2015, 21:26
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
Ще разкажа после всичко,което те интересува с най-малките подробности. Аз съм.от София. Ако имаш нужда от нещо после щехке радвам да помогна
Така доколкото разбирамрот снимки не да толкова малки наще.. ще видиме.
Христин , ще стискам палци, след колко дни ти е операцията?
Отговори с цитат
  #3519  
Стар 2nd November 2015, 21:43
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Според мен си е виден този 1см да ти кажа, защото един от ляво един от дясно и те станаха 2 . За да те ориентирам преди носех 70Б(но с подплънки)
Нямам представа какво ще е. Мислиш ли,че с тази проекция биха стояли увиснали 5.7. Аз съм с нулев старт
Отговори с цитат
  #3520  
Стар 3rd November 2015, 10:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
Нямам представа какво ще е. Мислиш ли,че с тази проекция биха стояли увиснали 5.7. Аз съм с нулев старт
При нулев старт нищо не би трябвало да стои увиснало - няма кожа за обиране, която да не се е запълнила при операцията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:45.