IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th April 2014, 23:30
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране Повдигане на бюст

Здравейте, сега се включвам защото съм съвсем прясно оперирана. На 4.04.2014 бях оперирана за повдигане на бюста. Много съм объркана , готова да помагам с отговори на въпроси. И същевременно имам такива към вече преживелите това изпитание. Наричам го така защото съм с много смесени чувства в момента. Много съм щастлива за прекрасната форма, но не съм съвсем спокойна заради белезите. Преди 3 . години се подложих на поставяне на импланти., под мускулно. Проблем беше обаче това че аз си имах някакво подобие на гърди, увиснали с огромни ареоли а нямах 22г. Тогава не можех обаче да си позволя и двете процедури......... Историята ми е дълга....... Ако има заинтересовани, има материали за обсъждане.
П. П. Мога ли да спомена името на хирурга???
Или ще е реклама???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2014, 00:23
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Артемис Виж мнението
Здравейте, сега се включвам защото съм съвсем прясно оперирана. На 4.04.2014 бях оперирана за повдигане на бюста. Много съм объркана , готова да помагам с отговори на въпроси. И същевременно имам такива към вече преживелите това изпитание. Наричам го така защото съм с много смесени чувства в момента. Много съм щастлива за прекрасната форма, но не съм съвсем спокойна заради белезите. Преди 3 . години се подложих на поставяне на импланти., под мускулно. Проблем беше обаче това че аз си имах някакво подобие на гърди, увиснали с огромни ареоли а нямах 22г. Тогава не можех обаче да си позволя и двете процедури......... Историята ми е дълга....... Ако има заинтересовани, има материали за обсъждане.
П. П. Мога ли да спомена името на хирурга???
Или ще е реклама???
Артемис, добре дошла при нас.Аз не съм преживяла твоето "изпитание", моето беше само увеличаване на бюста без корекции на асиметрия или др., но не се притеснявай да разкажеш историята си и да си зададеш въпросите си.... Ще помагаме с каквото можем..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2014, 08:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Може да ни разкажеш и да споменаваш каквито искаш имена и марки, ние тук няма да те осъдим за реклама . За момента знам, че имаше във форума момичета като теб, които правиха повдигане и слагане на импланти на два етапа, като цената си беше една-без доплащане за втората операция. Теб какво те притеснява и обърква.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2014, 09:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мисля, че Нелката плаща за повдигането. Две различни операции са.... няма как втората да е безплатна... да ме поправите ако греша

Последно редактирано от lily.ana : 26th April 2014 на 10:52
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th April 2014, 09:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Абе се ми се струва, че Нелката каза, че за цената на една операция са й направени двете, но може и да бъркам. Беше го напиала някъде тук във форума обаче няма как да го изровя в момента. Но може и да бъркам.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2014, 10:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може да е била пакетна цена, Шоке.... ше и дрънна ена жица да я питам.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th April 2014, 11:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Питай я, Лиле, че наистина може да бъркам, не знам защо ми е останало така в главата.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th April 2014, 12:44
Артемис Артемис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте момичета, благодаря за приветстването. Когато ми поставиха имплантите, бонуса към операцията беше намаляване на ареолите. Това обаче не помогна много. Не се повдигнах особено. Както споменах, имах среди гърди но увиснали. При първото намаляване на ареоли на дясната ми избиха вътрешните конци и беше ужасно. Беше преди коледните празниците и като свършиха отидох при доктора. Той ми обясни че не може нищо да се направи на момента, но да се върна 6месеца и ще направи още едно намаляване на дясната. Речено, сторено. Не ми взе нищо за корекцията. Бяха прилични, но сега 3г по късно се навих за намаляване на ареоли пак. Отидох в клиниката с нагласа за това. Преди операцията дойде хирурга да ме рисува(знаете как става) и започна да ми обяснява че това което искам няма да помогне особено в моя случай. Каза че само цялостно повдигане ще ми даде резултат от който се нуждая и е безсмислено сега да ми взема парите и да не съм доволна. Резултати от повдигането са около 6 8г без мърдане. Бях много объркана защото не бях готова и финансово. Дойдох си в България за да си взема кола и това не бях го предвидила. Доктора ми влезе в положение и ми предложи да разсрочим остатъка от сумата. Аз поисках 6месеца, той ми даде 9. Сега обаче 20тина дни след операцията, познайте! От дясната се подават вътрешни конци които са си направили дупки и сълзят от 5-6 места. В понеделник отивам в клиниката........ Моля пожелайте ми най малко белези възможно. П. П. Имам и липофилинг на дупето....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th April 2014, 12:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кой ти е доктора?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th April 2014, 12:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Добре де, тези вътрешни шевове които се подават, те ще се извадят и мястото ще си зарастне.
Аз имам друга операция на гърдата и 4 месеца след операцията ми избиха два вътрешни конеца, бях се ошашкала яко, обаче сама си ги измъкнах, хич не отидох и при доктора даже.
Мястото след известно време се затвори и сега не си личи къде са били тези вътрешни конци.

Но ти сега да не вземеш да пипаш или да дърпаш, направо отивай при доктора.

Ти при кой доктор си?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.