IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st March 2006, 16:15
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране Историята на Едни масови мошеници

Моля ви прочетете и предайте това послание на приятелите си или колегите в залата! Четете внимателно, струва си до последната запетая... .
Така приятели няма да бъда многословен но трудно мога да вместя в няколко реда буйния гняв който ме обхвана прочитайки вече доказани данни от изследване. Изглежда че масовата манипулация на потребителя завзема вече далеч по-върховни фронтове. През лъжата до измамата и всичките и разновидностти. И това не е едно от нещата за който всички разбират а никой не си дава сметка. ФАКТА че Българина се тъпче с некачествени храни всеки ден-цял ден е достатъчно показание за ниската степен на прозрачност и
"сертифициран" контрол на производствените процеси. Сега искам да ви дам историята на едни МРЪСНИЦИ които манипулират на пазара десетки хиляди млади и амбицирани билдъри като мен които вече няколко години имат наглостта да злоупотребяват с предоставените им права. Наглостта среща действеителността и там става сцена на такива глобални изцепки засягащи цялото и общностното а не отделното. Нека продължа
Историята е на РЕНОМИРАНАТА марка Нутрим (Nutrim)Nutrim
които налагат на пазара си капани с техните стоки за неопитни и незапознати потребители. Е момчета и момичета конспирацията е разкрита и завесата се вдига официално!
Теория: Млечно яйчния протеин е изключителен суплемент който се слави с завишено процентно съдържание на белтък. В Продукта
http://www.nutrim-bg.com/products/pr...?pid=61&gid=60
PRO 90 GOLD Nutrim най-нагло изгравират с голям фонт цифрите 90% СЪДЪРЖАНИЕ НА Млечно-Яйчна съставка.
90грама млечно-яйчен белтък за 100грама.
Да ама не!
Много билдъри закърняха и изхвърляха сума пари по закупуването на лъскавите опаковки на фирмата и техните типични маркетингови стратегии.
Една дружина Пионери от форума на BB-Team решиха да помогнат с дръпването на завеската като изпратиха на независима комисия от ХЕИ в състав който не беше информиран за името на продукта. 400 грама протеин бяха изсипани в буркан и маршрутизирани в техните лаборатории за изследване на средното съдържание на белтък за 100 грама.
Резултатите изискваха своята жертва и сега това нямаше да се пише ако те не бяха дали от джоба си за което всички трябва да сме им признателни.
Резултатите 1:1 копие заверка с печат от ХЕИ можете да видите тук :
http://bgphoto.net/photos/15205/o632768121655781250.jpg
Искам да подчертая че ако това беше нормална страна с нормалните закони за качество нямаше изобщо да се налага един кюп разгневени до побъркване спортуващи да търсят истината с цената на всичко. Подяволите финансите, но вижте снимката колкото и мудно да ви я отвори. Подяволите жалките им задници но това е мошеничество от първа ръка и аргументите са достатъчно ясни и показателни. Българина е свикнал с манипулациите и това надявам се да насочи средностатистическия спортист към малката и универсална истина :
Българските суплементи не струват пукната пара!
Подяволите трупането на състояния с цената на такива измами. Подяволите човека отговорен за това. Подяволите Комисията за Следене на Качеството.
Сега след като на всички е ясно мисля че извода е повече от ясен :
ПРОДУКТИТЕ НА НУТРИМ НЕ СТРУВАТ ПУКНАТА ПАРА!
Дано сбъркват опаковките и пакетират погрешно.
Други аргументи няма да ги спасят а за момента има няколко дела които изчакват своето време. Скоро ще им се даде старт и Нутрим ще остане без разрешително.
Благодаря за вниманието приятели и се надявам да съм ви бил полезен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st March 2006, 18:44
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Наистина интересни разкрития, които обаче не изненадват никой, интересуващ се от хранителни добавки.

Отдавна се говори за качеството на българските протеини. Аз лично си признавам, че макар да приемах възможноста за сравнително ниско качество, си мислех че съотношението цена/качество е в полза на нашите производители. Както казваше един водещ от всяка неделя - ДА АМА НЕ.

Остава обаче въпроса дали това не е целенасочена атака от конкурентен производител. Отговорът е - събират се група сравнително близки билдъри, събират някакъв бюджет, изследват собствено основните производители на добавки и взимат решение за себе си.

Защото в момента наистина не се поставя под съмнение резултата от пробата, но никой не може да докаже, че е изследван точно продукт на нутрим. Спокойно може това да е инициатива на хора близки до Биогейм или J&K, която естествено ще доведе до засилено продажби на техните продукти.

