IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th January 2011, 17:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Вече е станало натрапчиво. Даже снощи сънувах, че ходя на гледачка и я моля да ми каже как да спра да го сънувам.
Имаме
Незнам колко ти е искрен постът, но аз го приех насериозно и ти казвам сериозно - гледачката няма да ти помогне. Само ще си навредиш още.
Еми искрен ми е поста, нищо че младежите тук си правят веселото на мой гръб..
не съм тръгнала по гледачки, още повече за такава глупост. Просто сънувах, че съм.

Цитирай:
Повтарящите се сънища наистина изразяват това. Помисли дали няма нещо, което те тревожи в ежедневието ти, някакво притеснение, страх. Опитай се да го освободиш. Smile
Знам, че е нещо закучено на подсъзнателно ниво. Тъпото е, че целия ден ти е скофтен, като си сънувал кошмар. А като се случва често, почва да ти лази по нервите.

[/url]
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th January 2011, 21:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Сънувам кошмари, редовно. Някои изглеждат много реални, като смърт на близък човек. Други са някакви без никакъв смисъл но самите случки са гадни и нелепи. Имам проблеми със съня. Понякога ме е страх да заспивам, особено когато имам поредица от кошмари. Страхувам се да не се вкарам пак в поредния кошмар. Така съм от малка, продължава и сега. Гледам да не отдавам значение на тези сънища, но ми скапват целия ден. 2-3 пъти са се сбъдвали кошмарите, когато сънувах смърт на близки или на домашен любимец. Друг път също съм сънувала смърт, но слава Богу хората за които се отнасяше са живи и здрави. Някои ако знае лек срещу кошмари, моля ви помогнете. Сериозна съм!
Мислила съм да се консултирам с психолог, но не мога да обясня какви точно кошмари сънувам, не са подредени, разпръснати са като пъзел, или може би наистина са пъзел
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th January 2011, 22:23
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Хаос, аз загатнах решението на проблема по-горе, но няма да го натрапвам, че ще ме помислят за смахната.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th January 2011, 22:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Забелязвам и нещо друго. Когато съм много уморена и едва се държа, и сложа ли глава на възглавница и веднага заспивам без да имам сънища. Докато, когато се мъча да заспя а не мога, и се въртя в леглото, и най накрая заспя и тогава започват едни гадни сънища...
За съжаление времето ми е организирано така, че ми се налага да се насилвам да спя по време когато хич не ми се спи, защото после когато съм нощна и нямам шанс, е те тогава сънувам гадории. Като се прибера от нощната и съм труп и си засипвам спокойно, че чак не ми се буди за лекции после.
Лъки ще пробвам това, макар че не знам молитви на финландски, но мога да науча ако това ще помогне Не че на български знам но мога да си измисля А може и наум, на български.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th January 2011, 22:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Точно! На български. Иска се само упование и вяра.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th January 2011, 04:14
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз имам повтарящи се сънища, но не чак през 2-3 дни де...Сънувам често торнадо (или няколко торнада), асансьори (даже много пъти сънувам хоризонтални и диагонални асансьори, не ме питайте как изглеждат, няма обяснение ).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th January 2011, 09:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

От дете сънувам кошмари,свикнала съм.Понякога ми става смешно дори като се сетя какво съм сънувала и се питам дали не беше последния или предпоследния път
Иначе редовно си рева по време на сън,но това изобщо не ме сдухва.Приела съм го за нормално.

Наскоро сънувах котарака ми,че го изяжда куче пред очите ми ,тогава цялата ми възглавница беше мокра от сълзи и пот.И ето,че се разделих с него/замина при майка ми/.Явно има нещо истинно...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th January 2011, 11:12
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

Ако някой мъж ми каже, че има повтарящи се сънища, дежурното ми обяснение е, че това е признак на латентна хомосекуалност....ама при жена не знам кво да кажа
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th January 2011, 16:59
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
[


Знам, че е нещо закучено на подсъзнателно ниво. Тъпото е, че целия ден ти е скофтен, като си сънувал кошмар. А като се случва често, почва да ти лази по нервите.

[/url]
Опитай да го потърсиш, да му се обадиш, нищо че имаш кофти случки с него от миналото (освен ако не смяташ, че е абсолютно невъзможно).
Имала съм подобни сънища, 1 и същи човек, повтарящи се, винаги накрая или аз се обаждам или другия, нещо като телепатия проработва.
МОже би е време да изясните нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повтарящисесънища
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.