IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th February 2015, 23:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Явно няма смисъл Данкем....... ма нали за това пишем тук....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th February 2015, 13:20
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Пишем да, повтаряме, предупреждаваме, ама има хора, които искат да си строшат главата. Моята позната в момента е плашилище с тези джуки и ужасно съжалява. Казали са й, че трябва да й изрежат всичко, за да се оправи, а след това устните не приличат на нищо- оставаш обезобразен до живот. Само да кажа, че и тя като си слагаше не беше легално и тя намери тоя "лекар" и той инкогнито й сложи тая помия.. И тя уж беше готова за рисковете и последствията и на нея баш уж нямаше да й се случи.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2015, 15:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На мен едно не ми е ясно.... при положение, че има много добри филъри (също така има и по-траен вариант с липофилинг) защо търсят силиконово олио? Е на тоз въздесъщ въпрос искам да ми отговорят...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th February 2015, 18:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не ги слушай, те ти завиждат, слагай смело и след това пусни снимки да се посмеем. Стискам палци всичко да мине успешно и след тва да разбиеш конкуренцията у фейсбука с най-яките селфита. А пък като влезнеш в нощния бар с тези набъбнали устни ще избиеш рибата и мъжете ще ти лазят в краката !
Слагай смелооооо не ги слушай !

Открийте десетте разлики
Много готини кренвирши, който не ги харесва нищо не разбира от красота !
Attached Images
Тип файл: jpg dolls01.jpg (68,6 КБ, 26 views)
Тип файл: jpg 13624_5974_1244445691.jpg (24,8 КБ, 23 views)
Тип файл: jpg mimi-otvarachka.jpg (75,6 КБ, 24 views)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th February 2015, 23:37
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лиляна, ми как що? Щото не им се дава пари периодично за филъри, а липофилингът не стига, че е скъп, си е по-тегава процедура, упойки, отоци, не минава с една процедура в повечето случаи. И гениалната идея е да се сдобием нелегално с опасен силикон, който пълни джуките форевър за без пари.
На моята позната са баш като на Мара, само, че си имат едни топчета в крайчеца на устните, които са видими от метри и стоят като брадавици. Като се усмихне вече е потресаващо, изпъкват още повече. Ама както е казал Айнщайн: "Само две неща са безкрайни – Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th February 2015, 23:47
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Така е , не мисля че на повечето жени не им е проблем през няколко месеца да дават по 1000 лева само за филари защото една ампула е нищо и за малко по видим ефект трябват поне 2 и при това да няма гаранция за колко време ще ти го разгради организма !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st February 2015, 12:09
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А със силиконовото олио имаш 100% гаранция, че ще трябва да ти изрежат устните.... ходи да се обезобразиш. Човек от собствената си глупост не може да избяга.

Филърите не са толкова скъпи. На мен ми е достатъчна половин ампула и трае повече от година (като цената за половинка е 250 лева) и ако е поставена от лекар, който знае как да поставят филъри няма нужда да даваш по 1000 лева през няколко месеца.... две ампули????? Баси.... какво искаш да направиш с лицето си бе момиче????
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st February 2015, 12:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Еееех то ако девойките имаха повечко акъл на днешно време и използваха него щеше да има много по-малко обезобразени недоразумения по улиците. Ама като гледам то да се обезобразиш е модерно та не знам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st March 2015, 13:10
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

И аз съм си слагала половин ампула и около 230 лева ми взеха мисля беше рестилайн последно ноември и си трае повече от година
Какви са тея 1000 лева ???
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th April 2015, 13:22
Аватара на захарен памук
захарен памук захарен памук не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Не зная кой себеуважаващ се хирург би поставил подобно чудо в нечии устни. Освен негарантираните естетически резултати, май все още има хора, които не са запознати със сериозните последици за здравето, които подобна интервенция крие. Хора, идете при добър специалист-дерматолог, посъветвайте се с него и вземете заедно правилното решение. С филър се постига същия ефект на пухкави устни, но поне не ти се налага да си носиш последствията цял живот, ако не се харесаш след процедурата!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзасиликоновотоолиоустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.