IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 7th November 2010, 23:36
Аватара на Mariina
Mariina Mariina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Няма ли нито една дюканка освен мен
Отговори с цитат
  #232  
Стар 9th November 2010, 21:06
Bella_D Bella_D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: 359
Мнения: 2
По подразбиране

И аз съм тук Нямам кантар,но усещам че съм отслабнала Дрехите започнаха да ми висят
Отговори с цитат
  #233  
Стар 17th November 2010, 11:21
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте момичета ,
тия дни поразгледах форума и най - накрая реших и аз да ви пиша
Вече 4ти ден съм на 1вия период , но 2 дни подред закусвах с оцедено сирене , т.е. слагам го във вода и така седи цяла вечер , но явно е било голяма грешка И сега се чудя това ще навреди ли много на режима?!
Също така аз съм някъде 69 кг , а искам да стана 59 - 60 според вас по колко време трябва да съм на ударния режим и как трябва да редувам дните на 2рия етап , аз си мислех 4 към 3 , но бих искала да чуя и ваше мнение по въпроса
Успех на всички !!! ))
Отговори с цитат
  #234  
Стар 18th November 2010, 17:17
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Редувай 1/1, това е най- добрия и най- лекия вариант. Е, можеш и както ти искаш, но чисто протеиновите ти дни трябва да са равни или по- малко от тези с протеини и зеленчуци.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 19th November 2010, 12:25
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mariina
Присъединявам се отново, имам да свалям 15кг. Започвам от днес и планът е до към Коледа да съм ги свалила. Ха дано!
Прекалено амбициозен план. Бих казала и не особено разумен. Да не казвам неизпълним. Тези млади, тези млади! Бързат, бързат, за после не мислят
Отговори с цитат
  #236  
Стар 20th November 2010, 14:00
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Искам да ви попитам .. в резюмето пише " за жените закръглени в ханша 2/7 е най - доброто меню. или е по-добре да ги съ4етавам на 2/2 . И още нещо не ми стана ясно , след ударния режим по4вам с протеини и зеленчуци или пакпродължавам примерно 2 дена протеини - 7 дни смесени ??
Отговори с цитат
  #237  
Стар 22nd November 2010, 11:15
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Маги, в интерес на истината 2/7 е много Лабав режим. То зависи колко имаш да сваляш. Закръглен-незакръглен, все тая. Като начало ги прави равни. Естествено след ударния етап почваш с ПЗ, после само П.Нали разбираш, че всички на тази диета са окръглени и в ханша, и навсъде.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 22nd November 2010, 18:59
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Почвам режима 1/1 пък да видим и съм решила да не се тегля поне 1 2 седмици ... да видя разлика. Я ми кажете освен тия 3 лъжици трици , може ли да превишавам дозата ?! поне по 5 или 6 лъжици да са !? не всеки ден... през ден 2 П
Отговори с цитат
  #239  
Стар 22nd November 2010, 20:53
Аватара на magish
magish magish не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 38
По подразбиране

имам и още 1н въпрос отностно подсладителите . Много хора ми казаха , че са супер вреди и вобще да не ги използвам ,а гледам ,че доста хора ги ползват ... вие какво мислите ?
Отговори с цитат
  #240  
Стар 23rd November 2010, 08:59
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Това е много безмислен спор. Всеки може да си каже мнението, но това не значи, че то ще е вярно. Потърси малко информация из нета и реши сама за себе си.
А относно режима 2/7, аз бях на него, защото съм с по- голямо дупе, но едва след като свалих по- голямата част от килата. Да кажем, че го ползвах за "доотслабване", защото почнаха да ми се четът ребрата нагоре, а долу си имаше излишаци.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.