IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 18th October 2009, 13:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ахахахахахаха, ужасТ точно от същото се опасявам
Всъщност аз като че ли затвърдих за себе си Елла, ама все още той не ми изглежда съвсем сигурен, а не искам да вземам сама решение, че вече веднъж много натъжен ми каза "ми ти за всичко сама решаваш"
Отговори с цитат
  #262  
Стар 18th October 2009, 13:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ахахахахахаха, ужасТ точно от същото се опасявам
Всъщност аз като че ли затвърдих за себе си Елла, ама все още той не ми изглежда съвсем сигурен, а не искам да вземам сама решение, че вече веднъж много натъжен ми каза "ми ти за всичко сама решаваш"
Ами ние понеже се опитвахме да стигнем до компромисен вариант и не се получи, тъй като той настояваше за точно определено име (на баща му) и се ядоса още в началото на бременността ми и каза да си го кръщавам както си реша, щом не възплиемам неговото желание. И понеже и двамата сме диванета-инати - никой не зачекна повече темата до след раждането. Когато направо му съобщих как съм го кръстила. Със смс, разбира се
Отговори с цитат
  #263  
Стар 18th October 2009, 14:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То и при нас е същата работа, с тази разлика, че се запъна, че трябва да е кръстено на моя баща. И то не как да е, ами Дино (туй още докато аз бях уверена, че ще е момче). И като казаха, че е момиче, аз си виках, ок, поне за това ужасно име няма повече да се караме... няма, няма... докато не каза "ми значи Дина, щом е момиче" и тъй... как д аму дадеш шанс да избира име колкото и да ми се иска да не му пренебрегвам мнението, ще се наложи
Отговори с цитат
  #264  
Стар 18th October 2009, 19:29
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ахахахахахаха, ужасТ точно от същото се опасявам
Всъщност аз като че ли затвърдих за себе си Елла, ама все още той не ми изглежда съвсем сигурен, а не искам да вземам сама решение, че вече веднъж много натъжен ми каза "ми ти за всичко сама решаваш"
Апо, сори , че се бъркам, ама нали сме си откровенни с тебе.... та.............ако я кръстиш Елла няма ли да е смешно когато я викаш "Елла, елаааааааа"

Когато спомена за "Дина" се сетих че тука в Дубай много често срещам името "Дана" .
Отговори с цитат
  #265  
Стар 18th October 2009, 19:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На който му е смешно, ще се смее, естествено Предвид това, че ударението е на различни места, нито ми звучи смешно, нито странно
Отговори с цитат
  #266  
Стар 18th October 2009, 19:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
На който му е смешно, ще се смее, естествено Предвид това, че ударението е на различни места, нито ми звучи смешно, нито странно
За някои ударението си нормално на първата сричка Оттам аналогията
Отговори с цитат
  #267  
Стар 18th October 2009, 19:35
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
На който му е смешно, ще се смее, естествено Предвид това, че ударението е на различни места, нито ми звучи смешно, нито странно
Ок, надявам се да не съм те засегнала
Отговори с цитат
  #268  
Стар 18th October 2009, 19:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А, никак даже не си ме засегнала Предполагам ти е странно, защото не си го срещала толкова често, тук се среща нерядко, а в световен мащаб е едно от най- употребяваните имена, което и аз не знаех, докато не тръгнах да гледам женски имена Имам си причина за това име, но е много дълго и много лично за обясняване :P
Отговори с цитат
  #269  
Стар 18th October 2009, 19:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ааа, сега се сетих, че всъщност от трита езика, които се говорят вкъщи, само на единия ще е "Елла, ела", тъй че като й викам да дойде, ще е на някой от другите два езика
Отговори с цитат
  #270  
Стар 18th October 2009, 21:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А, никак даже не си ме засегнала Предполагам ти е странно, защото не си го срещала толкова често, тук се среща нерядко, а в световен мащаб е едно от най- употребяваните имена, което и аз не знаех, докато не тръгнах да гледам женски имена Имам си причина за това име, но е много дълго и много лично за обясняване :P
Не не ми е е странно, защото го знам това именце, хубавко е и е сладко, а ударението знам къде е

Знаеш ли и аз имам едно именце, за евентуална дъщеричка , което е с емоционално значение за мен, така че напълно те разбирам сега, и ти пожелавам да я кръстиш така както го чувстваш, защото името е много важно за човека, та дори и за съдбата му.

А и щом сте полиглоти във вашето семейство ....всичко ще е Ок
Живи и здрави само.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.