IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2010, 23:28
simonakos simonakos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране Алергия към презервативи или....

Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th October 2010, 17:25
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Толкова са банални, досадни и упорити тези влагалищни гъбни истории...Причинители-колкото искаш (гарднерела, трихомони, кандида и т.н.), една микробиология няма да е излишна и от там да започнеш битката
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2010, 17:39
simonakos simonakos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2010, 17:42
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simonakos
Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.
Значи е време да сменяш доктора Отиди при някой, който ще ти обърне внимание и отговори на всички твои въпроси. Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th October 2010, 17:49
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от simonakos
Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.
Значи е време да сменяш доктора Отиди при някой, който ще ти обърне внимание и отговори на всички твои въпроси. Успех!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th October 2010, 17:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: Алергия към презервативи или....

Цитирай:
Първоначално написано от simonakos
Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.
Ооо,колко познато ми звучи това И на мен периодично ми се появява такова течение с неприятния аромат.Направих си микробиологично изследване с антибиограма,пих антибиотик,слагах си глобули.И след известно време пак същото.Секс правя само с презерватив,не ходя по басейни и тем подобни места където мога да се заразя.

Нито един доктор не можа да ми обясни откъде може да се получи
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th October 2010, 18:11
simonakos simonakos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Интересното е , че това винаги се получава след секс с презерватив.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th October 2010, 18:18
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

То се е получило преди това. Латексът(на презерватива)стимулира животинките. От друга страна(той) може да предизвика силни алергии. В някои случаи дори с летален изход. Три точки за отбелязване: 1) не ползвайте презерватив; 2) кандида се влачи цял живот; 3) сравнението на теча с рибата ме развесели
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th October 2010, 18:36
simonakos simonakos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 8
По подразбиране

То и аз вече се чудя да плача ли, да се смея ли.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2010, 18:41
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

И двете. Но да искаш хем в презерватива хем душата в Рая- не става...Животинките са безмилостни.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Алергиякъмпрезервативиили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:23.