IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 12th December 2009, 16:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Сори , как го написах....вживях се и допуснах някои грешки в поста....
Отговори с цитат
  #362  
Стар 12th December 2009, 16:37
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Моя мъж присъстваше на раждането и се беше настанил точно отсреща обаче мен изобщо не ме интересуваше тогава. Като стана напечено акушерката го премести зад мен и го накара да ми масажира гърба а аз го стисках за ръката ама колкото сила имах.
Радвам се, че не му го спестих това изживяване, нека да види как се раждат деца, щото лесно се правят ама после...
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #363  
Стар 12th December 2009, 19:52
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Моя мъж присъстваше на раждането и се беше настанил точно отсреща обаче мен изобщо не ме интересуваше тогава. Като стана напечено акушерката го премести зад мен и го накара да ми масажира гърба а аз го стисках за ръката ама колкото сила имах.
Радвам се, че не му го спестих това изживяване, нека да види как се раждат деца, щото лесно се правят ама после...
Хахахахаха живи здрави другият път ще му покажа и аз
Отговори с цитат
  #364  
Стар 12th December 2009, 20:03
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
http://www.unassistedchildbirth.com/

направо съм изумена,каква смелост само да родиш в къщи..
Изглежда много лесно, но на мен ми е гадно да гледам. За пореден път се убедих, че не искам мъж ми да присъства (не, че той иска :P )

ohh и аз се опитах но не можах да го изгледам ...кофти ми е
Отговори с цитат
  #365  
Стар 13th December 2009, 16:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
но да е задължително до мен да ми държи ръката , а не да е там долу при акушерката и да зяпоти
така го мислехме и ние. Най- вече да е до мен, докато се разхождах превита на две, защото определено с мъжа ми бих се чувствала по- спокойна и отпусната, отколкото с медицинска сестра.
Точно и аз така мисля, Но и за мое нещастие...... родих много на бързо и неможахме да стигнем до болницата, в която беше разрешено мъжа да присъства...там си бях отворила файл.....абе всичко нагласено, АМА този Хами тръгна да излиза много бързо и нямах мн болки....отидохме в най-близката болница и те не ме пуснаха да си отида в моята защото няма време има 7 см разкритие без почти болки....

щастилвка...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #366  
Стар 14th December 2009, 11:10
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Момичета,имате ли представа, дали ако кръвен тест е отрицателен 15 дни след ин витро,има някакъв шанс да има бременност?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #367  
Стар 14th December 2009, 11:29
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Няма, но в бг-мама форумите на тема ин витро дават много повече информация.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 14th December 2009, 22:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Няма май наистина...
Нещо много замлъкнахте последните дни, я се отчетете, бременните особено, добре ли сте, никакви ви няма
И аз да си кажа с моите кърмачески драми докъде стигнахме- суче от лявата гърда, дясната не ще и да я види не мога да намеря разумна причина, освен позата да не й е удобна... ама то не е просто до поза, истинска битка е направо с тая дясна гърда... а така не ми се ще да се изпомпвам пак
Иначе се отказах и от млякото на Хипп, след като направо забрави да ака от него взехме Аптамил комфорт и се оправи работата... макар че честно, липсва ми времето само на кърмене. Много ме мързи да мия шишета.Нали се набутах и не с кви да е, а със шишета със 100 джаджи... имам и едно шише Томи Типи и едно Авент, от тях отказва да яде, само др. Браунс признава Бе въобще, почна се от сега със 100 претенции
Отговори с цитат
  #369  
Стар 14th December 2009, 22:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хм, гледам ги аз тези Томи Типи и се чудя дали да взимам от тях или да си остана на Авентските - нали уж вече ги правели без онзи Би... А (вредното в пластмасата) Със стъклария не ми се занимава - били здрави, ама да не вземе да се счупи...лошава работа. Дано не родя някоя претенция
Апо, стискам аз до 22.12. да ми мине феталната морфолигия, да ми кажат, че всичко му е наред, евентуално пола и тогава да се отприщя в планове
Засега само се окръглям - направих грешката да си позволя да опитам щолен (имах набелязани 2-3 неща, които никога не съм яла ) и няколко дни закусвам с него Утре свършва и повече няма да купя, че...лошава работа
Отговори с цитат
  #370  
Стар 14th December 2009, 22:58
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Апо, твойта кукла да не би да предпочита лявата гърда, защото там ти чува сърцето? Нали знаеш, че те в тумбака са непрекъснато под звука на пулса на мама...Друга причина може да е, че от дясната каналчетата може да са по-тесни и по-трудничко да пускат кърма...

Слагаш ли й пеленичка или нещо памучно под главата при кърмене? Може би се поти от контакта кожа в кожа... или нещо просто да й убива на главата на дясната ти ръка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.