IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 7th September 2010, 13:10
te_amo te_amo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Мацки кво става тази година ми предстои важно събитие и искам да съм перефектна .Попринцип бях много слаба някъде до 8 клас после имах проблеми нямам предвид здравословни и напълнях драстично.От 10 клас почнах да отслабвам бях станала 50кг но после пък се разболях и така.Разгледах доста теми и тази диета ми се стори доста удачна и реших да я спазвам .В момента съм висока 1.65 и тежа 56 кг мечтаните кг.са 49 .Такаче да знаете че аз съм с вас днес нямаше как да я започна защото станах доста късно но пак хапнах кисело мляко и ябълка.
Отговори с цитат
  #772  
Стар 27th September 2010, 11:04
rutti rutti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

От една седмица спазвам диетата и съм с 2,5 кг надолу, доволна съм. Дори допуснах известни нарушения, пия кафе всеки ден с една лъжичка кафява захар или фруктоза, но действа. Искам да сваля още 7 кг. С първия етап ще се справя, но със следващите, ще видим. те_амо, как върви при теб? Би трябвало вече да имаш някакви впечатления от режима... Колко успя да свалиш?
Отговори с цитат
  #773  
Стар 30th September 2010, 22:25
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Момичета, има ли още някой, който да прави диетата? че се чудя да я почна,но ми се щеше да имам компанийка... ?! :P
Отговори с цитат
  #774  
Стар 30th September 2010, 23:19
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

smile_angell, съветвам те да не я правиш. Твърде изтощаваща ми се струва за тези мижави 2 кг, които искаш да свалиш.
Отговори с цитат
  #775  
Стар 4th October 2010, 14:13
rutti rutti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Аз вчера приключих първия етап и резултатът е минус три видими кг, не само на кантара. Мисля да продължавам и определено не чувствам да е изтощаваща, но така е при мен, на друг може и да не му понася
Отговори с цитат
  #776  
Стар 22nd November 2010, 23:12
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!
Виждам, че темичката е позамряла стабилно, но се надявам да се намерят хора, с които да се подкрепяме през дните на "гладуване".
За мен днес е първият ден, спазих всичко почти идеално с изключение на часовете, които ми бяха невъзможни. В осем сутринта бях в банката и успях да хапна чак към девет. Изядох към 185гр. кисело мляко и половин ябълка (среден размер). Почувствах се много сита и реших да ям в 11 предобедната закуска. С големи мъки и убеждения, че не бива да нарушавам режима, изгълтах останалото мляко (185гр. пак) и останалата половинка ябълка. Обяда си го изядох в 13:25 понеже тогава имаме междучасие и погълнах около стотина грама кисело мляко, за ябълка нямах време. В 16ч. ядох следобедната си закуска- ябълка и повече от 200 грама кисело мляко. Надух се, мисля че много ми идва храната, така че ще видя как да я намаля още... А приятелките ми вече ми се карат, че ям малко, какво ли ще кажат ако намаля още..? Както и да е. Вечерях в седем и половина, но това последно хранене за деня се проточи до осем и половина. Изпих цяло мляко (370грама) и една ябълка. Проблемът беше, че учехме с едно момиче и все забравях, че все пак ям.
Започнах да пия постоянно водичка, мъкна си едно еднолитрово шшишенце непрекъснато в ръчичка и сърбам постната течност. А колко пъти ходих до тоалетна, няма да казвам... Но наистина доста. За сега съм изпила повече от два литра вода, може към 2.200
Сутринта пийнах едно горчиво кафенце без захар, сега го доизпивам, има две-три глътки. Надявам се, че това не е проблем...?
Лошото е, че в петък съм на рожден ден. Казах на момичето да не отрежда храна за мен, защото ще си сърбам киселото млекце и може евентуално да хапна някаква свежа салатка, за да придружа другите. Иначе мисля да прегреша и с една-две (не повече!) чаши домашно вино, но се надявам, че не е ужасно голям проблем.
Започвам със 73 килограма, срам ме е да ги напиша, но трябва да сме честни. Висока съм не повече от 163 сантиметра... Можете да си представите за какво чудовище става на въпрос, нали?
Хехе, започвам диетата без да си поставям високи цели, за да не съжалявам и да не се отчайвам. Колкото- толкова. Не ми се струва "гадна" и дълбоко измъчваща, така че натискам газта и се изстрелвам напред. Ммм утре на обед ще хапна яйчица, а вечерта сигурно сърчица. Те дали се броят за белтъци?
Е, надявам се скоро да се включи някой, с който да споделяме туй-онуй.
Отговори с цитат
  #777  
Стар 23rd November 2010, 21:28
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Пак съм аз
Вторият ден мина чудесно. Сутринта имах чувството, че постоянно ям. В осем закусах с ябълка и чаша чай, десет часа дойде много бързо и хапнах пак същото. Обядвах в 11:30 понеже в 12 бях на училище. Изядох три белтъка и половин краставичка. Следобед хапнах в 16 часа, 500 мл чай от лайка и една ябълка, която изгризах доста бързо поради липса на време. Вечерях в седем понеже имах излизане и в седем и половина нямаше да бъда в нас. Изядох другата половина на краставичката и отново три белтъка (този път бяха по-малки). Сега съм на вода.
