IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 3rd November 2007, 18:34
Evi90 Evi90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 2
По подразбиране За мазнините по талията.

Здравейте! Регистрирах се в този форум, защото вярвам, че тук ще мога да намеря помоща от която се нуждая. Аз съм момиче на 17 години. Искам да се справя с досадните мазнини. Слабичка съм и за това не се ограничавам във храненията, а тези хранения ми се отразяват на коремчето За това и изглеждам така, а ми се иска да притежавам и аз такова.. Готова съм да дам всичко от себе си... Имам няколко въпроса:

1. Мога ли да постигна това бяз да посещавам фитнес? Пр. с тичане, въртене на обръч и други упражнения? Ако може да ми препоръчате някакви?
2. Знам, че и без диета не минава! Работата е там, че аз не мога да издържам без хляб.. Ясно ми е че трябжа да мина на НВД диета, но не знам как точно да си я направя. Искам да е с храни, който ги има по принцип в дома, а това е трудно. Примерно може ли да включа плодове? Най- вече ябълки, портукали? Знам, че бананите са по калорични.. ? Можете ли да ми дадете пример за такава диета с някакви по простички храни? Гледах някаква, в която включват протеини.. аз даже не знам какво представляват
3. Ясно ми е че не мога да отслабна само в тази област, а ще е цялостно отслабване.. Обаче не ми се иска да се разделям с мн килограмчета.. Харесвам се така, но не и талията! Но все пак съм висока 172, а тежа 50 кг
Ако отслабването е бавно то ще се отрази ли върхо бюста ми ? То и без това не е кой знае колко...

Много Ви моля, знам че въпросите които зададох не са малко и за да ми отговорите ше Ви отнеме повечко време, но ще съм Ви безкраино благодарна! Наистина имам нуужда от съвети! Моля..
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замазнинитепоталията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.