IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #30  
Стар 18th February 2009, 17:04
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от posh_b
Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Цитирай:
Първоначално написано от pissi
В крайна сметка ако си купя стока от Америка за 100$ без доставката с нея стават 200$ ще плащам ли мито и такси или не?И от къде ще си получа стоката и къде ще платя митото и ДДС-то?
Защо пък 100$ за доставка...нещо тежко ли ще поръчваш?
На мен доставката за една козметика, дреха, чанта, аксесоар или обувки, ми струва между 10 и 35 $, според обема и теглото.
А ако купиш няколко стоки от един и същи селър, дори може да ти излезе безплатен шипинга, или пък да ти предложи комбинирана ( намалена) цена за доставката.
Относно митото и ДДС-ако ти изпратят стоката "as a gift" custom form, няма да ги плащаш. Това означава, че стоката ти е изпратена като подарък и не подлежи на подобни допълнителни плащания.
Но за да ти е изпратена наистина като подарък и всичко да е документално изрядно, са нужни няколко неща, които ще ти напиша на ЛС.

За изпращането на стоката като подарък, трябва предварително да се уговориш с търговеца...не всички са съгласни да го направят, но повечето са.
Може ли да изпратиш и на мен ЛС с тези "няколко неща"

И на мен кажете моля
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ebayотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:11.