IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th July 2015, 16:33
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране Търся качествен хладилник

Здравейте,

Отделил съм около 800-900 лева за хладилник, тъй като стария вече сдава багажа. Към коя марка да се ориентирам? Доста хора ми препоръчват хладилници Либхер , които се произвеждат в България, но не знам дали не са по-скъпи от други качествени марки. Вие с какви впечатления сте?

Последно редактирано от freespirit6 : 26th April 2016 на 14:42
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th July 2015, 23:22
hendi hendi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цяла статия съм написала за това, можеш да прочетеш тук Хладилници Либхер (Liebherr) - как си купих моя . По принцип цените в повечето големи магазини са едни и същи, но може да намериш нещо на промоция. Задължително провери как стои въпроса с техния Либхер сервиз, за да видиш ако се наложи нещо, дали може в твоя град да те обслужат или трябва да го пращаш на ремонт.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th July 2015, 08:48
m.radoslavova m.radoslavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 5
По подразбиране

След печален опит мога да споделя, че от решаващо значение е гарацията на продукта. Убеждението ми е, че ги правят "ден до пладне" и марките вече не значат абсолютно нищо. Колкото по-дълга гаранция, толкова по-добре!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th August 2015, 22:55
dessitty dessitty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от m.radoslavova Виж мнението
След печален опит мога да споделя, че от решаващо значение е гарацията на продукта. Убеждението ми е, че ги правят "ден до пладне" и марките вече не значат абсолютно нищо. Колкото по-дълга гаранция, толкова по-добре!
Така е, абсолютно. Аз си купих моя хладилник Либхер с 5 години гаранция. За всеки случай, да се застраховам. Все пак искам като давам толкова пари да ми е мирна главата, а не да се занимавам със сервиз на Либхер
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th August 2015, 21:05
slaver slaver не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 27
По подразбиране

Моя въпреки, че е купен на старо работи като нов. Добре си се ориентирала към марката Либхер - хладилници, които са доста издръжливи и имаш място за всичко. Вече модел, каквото ти трябва като функции, дизайн и обем.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th September 2015, 23:15
lollypoppy lollypoppy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Ако си вземеш хладилник Либхер няма да съжаляваш. По принцип има няколко марки, на които разчиташ и това е една от тях. Вече дали ще ти служи вярно дълго време никой не може да каже, но затова си има сервизи, в случай на повреда.

Все пак ако това се случи, за София мога да препоръчам този сервиз за хладилници Либхер - един познат му се наложи и остана доволен от работата им.

Обаче не винаги има нужда да търсиш сервизи, виж повече тук http://www.efektna.com/2015/06/povre...-da-znaem.html
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th September 2015, 19:33
tialo25 tialo25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 17
По подразбиране

За 800-900 лева можеш да си намериш доста качествен хладилник. Като марки аз препоръчвам Либхер хладилници , Бош и Gorenje. Прочети малко мнения за различните марки и модели, за да прецениш кое би ти направило най-малко проблеми.

Виж климатичните класове https://blog.liebherr.com/domakinski...dite-liebherr/ , защото това е много важна характеристика.

Едно от основните предимства на хладилник Либхер е системата Nofrost, сама ще усетиш разликата.

Вече за следпродажбеното обслужване, можеш да погледнеш в страницата за сервиз на Либхер.

Гледам вече са ти препоръчали и други сервизи за Либхер , но хвърли едно око и на този: http://www.alki-l.com/services/service/

Последно редактирано от tialo25 : 1st August 2016 на 13:05
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th September 2015, 22:33
hendi hendi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Между другото има и доста по-евтини модели. Виж този например . Няма кой знае какви екстри, но пък си е от Liebherr и трябва да е стабилен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсякачественхладилник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.