IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11th January 2011, 14:56
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

А дано...ама надали...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th January 2011, 17:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

1. Естествено, че новината е фалшива. Толкова е очевидно, че няма накъде. Беше споменато вече, че дори и да бъде прихванат от някакво "прозрение", не всичко зависи от Цуки.

2. Дори и да закрият Лицето, на негово място ще изплуват един куп нови соц-мрежи. Като ламята, дето като и отрежеш главата и поникват нови две.

Никой не може да се бори срещу естествения ход на събитията. И няма смисъл. Явно в момента светът има нужда от Лицето.

Предполагам, че преди 100 години нашите прадеди са гледали по същия начин на автомобила - излишен лукс, който само ти помага да мързелуваш. След това за телевизията, за телефоните...

Приемете, че Лицето (и интернет като цяло) е поредната новост, която има своята роля в развитието на цивилизацията.

Въпросът не е да ги махнем, а как да ги използваме разумно и рационално.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11th January 2011, 20:59
iskraivanova84 iskraivanova84 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Това са глупост, появи се статия, която отрича този абсурден слух!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th January 2011, 04:30
Аватара на DespicableMe
DespicableMe DespicableMe не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране

Хаха, ако решат да го спират ще се зарадвам много! Веднага правя соц мрежа
__________________
Does this count as annoying?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th January 2011, 06:21
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Facebook освен метод за комуникация е и място за изява, споделяне и шпиониране. За изявата-хората имаме нужда да изразяваме себе си, мислите и чувствата си, дали ще публикуване на нещо което сме прочели в нета, велика мисъл на някой философ или просто песен, фейсбук ни предоставя подиум за изява.Дали някой ще го види или хареса няма значение, важното е че сме се изказали.Споделянето-всеки се нуждае да споделя хубави и лоши неща, чувства, снимки.За съжаление в днешно време хората сме толкова самотни, че прекаляваме с изявата и споделянето.Другото е, че както винаги във виртуалното пространство всичко споделено се пречупва и изкривява през призмата на четящия.
За шпионирането-много хора са си направили акаунти само и единствено да следят приятелите и познатите си, пък даже и непознати.Някои дори го използват като сайт за запознанства Не мога да разбера как може да има 13 годишни деца с по над 1000 приятели
Аз лично съм пристрастена, признавам си и дори да не публикувам често, не мога да стоя далеч от Фейсбук Имам нужда от него, защото чувствам че по някакъв начин ме сближава с приятелите, колегите и дори съучениците, които не съм виждала от години.От друга страна, същата тази социална мрежа поглъща адски много от времето ни, например в игри и безмислени анкети, в чудене какъв да ни е статуса и каква профилна снимка да си сложим.Работим повече по виртуалния си профил, отколкото върху себе си.Прекарваме повече с онлайн приятелите си, отколкото с реалните В този ред на мисли, ще се радвам ако някой ден животът ми е толкова вълнуващ, че дори да не се сещам за Фейсбук.На този етап е едно от малкото ми развлечения и ми е трудно дори да огранича времето прекарано там
П.П Днес гледах филма, препоръчвам го. Не мисля че ще спрат Фейсбук скоро, става въпрос за мноооооого пари!А ако наистина го спрат съм сигурна че ще има масови самоубийства...
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th January 2011, 13:06
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Приемете, че Лицето (и интернет като цяло) е поредната новост, която има своята роля в развитието на цивилизацията.
и с кво точно фейсбук помага за развитието на нещо, различно от финансовия статус на собствениците му Под помага имам предвид движи в положителна посока, не просто променя (а може би трябваше да bold-на и просто?)

Не мисля, че бих преживял едно спиране на фейсбук ще си отиде много важна част от ежедневието ми, предпочитам да не ям два три дни... дори предлагам да се обединим задружно в гладен протест срещу спирането на фейсбук!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МаркЗакърбъргспирафейсбукнамарт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.