IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd May 2006, 23:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Или може би имплантът е обърнат, защото е с основата нагоре, а не към гръдния кош?
А и какво означава, че единият имплант не е бил зашит?
Сега точно какво ще ти правят?
А и 450 куб см си е множко... кожата не е издържала на разтягането.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th May 2006, 08:05
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Късмет и успех
Дано всичко мине гладко.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th May 2006, 11:20
Tedyyy Tedyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 9
По подразбиране

не си единствената пострадала от Бояджиев, от мой приятел разбрах, че негова позната е със същия случаи като теб- оперирана от него впоследствие протезата се обръща, други лекари са и казали че не била поставена както трябва. Първата ми консултация беше с прочутия гореспоменат доцент и намирам поведението му за възмутително! Когато го попитах има ли вероятност да възникнат някякви усложнения от поставянето на силиконови протези той ми се изсмя в лицето и ми каза че ако това стане ще съм първата в историята и че през '73 г е поставил първата протеза и досега няма недоволни негови пациентки! Остави че те залъгва с някакви лъскави списания и ти се хвали кой известни бг моми е правил, което ми говори за липса на професионализъм. Но това е моето лично мнение и не искам да ангажирам никой с това. На теб ти пожелавам успех и стискам палци всичко да мине безпроблемно!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th May 2006, 11:30
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Да,пуснах тук тема,за да се успокоя,а вместо това се притесних още повече...Но много интересно защо никоя от вас досега не е споделяла отрицателното си мнение за Бояджиев,при положение,че името му във форума се е спрягало толкова много пъти?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th May 2006, 12:08
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Миша, а твоето усещане към доктора какво беше?
Аз се консултирах с двама - Маджаров и Динев, и двамата ми харесаха, но след разговора с втория (а и в следващите дни), разбрах, че това е моят доктор. Просто ме накара да се чувствам по-сигурна, че ще се оставя в ръцете му. Това, което ми направи впечатление най-вече у него, беше чистотата му - изглеждаше стерилен направо... Не мога да го обясня...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th May 2006, 12:15
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Аз два пъти ходих при Бояджиев и честно казано ме грабна още от първия път...Първата ми консултация беше при него,обаче след това,за мое успокоение,реших да се консултирам с още двама специалисти,след което категорично реших да се оперирам при Бояджиев.Странно ми е,защото в този форум има само положителни мнения,изказани за Бояджиев и изведнъж се появяват тези две момичета,които са категорично против него...Нали все пак има тема "Пострадали при пластични операции"?Защо досега са си мълчали?Интересно...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th May 2006, 12:28
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Вътрешното ти усещане е много важно.
И на мен ми звучат странно и нелогично постовете, особено на първото момиче...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th May 2006, 12:35
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Преди да определим категорично датата за операцията,не се страхувах изобщо!Обаче когато това стана факт,започнах да обмислям нещата,в главата ми непрекъснато нахлуват разни неприятни неща,започнах да се притеснявам да не се разболея...Абе на нокти съм общо взето.Много неприятно,защото тази операция я чакам от половин година и когато вече е почти факт,аз съм изпаднала в ужасно състояние...едва ли не съм се депресирала,пък и като ги прочетох предишните постинги...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th May 2006, 12:48
Tedyyy Tedyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 9
По подразбиране

научих за това пострадало момиче съвсем наскоро, ако знаех по-рано и аз не бих ходила на консултация при него и бих написала във форума.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th May 2006, 15:13
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Кате, аз не съм забелязала тук ненормални хора и не мисля, че някой се заяжда с теб.

Не е наша вината, че постингът ти е пълен с един куп странни неща, които не се връзват нито едно с друго, нито пък с известни факти. Нима очакваш да седим с отворена уста и да вярваме на всичко, което ни се каже, като в този форум може да влезе всеки и да се представи за всеки?

Дори само операция без изследвания вече звучи странно, а и виж че Миша, при същия доктор, си е правила изследвания и му ги е носила да ги види. Без фактура мога да разбера, но без изследвания? Да не говорим за другите неща в постинга ти.

Така че по-лекичко с езика. Ако имаш нещо за изясняване, изясни го. Не е трудно човек да бъде последователен, ако е искрен..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетаживотздравенамоятден
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:08.