Днес бях малко гладна от време на време, но положението е търпимо. Майка ми ми каза, че иска постоянно да съм на диета щом ям толкова често. Подкрепя ме, това е хубаво.
И така, не съм се теглила, мисля да го направя в края на седмицата.
Отговори с цитат
  #778  
Стар 24th November 2010, 21:16
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Трети ден от диетата. Закусих в осем часа с 200гр. кисело мляко и 1/2 ябълка. Предиобедната ми закуска беше същата. На обед изядох една ябълка, а следобед 1 ябълка плюс 370 грама кисело мляко. Вечерта в 19:40 изядох 1 ябълка и 120 грама кисело мляко. Сега лоча водичка и съм се отдала на науката.
Ще бъда честна, днес изпитвах от време на време известен глад, но слава Богу, не беше много силен. Не съм се подала нито веднъж на изкушението засега, макар че класната ни има рожден ден днес и черпа с бисквити, торта и шоколадови бонбони. Устоях! И съм много щастлива от този факт. Притеснението ми обаче е за петък, когато ще съм на рожден ден, дано и там се справя толкова добре колкото до сега.
Утре се очертава екстремен ден, имам доста задачи и втората закуска едва ли ще я погълна, надявам се на обяд да успея да се прибера до нас да хапна. Утре май ще се угоявам... Ще хапна картофки и домати, това са доста въглехидрати, но много ми се ядат и двете неща... Дано не повлияе негативно.
И така... Ако има някой друг, който е на диетата, ще се радвам да си пишем. Иначе си водя лек монолог
Отговори с цитат
  #779  
Стар 29th November 2010, 22:16
rutti rutti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Хубава е диетката, аз я направих цялата и повторих първия етап, резултатът е супер, а и доста съм нарушавала и въпреки това, резултатът е забележителен. Давай в същия дух, няма да съжаляваш! Но когато те почерпят с един бонбон, не се притеснявай да си вземеш, ако е само един, няма да попречи на отслабването Аз кафето си го пиех всеки ден с 2 лъжички кафява захар и отвреме навреме си хапвах шоколад или мед (нямаше как, щото на моменти ми прилошаваше) и пак съм се стопила Но ако можеш въобще да не нарушаваш - още по-добре!
Отговори с цитат
  #780  
Стар 11th December 2010, 08:09
Аватара на the_red_light
the_red_light the_red_light не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Приключих първият етап от диетата! Днес кантарът сочи шест килограма надолу! Не бях очаквала, че ще си заминат повече от три. На седмото небе съм, малко притеснена заради скоростта, с която съм свалила, но пък за сметка на това се чувствам прекрасно. Първият етап е относително неусещащ понеже при въглехидратните и белтъчните дни ти си избираш обяда и вечерята. Вторият ми се струва малко по-строг... но нищо. Ще видим как ще протече.
Та така... Моите прегрешения за тези 14 дена не са малко, но и не са толкова много:
1. Един пакет Марети с четири сирена във въглехидратен ден. Ужасно много ми се прияде, направо умирах и като отидохме до бара за кафе, взех си и Марети. Това беше към 3 следобед, след това карах на фотосинтеза- друго освен вода, стомахът ми не погълна.
2. Една малка руска салата на Веселина. След нея се чувствах доста виновна, тя беше още в началото на диетата изплюскана. Умирах от срама и на никой не казах какво съм направила. После обаче не се ограничих откъм храни Малко гусинце съм
3. За целия период съм изяла 3 плодови активии. Две изядох една сутрин и то с такова блажено удоволствие, че дори не успях да изпитам вина. Реших, че е лошо, но може и по-зле. Третата я изплюсках в доста по-късен етап и вече се чувствах зле и не успях да й се насладя. Реших, че е по-добре да не ям повече такива неща, защото и вкъщи мога да си правя подобия.
4. Вчера, последният ми белтъчен ден, си хапнах една бисквитка "Роден край с мляко". Много ми се дояде, а стученичките ми наскоро много често взеха да си ги купуват. Не издържах.. Но нищо де, явно не е попречила чак толкова много.
5. И последно... Една вечер се бяхме събрали у дома с приятели и купонът свърши чак към четири сутринта. Преди да се съберем хапнах, но по-късно пак си кусах от различни неща. Прегрешението ми бяха макарони, с много олио запържени и с много сирене... Срам не срам, излапах поне едни 200 грама без да се замисля тъй ли трябва или не. На следващия ден ядох само плодове!
И така, други нередни неща не са се случвали. Справих се относително добре смятам, сега да видим и втория етап, който е малко по-строг сякаш. Купила съм си вече рибки за днес и утре, ще ги пека на скара и днес явно ще карам на домати. Аз пък най-вредното си избрах ама карай! Утре ще гледам друг зеленчук да си хапна. Има два дена с телешко, а аз мразя всичко друго освен пилешко, риба и евентуално може пуйка, но с големо убеждения да хапна. Телешкото знам, че е хубаво ама... Няма как да го ям. Просто ми се гади от него. Имате ли идеи как да се справя с този проблем? Мога ли да го заменя с пилешко? Или пък с риба? Каквото и да е, само не и него. Или да го пропусна като ядене? Не би ми било проблем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.