IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2010, 09:11
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране кичури

здравейте , нова съм и ще ми бъде приятно да бъда част от всички ,вас. Въпросът ми е следния : с къса къдрева коса съм - кестенява в процес на растеж , и за да разнообразя малко искам да си направя кичури , които да стоят интересно ,но да са максимално малко , с цел да не си горя косата . Чакам идей за форма и цвят !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2010, 09:46
Аватара на martinella98
martinella98 martinella98 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

виолетово черно (патладжан) или тъмно червено (мек отенък, да не бие на оранжево като се измива). Винаги съм умирала по тъмните кичури. Имала съм руси на кестенява коса и да си призная винаги като видя такива ми се струва косата по-скоро прошарена, отколкото красива. имам усещането, че състаряват, ако не са направени на доста светла коса, просто като засилен акцент. Струва ми се, че на кестенява коса по-стилно и шантаво стоят по-тъмни кичури с червеникав отенък.

Аз също искам да сиправя кичури, но още малко трябва да ми падне черната боя. Мисля си, че трябва да изчакам след морето. Така и ще бъда в тон с есента
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2010, 10:33
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

и аз бях същата чаках да ми падне черното , и не издържах - отрязах си дългата коса почти до кръста , и бях като момче . Би ли ми препоръчала конкретен номер боя и мястото където да са кичурите ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2010, 11:12
Аватара на martinella98
martinella98 martinella98 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

по принцип ако ходиш на фризьор, там имат боя, може да поискаш да ти ги направят по-едри на цялата коса. Иначе има много сайтове и снимки с прически, порови малко в гугъл с различни ключови думи и си намери това, което ти харесва.

И най-важното - трябва да почувстваш това, което ще ти отива. С прическата, формата на косата и цвета можеш да кажеш много за себе си. Друг не може да ти го каже. Накарай я тя да ти говори. Отиди в книжарница (в Сиела съм виждала) и разгледай книгите за прически. Има няколко с цветни корици и много решения вътре. По-голям избор обаче имаш в интернет. Харесай си нещо, извади го на снимка и го покажи на фризьора. Аз така ходих с лаптопа и показах какъв бретон искам.

Не слушай какво ти говорят другите, просто търси и остави косата да ти говори, после изпрати нейното послание на околния свят
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd July 2010, 11:18
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Благодаря за философския отговор , само дето нищоне с харесах в интернет . Ако темата позволява може и снимки с кичури да публикувате поне така ще придубия визуална предтава .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th July 2010, 09:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Първо никой не може да ти каже ей така по форума какъв цвят ще ти отива.Отиди на фризьор там могат да ти кажат най точно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th July 2010, 09:47
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

... или поне сложи снимка, за да можем да видим ;р
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th July 2010, 10:34
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

аз изобщо не целя някой да ми каже какво ще ми отива , това мога и сама да си го преценя исках само идеи за цветове с конкретните приложения за тяхното постигане , например боя с нейния номер и мястото където кичурите биха стоели най ефектно , без да се гори цялата коса . А това за снимката няма как да стане , тъй като целя личното си пространство !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кичури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:05.