IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th November 2010, 22:35
schanti schanti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! Аз съм на 45 и тази година си направих ринопластика. Възстанових се много бързо, за около 20 дни. Не са ми искали никакви допълнителни изследвания. Всичко беше ок.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th November 2010, 22:49
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

По скоро на мен ми се струва че е заради остеопорозата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th November 2010, 09:23
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Да, остеопорозата удря в носа!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th November 2010, 11:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Земи се просвети малко ! С годините жените губят доста костна маса както и костите им ставар чупливи! Защо мислиш на някои не може да се слагат зъбни импланти ??
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th November 2010, 11:47
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

И двата пола губят с възрастта костна маса, вярно - жените са по-застрашени. Само че едва ли фактът, че носът е бил опериран, чупен, намаляван откъм кост и пр. има значение. Не знам.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th November 2010, 11:51
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

При остеопорозата намалява костната плътност и костите стават по-чупливи, тъй като усвояването на калция е възпрепятствано (няма да се спирам на механизма).

Остеопорозата е метаболитно заболяване, т.е. това не е състояние, в което изпада всяка жена в монопауза. Освен това, искам да ви обърна специално внимание, че мъжете също страдат от остеопороза. Т.е. едва ли това може да се цитира като причина да не се правят операции на жени, след като се наблюбава и при мъжете.

(Само да добавя, че освен факторът наследственост, който е водещ, голяма вина за заболяването имат цигарите и наднорменото тегло.)
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th November 2010, 14:51
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Според мен е заради чупенето на костта, защото ако беше заради тъканите нямаше да правят лифтинг, а възрастта за лифтинг е точно над 45. Аз не съм чула някоя под 40-45 да си прави лифтинг
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th November 2010, 16:24
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аз по-горе имах предвид, че едва ли ще е заради остеопорозата това, което щяло да става в климактериума. Иначе всички, които някога през живота си са чупили каквато и да е кост, какво ли ги чака...
Възрастта за лифтинг и за всичкото хирургия за подмладяване е над 45, защото преди това обикновено няма какво толкова да лифт-ваш... а носът или е за оправяне, или не е, и на 45, и на 20. :P
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th November 2010, 19:38
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

В всичко случаи е заради костта и няма значение дали е от остепороза или нещо друго!
Колкото за остепорозата почти всички жени над 40 в една или друга степен са засегнати!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th November 2010, 09:52
schanti schanti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Така е, прави сте за остеопорозата, само че носът е изграден от хрущял и когато оперират лекарите ,,поправят'' хрущяла и коста не се пипа. Ако се замислите, на мястото на носа на черепа има дупка със съвсем малко кост.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotДавнимавамноснаженанадquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.