IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
Стар 20th July 2011, 01:34
Oxus Oxus не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Здравейте,

кажете горе долу, колко пари да приготвя за зъболекар. Едно от тия по-големите зъбчета, първото до кучешкия е счупена 1/4 от него. И влезе ли там нещо все едно бог те настъпил по главата с новите си сандалки. Колкото и голям мъж да съм, колкото и да спортувам и колкото и да развивам психиката си.. това зъбче разлигави ли се, се чувствам, като момиченце.

Града ми е Перник, също така ако кажете и някой професионалист с методи от нашето време, ще съм ви много задължен. От това, което съм проучил до сега, смятам да ходя при д.р. Първанов.

Предварително благодаря.
Отговори с цитат
Стар 2nd August 2011, 13:22
an_mon an_mon не е на линия
Новобранец

Град: Sofia
По подразбиране

Здравей,
http://www.dentissimo.bg/ vij tuk sladur.....
Отговори с цитат
Стар 5th August 2011, 12:39
Black Lady Black Lady не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Хора,моля ви помогнете.Онзи ден ме заболя зъб горен ляв кътник.Първоначално беше само тъпа болка след това започна постоянна тупкаща болка,оказа се че кариесът е страничен по линията на венеца.Ще полудея,а проблема е че изпитвам панически ужас от зъболекари а и не мога да отида преди вторник.Моля ви препоръчайте ми някои добър и ВНИМАТЕЛЕН зъболекар в Бургас.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Стар 8th October 2011, 11:30
maiiia maiiia не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Привет и от мен! Пиша, защото и аз мисля, че имам проблем!
Преди 3-4 седмици ми умъртвиха нерва на 6-ти зъб, горе в мое ляво.Лекуваха ме доста време...Първо ми изчистиха горната част на нерва, сложиха лекарство( стоях 2 седмици с него, защото не бях в града и се наложи да съм с тази "временна пломба" ( или аз не знам как се води) - лекарство)Премахнаха ми и долната част на нервите, след това отново смениха лекарството и после още веднъж.Вчера ми пломбираха зъбчето..На зъболекарския стол само веднъж усетих лека болка на едно от местата...!А днес... днес имам лека болка, силна чувствителност и пулсация в зъбчето.Въпросът ми е дали е нормална такава болка, веднага след затварянето на зъба или? Предварително благодаря за отговора!
Отговори с цитат
Стар 8th October 2011, 11:36
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак

По подразбиране

Ходи питай зъболекаря си ! Да не мислиш че това е форум на зъболекарите ?
Стар 9th October 2011, 00:37
Нелка Нелка не е на линия
Маниак

Град: London
По подразбиране

Нормална е. Дори да са ти махнали нерва, зъба е човъркан и работен, както се вика още си е рана. Ако до 7-10 дни не мине, тогава може да се притесняваш.
Стар 9th October 2011, 23:03
maiiia maiiia не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Susan, просто исках да се успокоя малко, защото зъболекарката ми е в чужбина... и малко удрям на греда!Събота и неделя!!!Исках да разбера дали е нормално... а не да тръгвам по зъболекарските кабинети "по спешност", която може да е фалшива!!!
Nells, много ти благодаря за отговора!А и имах нужда да чуя някакво мнение, защото вече два дни търся в интернет информация за цялата процедура ( мога да кажа, че станах на половина зъболекар дори ), но въпреки това нищо не намерих за моя проблем иии...някакъв ужас е...!А и каквато съм бъзла... в какви ли не "филми се вкарвам"! така, че пак.. искрено ти благодаря!!!
Отговори с цитат
Стар 9th October 2011, 23:12
Маниак

По подразбиране

Няма за какво!

Имах същия проблем - скрит кариес, много дълбок и се наложи да вадят нерв. И аз трябваше да пътувам и нямахме много време да чакаме с лекарствата. Като го затвори, може би 2 седмици ме боля, не можех да дъвча на него. И аз се притесних точно защото съм в чужбина, а тук един зъбен проблем може да ти излезе 2 месечни заплати... Но док ми каза, че е нормално, защото все пак е работен зъб. И така си мина със времето.
Стар 9th October 2011, 23:30
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак

По подразбиране

Да не те стряскам но ,имам няколко умъртвени зъба , но никога не съм имала болка след това , камо ли няколко дена !

Последно редактирано от Oompa Loompa : 9th October 2011 на 23:33
Отговори с цитат
Стар 9th October 2011, 23:36
Маниак

По подразбиране

И аз имам няколко умъртвени, но само на един от тях имах болка след това. Случва се - живи хора сме, ще ни боли понякога..

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:41.