IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th December 2007, 21:11
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране На Диета От Нова Година

Интересно ми е колко от нас са си обещали да започнат диета; ходят на фитнес; правят упражнения и т.н. - нещо добро за телата си от Нова Година? Споделете и да разменим опит. Аз лично ще съм на Лунната Диета - даже вече съм си извадила датите за цялата 2008 от един сайт и съм ги превърнала в българско време, ако има заентересовани ще ви ги напиша
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2007, 22:17
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не можах да разбера това подигравка към всички които за пореден път са се навили от определена дата да са на диета и са си обещали този път да я спазват докрай или истинси въпрос!!!
Мисляр че в този форум не са останали хора които да си давот такива дати и обещания!!Започнеш ли да отлагаш за утре в други ден и тлн значи от диетата нищо няма да излезе....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2007, 23:06
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

оооооо MILI не бъди толкова сигурна ...... като чета в "издънки" не са малко мацките дето са се заканили, че след НГ "тоя път наистина и окончателно ще се стегнат" ....... ама то си е нормално особено за наще ширини...... нова година, ново начало, нов късмет...... нормално е всеки да си набелязва цели за бъдещето, пък дори и да звучат малко наивно......... и все пак успех на всички с новите начинания (или нови поне за следващата година)
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2007, 23:13
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Не можах да разбера това подигравка към всички които за пореден път са се навили от определена дата да са на диета и са си обещали този път да я спазват докрай или истинси въпрос!!!
Мисляр че в този форум не са останали хора които да си давот такива дати и обещания!!Започнеш ли да отлагаш за утре в други ден и тлн значи от диетата нищо няма да излезе....
А аз не разбирам защо си толкова негативно настроена!


П.П.: ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ!!!!(по възможност грамотно!)
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th December 2007, 23:15
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Човек винаги трябва да има цели и изпълнението им да започва от...утре.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th December 2007, 23:21
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Човек винаги трябва да има цели и изпълнението им да започва от...утре.
хехехехех това е много сладко казано
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th December 2007, 23:43
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

ratamahatta никак не съм крайна това мое исказване беше под формата на шега.......всички сме достатъчно глупави за да направим всякакви глупости.....мислиш че аз не съм с правила такива планове за диети след нова година....жестоко се лъжеш ........ просто се погледнах от страни и себе си и момичето което е пуснало тази тема и ми стана смешно!!!!
Мога да се хвана на бас на каквото пожелаете,че плановете и с лунната диета ще се провалят и няма да се получи нищо не от злоба, а от опит!!!
А на maroon не искам да и отговоря, защото единственото което намери да каже е за правописа и грамотността на мен или който и да е друг!!! Тази тема сме я разисквали много пъти, аз лично никога не съ си позволявала да правя забележки на който и да е от форума....защото просто незнам за какво става въпрос.
За себе си мога да кажа че ми е страшно трудно да пиша на компютър, защото го правя бързо,но без да мисля допускам страшно много грешки правописни и други, защото нямам време да си преглеждам писавията по 3 пъти....(това не е оправдание), това си ми е стил не можах да свикна с този компютър и това си е!!!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th December 2007, 23:45
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Човек винаги трябва да има цели и изпълнението им да започва от...утре.
Или за по- лесно от другата година!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th December 2007, 00:03
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

хехехех тва ме провокира да пусна аналогична тема, но в по-общ план в "общи приказки"
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th December 2007, 00:54
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Няма нужда да ни казваш да пишем на български. Те админите са си го написали в правилата за ползване на форума. А колкото до грамотното писане, случва се в бързината да се сгреши (не можеш да ме убедиш, че и на теб не ти се е случвало (е освен ако това не е първия форум, в който влизаш))
Та така стига с оффтопика. Да караме по темата. Аз от Нова Година започвам да се занимавам с Йога, не за фигура, просто за удоволствие. (:
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НаДиетаОтНоваГодина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:44.