Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Тренировки вкъщи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 1st April 2008, 12:00
LaDy`KiLLaZz LaDy`KiLLaZz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране Како Да Правя ? :(

Здравейте,аз съм момиче 175 см , 65кг Вече нз какво да правя .... ходя на фитнес от месец и поне 3 пъти месечно на Тае Бо, и ям по-малко .... ноо килограмите седят същите само губя по някои друг сантиметър . Някой ще ми каже ли какво да правя защото почвам да се отчайвам .Мерси предварително на тези,които ме посъветват
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st April 2008, 13:21
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Първо четеш подробно следните теми: Женски фитнес, Тренировки в къщи, Диети, Хранене при тренировки. След това сама решаваш кой режим на хранене и на трениране ще са най-добри за теб и като имаш конкретни въпроси, ги задаваш в съответната тема.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st April 2008, 21:37
LaDy`KiLLaZz LaDy`KiLLaZz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

mersi 4ela sam giii pove4eto temi
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd April 2008, 10:09
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране Re: Како Да Правя ? :(

Цитирай:
Първоначално написано от LaDy`KiLLaZz
Здравейте,аз съм момиче 175 см , 65кг Вече нз какво да правя .... ходя на фитнес от месец и поне 3 пъти месечно на Тае Бо, и ям по-малко .... ноо килограмите седят същите само губя по някои друг сантиметър . Някой ще ми каже ли какво да правя защото почвам да се отчайвам .Мерси предварително на тези,които ме посъветват
Колко пъти ходиш седмично на фитнес? И аз не че изобщо разбирам, но може би можеш поне като за начало да си вземеш инструктор, който да ти каже как да постигнеш това, което искаш. А и от друга страна може би до голяма степен има значение не колко ядеш, а какво ядеш....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd April 2008, 10:18
LaDy`KiLLaZz LaDy`KiLLaZz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

еми 2 пъти на фитнес и 1 път на Тае Бо , а пък относноо какво ям .. намалих сладкото ии не ям тестени изделия . Ям повече плодове , ии понякога солети или някакви по-ниско калорични нещица
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd April 2008, 10:36
6anel 6anel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 79
По подразбиране

нетрябва да се води6 по диети които си чула,защото те не се отразяжат правилно на всеки.просто отива6 на диетолог тои ще определи според кръвната ти група какво трябва и нетрябва да яде6.струва около 30 лв.защото наи-голямата глупост е да прави6 диети про4етени в списания и подобни
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd April 2008, 11:29
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Не бих ти препоръчала да следваш диета спрямо кръвната група. Изключи сладкото (хубаво, че си го намалила, но не е достатъчно), махни солетите- не ти носят нищо на организма, освен допълнителни калории и въглехидрати. Ограничи до минимум преработените храни, тези с консервантите и т.н. Спри пърженото и тестяното. Виж как ще реагира организмът ти, но му дай време, не чакай за седмица 2 да видиш резултат. Ако има нещо, питай, успех.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd April 2008, 20:29
LaDy`KiLLaZz LaDy`KiLLaZz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 7
По подразбиране

ахам благодаря обачее аз не се подлагам на някакви определени диети просто хапвам по малко когато наистина испитам глад . Надявам се да има някакъв резултат поне до месец два
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th April 2008, 18:50
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Когато е по топличко но не и горещо време обуваш 2 анцука от горе 1 грейка 2 фанели и 1 яке и почваш да тичаш така ще се потиш страшно много и ще свалиш бързо до колкото на фитнес освен колелото или патечката незнам на какво може да се потиш за да свалиш килограми.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th April 2008, 10:37
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране Re: Како Да Правя ? :(

Цитирай:
Първоначално написано от LaDy`KiLLaZz
.... ноо килограмите седят същите само губя по някои друг сантиметър .
Според мен това е напълно нормално, защото докато тренираш мускулатурата ти се оформя, а както всички знаем мускула тежи повече от сланинките. Именно поради тази причина не губиш килограми. В същото време казваш, че губиш сантименти т.е губиш мазнини.
Не е важно колко килограма си, а как изглеждаш
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакоДаПравя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.