IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2021  
Стар 21st June 2011, 15:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Говорим за Юрий Асенов,не за Асен Асенов!Съвсем не го защитавам-вярвам на очите си и крайния резултат!Това е.....Горещо го препоръчвам!
Отговори с цитат
  #2022  
Стар 21st June 2011, 15:12
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Момичета, благодаря ви за отговорите за болничния! Вече нямам търпение да си запиша час, въпреки че, знам че между него и операцията ще мине доооста време, съм готова! Заявих на майка ми, че ще се оперирам, която се опита да ме убеди, естествено, че нямам нужда и т.н., НО проблем май ще се окаже мъжа ми Изобщо не иска да чуе, да говорим, камо ли да види фотошоп-а! Аз му казах само да го погледне и да види AFTER-а после ще ме моли да се оперирам, ама НЕ! Заявих му, че, с или без него аз ЩЕ се оперирам....
Кажете, моля ви, как преодоляхте нежеланието на близките си за операция?
Сю - можеш ли, ако имаш време да ме спретнеш и с прав нос да се видя? Благодаря ти, предварително!
О,това въобще да не те притеснява.Аз имам 3 операции-очи,уши и апендикс и искам да ти кажа,че при всяка моя операция майка ми не е на себе си.Ама като знае какво магаре съм и няма връщане назад,не и остава нищо друго освен да го приемеСпоко-нещата ще бъдат ОК!
Отговори с цитат
  #2023  
Стар 21st June 2011, 15:17
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Майка ми е много против пластичните операции, но знаеше какъв комплекс ми е носа, за това винаги ме е подкрепяла.
Последния път не искаше да чуе, но наша роднина си направи рино, всичко при нея мина много леко, и майка миряса малко. Даже сега ме гледа и ми повтаря: "Не знам как съм те гледала толкова време с онзи грозен нос.."
Истината е, че нашите близки са щастливи, когато ни виждат щастливи. Покажи колко много се вълнуваш, разкажи в каква позитивна насока тази операция ще те промени! Покажи, че не те е страх, че си сигурна, и те ще се успокоят.
Нелс,имаш ЛС във facebook!
Отговори с цитат
  #2024  
Стар 21st June 2011, 19:46
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Здравейте,
решила съм и аз да правя рино..Ударих си носа, вследствие на което се изкриви и направо като се погледна изпадам в депресия! Въпроса ми е ако си запиша час за консултация като се върне доцента, до колко време може да се случи операцията? Разбрах, че минават месеци...аз направо ще съм се побъркала до тогава
Отговори с цитат
  #2025  
Стар 21st June 2011, 20:16
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Здравейте,
решила съм и аз да правя рино..Ударих си носа, вследствие на което се изкриви и направо като се погледна изпадам в депресия! Въпроса ми е ако си запиша час за консултация като се върне доцента, до колко време може да се случи операцията? Разбрах, че минават месеци...аз направо ще съм се побъркала до тогава
На този въпрос може да ти отговори единствено и само Джамбазов.Моят преглед беше на 05.04 ,а операцията ми е през септември.По здравната каса съм,понеже имам и физиологичен дефект.Успокой се!Трябва да бъдеш по-търпелива и нещата ще се случат)Успех от мен!
Отговори с цитат
  #2026  
Стар 21st June 2011, 20:28
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Благодаря ти! Пък и първо да мине консултацията...
Отговори с цитат
  #2027  
Стар 21st June 2011, 20:32
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Благодаря ти! Пък и първо да мине консултацията...
На 25 започват да записват часове!Обади се,запази си час,срещни се с доцента,поговорете.....Не вярвам някой тук да ти даде конкретен отговор кога ще ти бъде насрочена операцията.
Отговори с цитат
  #2028  
Стар 21st June 2011, 21:06
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
На 25 започват да записват часове!Обади се,запази си час,срещни се с доцента,поговорете.....Не вярвам някой тук да ти даде конкретен отговор кога ще ти бъде насрочена операцията.
Да, обаждах се вече и ми казаха за 25-ти. Проблемът е, че исках до 2 месеца да заминавам за чужбина... Да не говорим пък колко ме е страх от операцията и резултата. Изобщо с един удар ми се объркаха толкова неща...Лоша работа...
Отговори с цитат
  #2029  
Стар 21st June 2011, 21:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Говорим за Юрий Асенов,не за Асен Асенов!Съвсем не го защитавам-вярвам на очите си и крайния резултат!Това е.....Горещо го препоръчвам!
Именно, за Юрий Асенов говоря и аз. Прочети темата за пострадалите.
Отговори с цитат
  #2030  
Стар 21st June 2011, 21:37
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Да, обаждах се вече и ми казаха за 25-ти. Проблемът е, че исках до 2 месеца да заминавам за чужбина... Да не говорим пък колко ме е страх от операцията и резултата. Изобщо с един удар ми се объркаха толкова неща...Лоша работа...
И моите планове се объркаха с тази дата,но това е!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.