IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3611  
Стар 10th November 2015, 14:01
Mariq.mariq Mariq.mariq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 6
По подразбиране

И аз носих лента само 7дни,и никакви сутиени! За мой комфорт слагам спортен или тип бюстие,защото не ми е удобно само по блуза! 14дни след операцията са коренно различни от първата една седмица! Ще стават и още по-хубави,нямам търпение да се отпуснат и да омекнат още малко,но съм търпелива,защото Ковачев каза до 6м след операцията да очаквам крайния резултат. Мажа ги с един крем за белези-Кело кот,и олио на икаров,че ни е доста опъната кожата.Масажите ми ги прави мъжа,защото се справя чудесно,а и ми е доста по удобно!
Алена,мерси че сподели,за детето. Еми няма как,колкото и да искам да изпълнявам всички заръки,детето си иска своето,няма да прекалявам.
Отговори с цитат
  #3612  
Стар 10th November 2015, 14:51
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

lily.ana Благодаря ти!

Hotmamma Благодаря за снимката Моите са, като на първата снимка, но са малко по-издадени и по-раздалечени. На снимка не излизат така, обаче, а като квадрати т.е. правоъгълници

При срещата с лекаря исках най-големите за моето тяло, но в границите на разумното и естетичното С минимум рискове
Отговори с цитат
  #3613  
Стар 10th November 2015, 17:58
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Оф, това със снимките е много трики. моите на снимките излизаха различни...всеки път. и аз бях в шок и ужас. а в огледалото не изглеждаха различни-гледах се гледах се и накрая спрях да се гледам толкоз че само неприятности...
аз не трябваше да нося нито лента нито сутиен, но пък този, който си взех, от тези, секънд скин, му извадих банелите и до днес си го нося, а други 2 които взех, сега са ми големи и въобще беше грешка да си купувам сутиени още на 3 мес. от операцията. сега определено съм 75Ц и даже от САЩ си поръчах и идеално ми пасна размера. Но ми е дискомфортно да нося всякакви подплънки и пушъпи и ги избягвам, а след носене на такива, ако съм решила да се прежаля, много ме болят гърдите. и това година след операцията. Ма то няма и нужда от тях де.
Тежко не се вдига, за да не се разшие вътрешния шев на мускула и да не се разшири джоба и въобще да не се размести нещо.

А на тея снимки, странно, но на 1 мес. изглеждат по-малки, отколкото на третия. сигурно пак е от снимките...
Отговори с цитат
  #3614  
Стар 10th November 2015, 18:21
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Зависи колко отблизо е снимано - виж ширината на тялото


Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Момичета каква чашка сутиени започнахте да носите след операцията? Преди това имахте ли някакви очаквания относно размера на сутиена, които да споделите със своя хирург?
На мен ми каза да си купя спортен 75 С
Отговори с цитат
  #3615  
Стар 10th November 2015, 20:59
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Това с тениската е гениална идея. Мерси много. По-поносими са нещата
Отговори с цитат
  #3616  
Стар 11th November 2015, 08:56
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

a.l.e.n.a Операцията се налага,защото както бях писала вече опитите за повдигане до сега няха неуспешни,та сега ще има обиране и повдигане+по-големи импланти,за да остане нещо все пак нещо след обирането
Отговори с цитат
  #3617  
Стар 11th November 2015, 09:52
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Пожелавам ти успех

Аз бях получила алергия и за да не се опира сутиена по кожата - носих памучна тениска и сутиенът отгоре - ами много комфортно ми беше После изрових един корсаж и минах на него - корсаж, сутиена и тениската отгоре
Отговори с цитат
  #3618  
Стар 11th November 2015, 11:19
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Трябва да спра да чета за тази КК, че ще се метна през терасата..То голямо слугуване и пазене на тия цици ще бъде - до живот май..
Отговори с цитат
  #3619  
Стар 11th November 2015, 12:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
То голямо слугуване и пазене на тия цици ще бъде - до живот май..
Така си мислиш сега. Иначе - нищо подобно.
Отговори с цитат
  #3620  
Стар 11th November 2015, 13:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С текстурираните импланти, които слагат сега и с подмускулното поставяне вероятността от КК е по-малка... стига си чела глупости
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.