IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1131  
Стар 6th December 2008, 20:43
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

И на мен ми допада много този хляб.
Има лекоооо сладникав вкус.
Не ми харесва само препечен в тостер...
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #1132  
Стар 8th December 2008, 08:10
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

И на мен ми хареса.
Само дето половин филийка не ме засища
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #1133  
Стар 31st December 2008, 14:22
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Момичета и момчета, искам да попитам има ли тема за диета на принципа на броене на калориите и има ли някъде из форума таблица за това кой продукт/като грамаж или брой/ колко калории съдържа.
Благодаря Ви предварително
Отговори с цитат
  #1134  
Стар 1st January 2009, 15:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Момичета и момчета, искам да попитам има ли тема за диета на принципа на броене на калориите и има ли някъде из форума таблица за това кой продукт/като грамаж или брой/ колко калории съдържа.
Благодаря Ви предварително
http://spidersport.com/calories.php
http://healthyfood.info.bg/Calculators.html
Отговори с цитат
  #1135  
Стар 1st January 2009, 16:25
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Благодаря ти много aniK
Отговори с цитат
  #1136  
Стар 1st January 2009, 16:29
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Доста съм объркана и ще се радвам ако някой ми помогне да си отговоря на въпросите, които ме тормозят. Та...преди време имах проблеми с храненето- свалих доста кг, поставиха ми диагноза анорексия. Постепенно започнах да се храня нормално и вече от около 2 месеца е така- не пропускам хранене(по 4 пъти дневно), постоянно включвам нови храни и т.н. Но незнам защо качвам кг прекалено бързо. Миналата сегмица- 900 гр. за два дни, а днес като се премерих бях с 1 кг. повече от вчера. Моля ви, ако някой може да ми обясни! Ще съм много благодарна!
Отговори с цитат
  #1137  
Стар 1st January 2009, 18:18
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Miss_Murderer, първо поздравления за това, че си започнала да се храниш нормално и да разширяваш спектъра от храни в менюто си.

Относно килограмите - естествено е сега да пълнееш по - бързо. Тялото ти все още е в стрес от продължителния глад и е настроено да прави запаси. Продължавай да се храниш умерено, ще настъпи момент, когато организмът ти ще се успокои и ще преустанови запасяването.

Мога да споделя и личен опит: преди години и аз имах подобен проблем, изкарах периода от март до юни само на череши. Отслабнах драстично( с 15 кг), но за щастие се взех в ръце. Започнах да се храня от юли. За разлика от теб, не бях умерена и в началото прекалявах с количествата храна. Някъде към август започнах да се храня нормално. До ноември бях качила към 15 кг, след което, без да променям режима си, започнах да свалям и така свалих 10 кг в продължение на по - малко от година.

Успех !
Отговори с цитат
  #1138  
Стар 2nd January 2009, 11:13
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Незнам, наистина съм много притеснена- храня се съвсем нормално, не прекалявам, днес отново се премерих и се оказах с цели 900 гр. повече от вчера. Просто според мен това е невъзможно- как така може ка качвам по толкова? Докога ще продължава това? На всичкото отгоре се чувствам като някакъв балон, който постоянно се раздува- ужасно е! Разберете ме, наистина съм много объркана и се притеснявам!
Отговори с цитат
  #1139  
Стар 2nd January 2009, 11:33
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Ако кантарът те депресира, известно време не се мери, а продължавай да се храниш умерено.

Това повишаване на теглото може да изглежда шокиращо, но ако си с тегло много под нормата е нормално да възстановяваш нормалните си килограми бързо.

Може би е добре да акцентираш и върху движението.

Какво горе - долу е дневното ти меню ?
Отговори с цитат
  #1140  
Стар 2nd January 2009, 11:54
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Мила, благодаря ти много за бързите отговори и успокоението. Наистина, все още съм с тегло под нормата, но все пак искам да качвам бавно и постепенно, а не толкова драстично. Истината е, че в момента съм си само вкъщи, не излизам почти никъде, пък и съм леко контузена, та движвнието ми е доста ограничено. Ето например какво ми е менюто вчера:
закуска: 1 банан+2 бисквити(направени на пюре), липов чай
обяд: супа от фасул и зеленчуци, филия пълнозърнест хляб
следобяд: 2 кивита
вечеря: омлет(2 яйца, 2 печени чушки, 2 кис. краставици), 1 портокал
Незнам, не ми се вижда чак толкова много, вие кажете. Може би трябва да пия и повече течности- сега са около 1-1,5 л.(вода, студен чай, витамини). Моля ви, помагайте!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.