IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th December 2008, 14:51
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
"дясното рамо започва да ме боли ужастно около ключицата" - не знам колко неправилно трябва да бягаш, за да се случи това?.. И аз съм за доктор!!!
Айде пак с определенията "колко неправилно трябва да..", кво значи да бяга неправилно, ти сигурно си много веща в бягането, да не говорим, че не е от най-сложните неща в живота При бягането може и главата да те боли, ако теренът е твърд, ще те боли всичко, което би те боляло при разтърсване на тялото. Да не говорим, че ръцете и особено рамото участват активно в бягането, аз не знам някой да бяга, без да си движи ръцете, някак си смешно ще изглежда. При спринт вече рамото се натоварва доста повече, има рязко движение в областта на рамото, а от дълбокото вдишване се повдига гръдния кош, от където пак може да те болят ребрата или ключицата.

Вече ще почна да пиша мнения от тоя тип и долу да слагам печат Busted, като ловците на митове
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd December 2008, 20:15
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Eми аз като футболист мога да ти кажа че тичането е ужасно нещо ... Това в рамките на шегата (вие пак ни скъсват от тичане няма как да го обичам) ... тичането е един от най-полезните начини за подържане на форма!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тичане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:53.