IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st January 2012, 23:59
Аватара на Vladlena
Vladlena Vladlena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране Майстор удължаване на косата

Лента коса (HAIR TALK) технология за първи път без капсули. Косата не се объркват в мат, незабележими, невидими, за разлика от капсула технология. Корекция се извършва веднъж на всеки 3-4 месеца, на един и същи набор на косата се използва до 6 пъти. Застроена, поправка и отстраняване. Ниска цена, прилично качество. учител: трудов стаж от 8 години. Отпътуване за клиента, всяка област.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd February 2012, 14:36
moni6ka89 moni6ka89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unikalno_mishle Виж мнението
Здравейте,
Открих този блог относно коса за удължаване , в който можете да намерите много полезна и интересна информация за косите за удължаване - . Има редица съвети за избора на коса и за това как да я поддържате Аз лично много се забавлявах, надявам се да е полезен и за вас
Блога наистина е много полезен, но косата им е с много ниско качество. Преди 6 месеца си взех черна коса от тях. Косъма се заплиташе, а след месец започна и да се накъсва. Не от основата , а някъде по средата на дължината. Поисках да ми я сменят , беше уж с гаранция. Обещаваха ми утре, другата седмица и тн. и накрая ми теглиха една майна като ми обясниха , че това не било телевизор Преди тази коса имах от тези http://www.krasiva-kosa.com/hair-ext...duljavane.html, но и те не бяха нещо особено, поне не се късаха обаче. Сега от същата фирма ми предлагат по-високо качество, естествено на двойно по-висока цена - http://www.krasiva-kosa.com/hair-ext...duljavane.html. Склонна съм да дам повече пари, но ако съм сигурна че ще мода да я нося поне година. Все още и се чудя, ако имате някакви предложения за коса до 500 лв и с наистина изпитано качество свиркайте. Може и на лични.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd February 2012, 17:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

От 4 години съм с треси - и то преманентни, с капси, не с щипки. За това за мен е изключително важно косата, която купувам, да е 100% човешка и то европейска. Иначе така се заплита, че трябва да режа и моята. Купувам само от едно място, няма да правя реклама тук, но комплекта ми излиза около 1000 лв. Ползвам комплект около година. Все пак я мия през ден, съответно суша, дърпам с преса, боядисвам.... Много тормоз пада, за това си отива за година, но е най-доброто качество до този момент. Гарантират ми, че е само българска коса. Много зависи генотипа на косата, защото трябва да пасне с твоята, иначе се заплита. Пробвала съм с кичури индийска коса, но е прекалено твърд косъма и се заплита с моята... Абе сложна работа е и в никакъв случай евтина...

Ако ти е на щипки, не ти трябва чак такова качество според мен, но ако те интересува пиши ми на ЛС за да ти кажа за коя фирма става въпрос. Мисля, че косата им за щипки е една идея по-евтина.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd February 2012, 19:43
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Аз също от около 4 години слагам екстейшъни с клипси...Вземала съм от 2-3 места и съм доволна от качеството-за цената, на която съм ги взела (120-150 лв). Предните пъти си вземах цяла дълга треса и сама си я шиех вкъщи, но последния път си взех от друго място 2 комплекта по 7 треси, заших ги един за друг, за да постигна обема, който ми е нужен Носех косите около година и малко, зависи кога ще окъсеят от третирането
За тези коси съм чувала/чела хубави работи, може би следващия път ще взема от тук: http://www.kosilia.com/
За тук също съм чела хубави неща: http://estestvenakosa.wordpress.com/
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd February 2012, 20:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кристинче от къде ги взимаш на тези цени. Винаги съм искала да си взема коса но 1000 лв ми е скъпо на мен.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd February 2012, 22:23
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Писах ти на лични всичко подробно, за да не звучи като реклама тук
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd February 2012, 22:56
Аватара на Vladlena
Vladlena Vladlena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране удължавание за коса

Уважаеми читатели форум!Прекарат малко въведение към технологията удължавание на косата компания коята аз представлявам.
Компанията Аркос (Германия), е основана през 1984 година.
1. Технологията се основава без исползоването на химикали. Само гребен и ръката на майстор. Плътен запълвание на времевата зона, удължаване трясъка, подчертава без оцветяване.
2. Общо 30 минути са тънки и меки направления за коса Hair Talk са прилагат в посока на естествения растеж на косата. Натоварването въерху корените на минималната не дърпайте всяка коса.
3. Същата коса може да бъде носен година. Защитен молментално отстраняване , ремонт и повторно удължавание на полимера.
4. Само 100% естествена човешка коса.
5. При повторен растеж коса космите не се усукват, без заплитане.
Имаме удоволствието да отговори на всички въпроси. Ще пратя снимки на моята работа. SVV03@mail.bg
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th February 2012, 09:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Писах ти на лични всичко подробно, за да не звучи като реклама тук
Благодаря ти, но не се притеснявай да споменаваш тук имена и марки. Тук в този форум всичко е открито и няма проблем да правиш реклама на нещо от което си доволна.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th February 2012, 10:13
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Нищо Който е заинтересован, ще пише, предполагам
Всичко добро!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th February 2012, 18:30
biju biju не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
Smile

а някой пробвал ли е метода със стикерите,,,,,,изглежда ми безобиден и щадящ косата,,,,,аз имам на клипси но е гадно едвам се прикриват и постоянно си напрегнат дали не се виждат,,,,
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УДЪЛЖАВАНЕНАКОСАЕСТЕСТВЕНАКОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:51.