IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1771  
Стар 9th June 2009, 10:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А разбираш ли позицията му да банне Ем Джи и да остави Иванин да си шири знанията, компетентността и обидите? Аз не. Аз не виждам смисъл от каквито и да е оплаквания, след като много често на тях не се реагира, или пък се реагира по този начин.
Аз също искам някой, с който да има комуникация. Да си остане Льофи админ, ама да има някой, който да комуникира с потребителите, да се появява по-често и да не натяква на всяка цена, че винаги става така, както той реши- това е ясно, ама понякога нормалната комуникация върши по- големи чудеса от изтъкването на модераторските права.
  #1772  
Стар 9th June 2009, 10:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Бари, влез поне да го прочетеш няма да казвам на никого
Мда, да приемем, че си прав.. защо тогава не изтри и последните ми постове, насочени към него в Говорилнята? Ако тва не е план, здраве му кажи!
Яко се филмирах!
Защо за Иванин не последва наказание, а на мен веднагически ми бива изитрито всичко?
Защо да не мога да покажа на хората, какви неща му излизат от устата? Избирателна е цензурата, това не ми харесва!
На всичкото отгоре, 5 мин след като админа ми писа, че го наказва със "забележка", Иванин изтупа тука пост в същия дух, който също беше изтрит?!
За други въргали няма проблем да седят по 2-3 дена и да се изпобият всички, но аз като го пуснах веднага (няма и 3 секунди) беше изтрито...
Както и да е, знаете ме, няма да се фръцкам.
  #1773  
Стар 9th June 2009, 10:48
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Аз прочетох, но не искам да изказвам мнение точно щото пак бих провокирал примерно Стефи Б и т.н. пък и за кого има значение кво мисля?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
  #1774  
Стар 9th June 2009, 10:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И още нещо.
Льофи, надявам се наистина да размислиш над идеята за още един модератор. Така поставената от теб тема нищо няма да донесе- избран си досега със 100% съгласие и едва ли и един ще се осмели да гласува против теб. Това е тъпкане на едно място. Нито критиките към теб ще спрат, нито напрежението, което ти създават, ще изчезне. Имаше тема с предложение за още един модератор, която ти дори не коментира
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...er=asc&start=0
Знам ли, като че ли заслужават потребителите отговор.
Надявам се да не се появиш чак другия понеделник, за да изкажеш мнение, тоест да вземеш решение, без дори да изкажеш мнение. Дано да можеш да отделиш 5-10 минути, защото тъй без диалог пак до под кривата круша ще стигнем.
  #1775  
Стар 9th June 2009, 11:02
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Не разбирам
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
  #1776  
Стар 9th June 2009, 11:03
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Винаги съм казвала така - има ли спор, конфликт - виновните са двама /може и трима, четирима, зависи колко хора са се включили в конфликта/. Независимо кой го е започнал, след като другият му е отвърнал значи и двамата носат отговорността за калабалъка. Съответно смятам за логично да бъдат наказани и двамата. Иначе е нормално ако наказаният е само един да си мисли, че админа има пристрастия към другия.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #1777  
Стар 9th June 2009, 11:09
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Винаги съм казвала така - има ли спор, конфликт - виновните са двама /може и трима, четирима, зависи колко хора са се включили в конфликта/. Независимо кой го е започнал, след като другият му е отвърнал значи и двамата носат отговорността за калабалъка. Съответно смятам за логично да бъдат наказани и двамата. Иначе е нормално ако наказаният е само един да си мисли, че админа има пристрастия към другия.
Абсолютно съм съгласна
  #1778  
Стар 9th June 2009, 12:19
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
Аз го харесвам Иванин!Накрая ще останат тук само свалячите,така ми се струва.Млад е,пали се лесно,но човек винаги може да намери подход с него.
Изцяло подкрепям този пост!!! Надявам се в близко бъдеще да открия подхода ... а и по принцип не се отказвам от предизвикателствата, каквото определено е той!
  #1779  
Стар 9th June 2009, 12:20
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Винаги съм казвала така - има ли спор, конфликт - виновните са двама /може и трима, четирима, зависи колко хора са се включили в конфликта/. Независимо кой го е започнал, след като другият му е отвърнал значи и двамата носат отговорността за калабалъка. Съответно смятам за логично да бъдат наказани и двамата. Иначе е нормално ако наказаният е само един да си мисли, че админа има пристрастия към другия.
Абсолютно съм съгласна
аз пък не съм...

ако ти ме нападнеш и почнеш да обиждаш и аз потърся справедливост и то по нормалния "законен ред" първо и не получа нищо в замяна,а само нерви и напрежение създадени от другото лице-трябва ли да ме наказват и мен?

и аз съм ЗА допълнителен помощник-модератор
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
  #1780  
Стар 9th June 2009, 12:23
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
Аз го харесвам Иванин!Накрая ще останат тук само свалячите,така ми се струва.Млад е,пали се лесно,но човек винаги може да намери подход с него.
Изцяло подкрепям този пост!!! Надявам се в близко бъдеще да открия подхода ... а и по принцип не се отказвам от предизвикателствата, каквото определено е той!
значи мъжете се делят само на свалячи и на груби дразнители?не мисля
не мисля,че само лигавите свалячи нито самонадеяните грубо-брутални мъже са налични в този форум
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.