IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2006, 22:41
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране АХ ,ТЕЗИ ПЪПКИ!

ЗДРАВЕЙТЕ!
ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ,АКО ДУБЛИРАМ НЕЧИЯ ТЕМА!
ПРОБЛЕМА МИ СЕ СЪСТОИ В ТОВА,ЧЕ СЪМ НА 24 ГОДИНИ ,А ВСЕ ОЩЕ СТРАДАМ ОТ АКНЕ (НЕ В ОТЧАЙВАЩА ФОРМА И ВСЕ ПАК).КОХАТА МИ Е СМЕСЕН ТИП.МНОГО БИХ СЕ РАДВАЛА,АКО КОНКРЕТНО МИ ПОСОЧИТЕ ПРОДУКТИ ОТ КОИТО СТЕ ДОВОЛНИ ИЛИ ПЪК СПОДЕЛИТЕ НЯКАКВИ ХИТРИНКИ КОИТО ПРИЛАГАТЕ.БЛАГОДАРНА ЩЕ СЪМ ДОРИ И ЗА ДЕЙСТВАЩИ БАБИНИ РЕЦЕПТИ.КАКВОТО И ДА Е САМО ДА ВЪРШИ РАБОТА.АКО СТЕ ИЗВЪРШИЛИ НЯКАКВО КОМПЛЕКСНО ЛЕЧЕНИЕ И Е ДАЛО РЕЗУЛТАТ ЩЕ ВИ БЪДА ПРИЗНАТЕЛНА ,АКО ГО СПОДЕЛИТЕ.СЪЩО ОТ КОЙ КОЗМЕТИЧЕН САЛОН СТЕ ОСТАНАЛИ ДОВОЛНИ........
НАДЯВАМ СЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ СПРАВЯ С ТОЗИ ПРОБЛЕМ....
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2006, 23:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

купуваш си от аптеката Zineryt, и още като се появи пъпка я мацваш, изгаря ги доста бързо. брат ми е в пуберитета, сещаш се за кво става въпрос, и също е много доволен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2006, 00:12
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране :)

BIMBI, ОТ МЕН ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО .ОЩЕ УТРЕ ЩЕ ПРОВЕРЯ ЗА НЕГО ДАНО ГО НАМЕРЯ.НАДЯВАМ СЕ ДА ОСТАНА ДОВОЛНА КАТО БРАТ ТИ МЕРСИ МНОГО!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2006, 07:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз се надявам да си доволна
а иначе го има навсякъде, ама е малко скъпичко, към 16 лева мисля беше
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2006, 07:56
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

има и немски Zynerit, който е в синия кутия, ако го намериш него( трудно се намира) ще останеш по-доволна
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2006, 11:13
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

СТРАШНО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ!16 ЛВ.-16ЛВ. СТИГА ДА ИМА РЕЗУЛТАТ ТА ПРЕЗ ГОДИНИТЕ СЪМ ДАЛА ПЪТИ ПО ШЕСТНАЙСЕТ НАИСТИНА И ТО ЗА НИЩО.ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА НАМЕРЯ И СИНЯТА ОПАКОВКА,НЕМСКИЯ. _Root ДА ИМАШ НАКАКВА ИДЕЯ КЪДЕ МОГА ДА ГО НАМЕРЯ ИЛИ ПЪК ТИ BIMBI...........
............................МЕРСИ ,МНОГО!
А СЕГА СЕ ЮРВАМ ПО АПТЕКИ............
ПРИЯТЕН И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2006, 11:17
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

аз съм мног доволна от серията на VISHY Normaderm.продуктите са специално предназначени за проблемна кожа. но дори и при акне на хормонална основа има резултат-смятай! сега има промоция 23лв. стръва комплект крем за лице/дневен/ + гел за иамиване + тоник + ексфолиант. има и ,но отделно , едно друго мазилце което е за заличаване на петна и разни др неравности.резултат след 10 дни. В малка туби1ка е и се води концентрат. така го потърси.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2006, 11:48
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами честно да ти кажа не знам. този зинерит от форума го чъвам за пръв път и наситина не знам действа ли не ли или дали ще има някакви проблеми ако ги смесиш.мога само за виши да ти гарантирам защото аз лично си го ползвам и ми е екстра.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2006, 11:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

но като се замисля не би трябвало да има някакви реакции защото сега като се върнах по-нагоре видях че е само за локално приложение.така че не,не мисля че ще има лоша реакция.
за локално приложение има и от серията ан Neutrogena и също действа много добре
но мога да ти кажа и как да си забъркаш най - ефикасното нещо в домашни условия.
купуваш си хума от аптеката и с розова вода го забъркаваш до почаване на каша.намазваш си го върху пъпката ама така обилно да я покриеш,спиш си така и на сътринта то я е изсушило.и си го измиваш.може да ти изглежда смешно но си е от медицината! и най-важното-действа!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2006, 12:00
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране И НАЙ ВАХНОТО ЩОМ ДЕЙСТВА............:)

Puppito БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ И СЪВЕТИТЕ.И АЗ МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА ИМА ПРОБЛЕМ АКО ГИ СМЕСВАМ А ПЪК И ЗИНЕРИТА СЕ МАЦВА КАКТО КАЗВА БИМБИ ВЪРХУ НОВОПОЯВИЛА СЕ ПЪПКА ТАКА ЧЕ ВСЕ ЩЕ СЪУМЕЯ ДА ГИ КОМБИНИРАМ.МЕРСИ И ЗА ДОМАШНАТА МАСКА
МЕРСИ!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АХТЕЗИПЪПКИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.