Системата е малко като подхвърлените допинг проби при спортистите...

При всички положения случая трябва да ни наведе до мисълта дали не си струва по-добре да инвестираме в натурални храни. Тъй като ако не става дума за професионален културист, трениращия може да си набави достатъчно белтъчини и от храната. А и съотношението на цена/процентно съдържание на протеини не е по-лошо от това на добавките.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st March 2006, 21:47
*сънчо* *сънчо* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 16
По подразбиране

то по тази логика щом протеина на Нутрим не струва,значи и Л-карнитина не става за нищо!!!ужас!какво мога да кажа,мислих да си го взимам в петък в комбинация с Липозан...оххх...сега се обърках,а така се бях настроила да пия заедно с тренировките!!! нямам думи,толкова съм разочарована!!!а нямам възможност да си взимам на Мусаши примерно Л-карнитин и все пак препоръчайте ми някакъв мерси много!
__________________
Ако попаднем на път без препятствия,вероятно той не води никъде!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd March 2006, 18:29
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Можеш да бъдеш сигурен че пробите са достоверни.
Правени са от мои хора и съм 101% процента обеден че всичко е наред.
Соя и Нишесте = Нутрим!
Продукта е 450 грама от цена за опаковката средно 18-19 лева.
Ненормално е да е толкова малко за чист продукт.
Надявам се хората да го прочетат и в крайна сметка да си дадат сметка за резултата докато хората не са се свързали чрез администрацията на сайта и темата не потъне в всемира.
Шиб@ни шебеци.
Аз тренирам с 120 килограма от лежанка и разчитам на силата си.
Само аз съм в помещението и силата в тия ръце е единственото което ме държи от ковчега.

Подяволите такива пари.
Подяволите такива хора...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd March 2006, 12:39
devilbd devilbd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Botevgrad
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до devilbd
По подразбиране

нещо точно неможах да схвана значи протеините специално българските кво са в крайна сметка "ДОПИНГ" или "ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА" ?
__________________
666
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd March 2006, 15:24
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

ОТРОВА.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th March 2006, 12:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не мога да съм 101% сигурен в достоверноста, защото ти също си случаен човек и не те познавам.

Не казвам, че не е вярно. Казвам само че трябва да се има едно на ум.

А що се отнася до отровата- не е вредно, а некачествено. Има разлика. Просто не си заслужава парите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th June 2006, 16:02
niki72 niki72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Не мога да съм 101% сигурен в достоверноста, защото ти също си случаен човек и не те познавам.

Не казвам, че не е вярно. Казвам само че трябва да се има едно на ум.

А що се отнася до отровата- не е вредно, а некачествено. Има разлика. Просто не си заслужава парите.
Въпросното изследване съм го правил аз , а този субект "flame" въобще не го познавам! Ако не вярвате в това изследване ето ви 2-ро направено с всички подробности ( първото го пуснах без име на продукта , понеже се съмнявах и в ХЕИ )
http://img.photobucket.com/albums/v3...d/scan0003.jpg
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th September 2006, 18:03
polina polina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1
По подразбиране bradva.com

Това нищо не е! Мен ме минаха с едни китайски боклуци, намерих това сайтче, където се оплаках-надявам се всеки, който го прочете вече да не храни тези мошеници! (bradva.com)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th October 2006, 11:37
ZmEiaaT ZmEiaaT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *сънчо*
то по тази логика щом протеина на Нутрим не струва,значи и Л-карнитина не става за нищо!!!ужас!какво мога да кажа,мислих да си го взимам в петък в комбинация с Липозан...оххх...сега се обърках,а така се бях настроила да пия заедно с тренировките!!! нямам думи,толкова съм разочарована!!!а нямам възможност да си взимам на Мусаши примерно Л-карнитин и все пак препоръчайте ми някакъв мерси много!
вземи си от моя л-карнитин който продавам , качеството е перфектно.


Относно тази история за Нутрим искам да кажа че специално това го правят навсякъде. аз моите продукти си ги взимам директно от вносител на протеин в България от където взимат доста от "известните" марки и при мен нещата са чисти докато примерно биогейм и нутрим и всички други си слагат ароматета вътре и се гаврят с иначе качесвената стока , като я разреждат със сякакви глупости. за нутрим и за биогейм знам че са мошенници!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИсториятанаЕднимасовимошеници
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.