IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th July 2010, 11:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ще се впишеш, започвай да работиш върху въпроса
Не е лошо малко и правописа да оправиш, че то само с хубав нос не става
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th July 2010, 12:27
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

До emiko , мисля , че е излишно да ми обясняваш , че точно и само с хубав нос не става , а за правописа май е нужно да обяснявам разликата между технически грешки /от бързина/ и неграмотност . И апелирам нека , бъдем по добри , а не да търсим лошото в хората ! Защото с хубав нос и злоба пак не става ...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th December 2010, 15:28
bubeto85 bubeto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 14
По подразбиране

от всичко прочетено тук реших да отида при Джамбазов но имам проблем в страната съм до 10 януари и вече имам час за операция при друг... нямам време а искам да отида при Джамбазов трудно ли ште се сваржа с него много ли се чака моля пишете ми благодаря ви.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th December 2010, 21:47
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lili85
от всичко прочетено тук реших да отида при Джамбазов но имам проблем в страната съм до 10 януари и вече имам час за операция при друг... нямам време а искам да отида при Джамбазов трудно ли ште се сваржа с него много ли се чака моля пишете ми благодаря ви.
Доколкото знам, доцентът е доста зает и часовете за операции и за консултации са пълни около два месеца напред.
След като вече си избрала хирург и имаш дата за операция едва ли има смисъл да се консултираш с Джамбазов.
Ако обаче имаш съмнения за хирурга и много държиш да се видиш с Дажмбазов, не трябва да се ръководиш от това, кога си в България и кога - не. Просто ще се опиташ да си съобразиш престоя с операцията доколкото е възможно.

Имай предвид, че лошо направените носове водят до големи депресии. Още по-лошото обаче е, че имаш право на корекция чак след около година.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th December 2010, 22:10
bubeto85 bubeto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 14
По подразбиране

да вече говорих с него зает е до март просто сега научих за него от форума а планужам операчията си от три месеца с доктора които ште ме оперира и то по телефон обърна ми внимание само тои а се обадих и на други ,а и искам да попитам какво значи зле направен нос да не ти хареса на теб самия или е нешто деформиран не сам виждала какво можв да стане???
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th December 2010, 22:13
bubeto85 bubeto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 14
По подразбиране

ох извинявам се за правописа не съм свикнала с кирилицата
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th December 2010, 10:11
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lili85
а и искам да попитам какво значи зле направен нос да не ти хареса на теб самия или е нешто деформиран не сам виждала какво можв да стане???
Мила, зле направеният нос може да има 2 измерения:

1. функционално - да ти създадат проблеми с дишането, обонянието, връзката с другите органи. Това може да се случи когато неопитен хирург ти изкриви преградата, продупчи я, създаде условия за някакъв вид инфекция, която да е с много неприятни последици за теб

2. естетическо - когато направи нещо, което никак няма да харесаш когато се погледнеш в огледалото. Това може да бъде прекалено скъсяване/изрязване, прекалено повдигане, падане на връхчето, несиметрични ноздри, кривване на носа наляво или надясно, недоизпилване на гърбица и т.н., включително и почти никаква намеса, т.е. без разлика от преди.

Виждам, че подхождаш към операцията прекалено неинформирана за рисковете, което може да ти изиграе лоша шега, ако не си направила добър подбор на хирурга.

Не се стряскай от изброените рискове, тези случаи не са толкова чести, но все пак ги има. Има и много други неща, за които в момента не се сещам. Трябва обаче да имаш предвид, че тази операция никак не е лека. Не е като да си сложиш цици (извинявай за вулгарния език). С тях нито дишаш, нито са ти по средата на лицето. Ако не са направени добре, компенсираш с разни подплънки и сутиени до следващата операция. Ако носът ти не е направен добре, не може да ходиш с маска на лицето една година....

Кой хирург си си избрала? Прочети подробно какво пише за него във форума.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th December 2010, 11:33
bubeto85 bubeto85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 14
По подразбиране

благодаря за информацията вече ми е ясно какво може да стане, и да нямах достатачно информация когато избрах доктор... вече имам час и то за др седмица такаче единствено се надявам всичко да мине добре и най вече да не съжалявам...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th December 2010, 12:10
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Ами в такъв случай ти желая късмет по време на операцията и да се харесваш много след това.

И най-добрите правят грешки и най-калпавите хирурзи имат и успешни операции. Всичко е въпрос на късмет.

Изпълнявай стриктно инструкциите след операцията и ще чакаме да се похвалиш.

Не сподели кой ще те оперира? Ако искаш ми го пусни на лични.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th January 2011, 13:12
Аватара на Дидето
Дидето Дидето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Бургас
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
До emiko , мисля , че е излишно да ми обясняваш , че точно и само с хубав нос не става , а за правописа май е нужно да обяснявам разликата между технически грешки /от бързина/ и неграмотност . И апелирам нека , бъдем по добри , а не да търсим лошото в хората ! Защото с хубав нос и злоба пак не става ...
Браво! Само така!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: докторДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.