IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th May 2006, 20:05
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране Re: otgovor

Цитирай:
Първоначално написано от ekaterina79
Momi4eto ako iska da i pratq snimki kolko sa mi krasivi gardite
Това и на мен го предложи, написах ти е-мейл, но снимки още нямам... Ако пуснеш снимки и напишеш какво точно се е случило, а не само да стряскаш всички (особено нас, на които тепърва ни предстои операция), ще получиш съчувствие и подкрепа. Иначе звучи много несериозно...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th May 2006, 21:34
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

ekaterina79,
знаеш ли всички сме в час!
Бояджиев спаси живота на сестра ми преди 15 години(направи и живото-спасяваща пластика при тежко изгаряне), и моите тогавашни впечатления от него нямат нищо общо с твоите. Той е един от най-добрите ни хирурзи, като цяло. Ти как разбра със сигурност, че не е зашил импланта, това, че се е обърнал може и да е по твоя вина. Когато си тръгвах от болницата, моя лекар ми повтори няколко пъти да внимавам много в началото, защото винаги има опасност от изместване(да не се вдига тежко, да се спи само по гръб, да не се спортува и т.н.). А и при 450сс. е нормално кожата да не издържи на напъна и да увисне. Предполагам, че размера е бил по твое желание, а не ти е наложен от хирурга. И това с изследванията е доста странно!?! И въпреки всичко напълно ти съчуствам, успех!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th May 2006, 23:29
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране Re: otgovor

Цитирай:
Първоначално написано от ekaterina79
Mila,ti v 4as li si?Koe trqbva6e da e izvestno?!Ili misli6 4e 6tom na neq i e iskal izsledvaniq i s drugite e taka?!koe ne ti e qsno?Operira me Boqdjiev, a sega 6te me opravq Efremov.Momi4eto ako iska da i pratq snimki kolko sa mi krasivi gardite
Всички тук се опитват да помогнат и да бъдат мили, пробвай и ти. Хората отделят по часове от живота си, за да помогнат на някого да не направи грешка, да предпазят НЕПОЗНАТИ от големи евентуални грешки. Аз лично всеки ден чета форума и съм страшно благодарна на всички посещаващи го. Не съм мислила, че някой може да е толкова отзивчив и полезен, а тук без нападки всеки се опитва да помогне. Моля те, пробвай ако не да го оцениш, то поне да се опиташ да се държиш с уважение към хора, които доброволно се опитват да предпазят останалите и да обменят полезна информация. Успех в операцията при Сердев, искрено съжалявам за неприятностите, които си преживяла, но наистина ще се радвам ако не се нарушава добрият тон, който срещме всеки ден тук
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th May 2006, 01:06
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране Re: otgovor

Цитирай:
Първоначално написано от ekaterina79
blagodarq vi na vsi4ki!v ponedelnik e moq den.stiskaite palci
Стискам ти, пиши повече в какво точно ще се състои операцията, само в изваждане на имплантите или ще има и други интервенции.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25th May 2006, 09:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране Re: otgovor

Цитирай:
Първоначално написано от ekaterina79
blagodarq vi na vsi4ki!v ponedelnik e moq den.stiskaite palci
И аз ти пожелавам успех! И ще чакаме да пишеш!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th May 2006, 09:34
mmmmmmm mmmmmmm не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 350
По подразбиране

Е,моят ден май няма да е понеделник...днес съм на лекар,защото все още имам лека кашлица,останала ми от последното боледуване...Предпочитам да съм 100% здрава,когато се подлагам на такава интервенция,защото това не е шега работа.Пък и честно казано доста се наплаших,когато Бояджиев ми каза,че дори не трябва да ми е зачервено гърлото,защото може да се стигне до инфекция след операцията...Много ме е яд,защото тази операция я чакам от страшно много време и ето,че пак нещо ми се изпречва на пътя
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th May 2006, 13:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

льофито май е изтрил на екатерина някой постове и нищо не разбрах. я който ги е чел да каже, какво й е станало с гърдите, какво й е казал Бояджиев...?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th May 2006, 13:33
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, и аз нищо не разбрах, а ми стана интересно
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th May 2006, 15:00
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз ги четох всичките и мнения и пак не разбрах много. Бояджиев я оперирал без да направи изследвания, имплантанта и се оказал обърнат с дупка в него и някак зашит. Сега ще ходи да я оправят другаде.
Аз и бях писала да опише всичко в Пострадали от пластични операции, за да можем да прочетем точно и да разберем какъв е проблема, а тя вместо това ми беше пратила гневно лично съобщение в стила "Кво не ти е ясно мила, искаш ли снимки.."
Надявам се все пак да се оправи и да намери сили да напише тук всичко, ние просто искаме да добием ясна представа и да се предпазваме от подобни грешки, а не да защитаваме някой!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th May 2006, 15:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

а каза ли защо ще се оперира при друг, а не отново при Бояджиев?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетаживотздравенамоятден
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.