IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th January 2008, 21:00
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране Достатъчна ли е тази тренировка

Искам да попитам добре ли е следната тренировка:
тъй като не разполагам с уреди а искам да се постегна да оформя тук там някой мускул.

Първи ден : 5х50 коремни преси +5Х20 лицеви опори (прес 15 дни овеличавам с по 2 на сериа коремна преса и с по 1 на лицева опора)
Това е тренировката вечер преди лягане правя програмата BeachBody Slim In 6 която е за корем.

Втори ден: 3х10 бицевсово згъване с дъмбели , 3х15 гребане с дъмбел, 3х12 истласкване на дъмбел от лег с широк хват (като на лежанка с лост само че с дъмбели) , 3х12 истласкване на дъмбели от лег само че рацете сгънати (долепени до тялото ) , повдигане на раце в страни 3х10,Вдигане на раце напред 3х10 .

Тъи като не разбирам много погледнах още няколко опражнения в сайтове и ще ги опитам и тях.

Вечер преди да си легна правя програмата BeachBody Slim In 6 пак за корем(държа да оформя коремните мусколи)

Е това е.

Трети ден тренирам като първи ден,четвърти ден като втори ден ,пети ден като първи ден ,шести ден като втори ден и така.
Всеки ден ги правя не си почивам .

Е това е само да допълня че тежа 60 килограма и съм висок 175,на 17 съм .Опитвам се да качвам теглото ям прес 2-3 часа основно картофи,ориз,сутрин може банички,яица ,понякога хапвам по малко сладко , понякога няколко лъжички мед ,месце,риба и това е общо взето.


Някой който разбира ако може да ми каже добре ли е това което правя?

мерси много.

А забравих да кажа че разполагам с 2 дъмбела по 10 кг
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Достатъчналитазитренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:57.