IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3591  
Стар 9th November 2015, 16:25
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Аз макар,че съм вече ветеран( имам импланти от 2 години и полвина),предвид предстоящото повдигане и подмяна на имплантите започна да ме обхваща паника-дали най-накрая ще са хубави,ми то да ги пипам ли изобщо,щото със сутиен не си личи висенето,ами ако пак не ми харесат!!!!!!!!!!!!!!А и тези белези??????
Вече се побърквам!
И понеже като си записвах дата за операция се съобразявах с предстоящо пътуване в чужбина началото на м.декември,та се записах за 15.12,но сега имам 2 проблема:
1.цикъла трябва да ми дойде на 14.12-да пия ли Оргаметрил и да го забавя с 2-3 дни(категорично не мога операция по друго време-по коледните празници ще мога да си почина и да си полежа )
2.А кой ще ми махне конците като те излизат във ваканция?
Утре ще звъня в Есте да питам,но все пак ако някой има опит в подобни ситуации?
Отговори с цитат
  #3592  
Стар 9th November 2015, 17:22
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iva_f_ Виж мнението
Здравейте! След нова година живот и здраве съм решила и аз да увелича бюста си, може ли опериралите се при д-р Милко Ковачев и Людмил Пеев да ми изпратят снимки на имейла iva_f_@abv.bg, много ще съм ви благодарна
Аз съм оперирана от др. Ковачев. Имам снимки в първата тема тук във форума Успех!
Отговори с цитат
  #3593  
Стар 9th November 2015, 17:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Инче, ми ще чакам.
Моя док е в Щатите, пък имам час при Романски за 27 или 28-и, незнам точно за кой ден.
Гърдата си е все така надута и твърда.
Брей, Тити ... не можаха ли по-ранна дата да ти запишат за Романски? Ей, да му се не види! Ти сега мажеш ли с кортекостероид? Питам защото по принцип те се мажат седмица и се спира. Не че няма изключения, но ... Не знам дали можеш да пробваш нещо от сора на Диклаците? Уф, трябва си лекар в случая.
Отговори с цитат
  #3594  
Стар 9th November 2015, 17:32
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mucko Виж мнението
Аз макар,че съм вече ветеран( имам импланти от 2 години и полвина),предвид предстоящото повдигане и подмяна на имплантите започна да ме обхваща паника-дали най-накрая ще са хубави,ми то да ги пипам ли изобщо,щото със сутиен не си личи висенето,ами ако пак не ми харесат!!!!!!!!!!!!!!А и тези белези??????
Вече се побърквам!
И понеже като си записвах дата за операция се съобразявах с предстоящо пътуване в чужбина началото на м.декември,та се записах за 15.12,но сега имам 2 проблема:
1.цикъла трябва да ми дойде на 14.12-да пия ли Оргаметрил и да го забавя с 2-3 дни(категорично не мога операция по друго време-по коледните празници ще мога да си почина и да си полежа )
2.А кой ще ми махне конците като те излизат във ваканция?
Утре ще звъня в Есте да питам,но все пак ако някой има опит в подобни ситуации?
.

И да не си забавиш цикъла няма проблем. Аз бях към последните дни, но ми казаха, че не е проблем защото операцията не е с голяма кръвозагуба. Виж за конците е кофти. Мисля че се свалят към 10-14 ден и ако няма кой няма да е добре. Разпитай все някой дежурен трябва да има. Всичко се случва все пак.
Отговори с цитат
  #3595  
Стар 9th November 2015, 19:37
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Някъде слагат резорбируеми конци

mucko, защо правиш нова операция толкова скоро?

Аз имах омазняване на лицето в дните след операцията - неестествено омазняване. Кожата ми е нормална към суха Но си отмина

Marijaan май не е писала след операцията?
Отговори с цитат
  #3596  
Стар 9th November 2015, 19:58
iva_f_ iva_f_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цвети видях ги още преди няколко дни. Перфектни са
Да те попитам, като беше на консултаия при него показа ли ти снимки на оперираните, преди и след операцията?
Отговори с цитат
  #3597  
Стар 9th November 2015, 20:20
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iva_f_ Виж мнението
Цвети видях ги още преди няколко дни. Перфектни са
Да те попитам, като беше на консултаия при него показа ли ти снимки на оперираните, преди и след операцията?
Не съм искала. Показа ми на кръгли импланти и ми каза, че такива няма да ми сложи Иначе аз си бях свалила снимка на гърди, които ми харесваха и така

Последно редактирано от CvetiB : 9th November 2015 на 20:22
Отговори с цитат
  #3598  
Стар 9th November 2015, 20:52
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Аленка, писах, писах. Пищя, че съм двеста кила горница и коремът ми е като в 6 месец на бременността...Гърдите ми са твърди, високи, отекли, ама ги има. Болката поотмина. Днес ми махна марлите и ми сложи водоустойчиви лепенки, та се изкъпах като хората. Мазах ги след баня с маслото от Арника на Веледа и ги масажирах. Със спортен сутиен съм и ластична лента, която махам през половин час, че да дишам нормално...Това е в общи линии. Надявам се да станат хубави и да се поотпуснат скоро, както и коремът ми да поспадне, че покрай него не ми се открояват гърдите
Отговори с цитат
  #3599  
Стар 9th November 2015, 21:42
Mariq.mariq Mariq.mariq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 6
По подразбиране

А вече не работят ли всички с резорбиращи конци?
Marijjan, не е ли рано за масажи? Аз започнах от 7 ден,то не те ли боли да ги масажираш толкова рано? Питам от любопитство,иначе съм наясно че всеки доктор има различна практика относно възстановителния период!
Въпрос от мен:кога започнахте да вдигате тежко? Аз имам дете на 2г,тежи 14-15кг,и искам неиска ми се налага да го вдигам за кратко,не изпитвам дискомфорт,защото е наистина за минута,14 дни са минали от операцията. А защо всъщност не се разрешава да се вдига тежко?
Отговори с цитат
  #3600  
Стар 9th November 2015, 22:04
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Честно казано...не ме боли, просто ми е странно усещането като ги пипам толкова твърди, дискомфорт усещам, но чак болка, не бих казала...Заради гръдния мускул, който притиска импланта и го оттласква към мишницата, не дават да се вдига тежко..Ох, мъжа ми не ги хареса. Наистина са на 3 дена, ама ме отчая. Високо били, раздалечени ги виждал, твърди... уф! Като се сетя за старта.., каквито и да са - ще ги харесвам..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:30.