IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st March 2007, 14:34
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране Бомби или фойерверките на суетата - разказ

Чувствах как валяк минава през гърдите ми.
Такава е болката когато ти поставят под мускулно импланти с местна упойка. А точно това е начина на анестезия който прилага доктор СЕРДЕВ. Проклинах се че съм се положила на тази интервенция, ревеше ми се с глас, исках да убия всички около мен. Но бях вързана и се усмихвах. Не знам от гордост ли от суета ли но не бих си позволила да издам дори и малко от това което чувствах. И си се усмихвах. Поне лицевата ми мускулатура, а очите ............

Ти си герой момиче – ми нареждаше анестезиолога.

Какъв ти герой, умирах. Непоносимата болка променяше съзнанието ми неузнаваемо и необяснимо. Не исках вече никакви гърди. Пуснете ме, така съм си добре (а не бях, с тези торбички) – това кънтеше в мен, ама беше късно, бях под ножа. Болеше, ама много болеше. Каква ти анестезия, всичко си усещах, а най болезнено беше когато ми отлепяха гръдните мускули от ребрата. Живо дране се нарича това. Съпругът ми каза в последствие че всичко е било за един час, а аз добих представа какво е вечността. Всичко свърши накрая, всичко си има край и това ме крепеше. Пренесоха ме на кушетка и махнаха чаршафа от мен. Лелееее болката изчезна, всичко се оцвети в розово, фойерверките на суетата гърмяха – аз имах две нови и прекрасни цици, невероятни, красиви, големи, плътни, разкошни, съблазнителни ... галех ги, много ги галех и нямаше болка, бях я зарязала някъде в някои подземен гараж на осезанията си. Някъде където щях да отида след минутите на радост. Радостта на една жена загубила самочувствие, възвърнато и за един час и 2650 евро.
Удивителните гърди които имах преди да родя се стопиха от кърмене, а и от една гнойна ангина която ме свали от 52 до 40 килограма. Нищо не остана от тях. Правех любов със сутиен, криех ги, не ги поглеждах в огледалото. Струваше ми се че по-грозно нещо няма, замина ми самочувствието, забравих за плажуване по монокини, какви ти монокини, изобщо спрях да ходя на плаж. Какво ти самочувствие, съжалявала съм хилядократно че съм толкова суетна, но това съм аз и не смятам да се променям.

И сега какво, хаааа, бях щастлива, самочувствието ми беше тук, навсякъде около мен струеше, от всякъде като музика, като химн. АЗ ОТНОВО БЯХ ЖЕНА.
Искаше ми се да скоча от кушетката в клиниката и да хукна гола до кръста по улиците и да се хваля, да се хваля. Преродих се.
Обичах този доктор, апотеоз на гордостта ми.
Той ми даде това което ми липсваше – пълноценност.

Два часа по-късно се тътрихме с 20 километра в час към къщи, по булевард “Цар Борис” – павиран, ужас. Всяко паве беше в мен. В гръдния ми кош. Ама стисках всичко което може да се стиска освен зъби, защото имах ЦИЦИ новички – ухууууу.

Голяма радост, и не питайте дали не счупих телефоните на всички познати, подплатявайки с хвалби.
Но за мен две персони от всички тези познати бяха много важни защото бях последвала техния пример. Габриела и Николета (имената не са истински) си бяха поставили импланти при СЕРДЕВ преди шест години и имаха най-великолепните “изкуствени” гърди с физиологичен разтвор който бях виждала и пипала. Е как да не ги последвам. Така или иначе съпругът ми беше решил да ми направи този подарък и ето ти ни, два страхотни примера за подражание. Не ни се налагаше да се интересуваме от мамопластика, да търсим доктори и т.н. Имахме си я нагледната агитация. А и сметнахме че няма смисъл да правим проучвания защото Габи си бе доуголемявала гърдите още два пъти при СЕРДЕВ и беше много на ТИ с материята. Още повече мъжът и е най-малко милионер в евро и ако са искали биха могли и в Холивуд да направят процедурата. Показателно за нас беше че са избрали СЕРДЕВ. И така, доверихме му се, на СЕРДЕВ (колко ме боли като го изписвам), имахме много причини.




to be continued .....
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st March 2007, 14:52
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Леелеееееееееее Сериозно ли те е рязал с местна упойка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st March 2007, 15:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Защо не кажеш името му?И без това тези 650EURO eдва ли ще ти ги върне,защото сигурно ти ги смята за имплантите,а те са си твои.
Твоите приятелки с местна упойка ли са оперирани?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st March 2007, 15:06
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

всички при него се оперират с местна упойка, страх го е от други защото май е имал смъртен случай от анестезия, а това че не споменавам името му не е заради парите, а поради други съображения, но скоро и това ще стане. Но ината на мъжът ми е безконечен и оставащата сума ще си я прибере, а и добре че се размина само с връщане на парите.
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st March 2007, 15:13
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Съжалявам мила,не се тормози излишно.Н.Георгиев прави перфектни гърди.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st March 2007, 15:19
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st March 2007, 15:22
dance dance не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 46
По подразбиране

С местна упойка - та това си е цяло мъчение
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st March 2007, 15:23
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

to be continued .....
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st March 2007, 15:35
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Самодива, съчувствамти не за болките, които си изтърпяла те отшумяват, а заради разочарованието, което остава следи и опустошава!!! Направо ми се плаче с теб, не се обвинявай, че се последвала примера на приятелки, повечето от нас постъпват така, а и кого трябва да послушаш в такъв момент, естествено твоите най-близки хора, така са те посъветвали, това е било еталон за теб, така си постъпила, всичко останало е въпрос на късмет.

П.П. За местната упойка ,мисля, че се сещам, кой е доктора, който оперира по този начин, преди година се оперира и една моя приятелка с местна упойка и сега усмивката и замръзва, като и заговориш за силикон, още изживява ужаса, който е изтърпяла в името на това да има възможността да се нарече ЖЕНА
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2007, 15:41
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Самодива,напълно те разбирам,че не споделяш името.Прави каквото чувстваш,ти самата най-добре знаеш какво ти е,
какво искаш,или не искаш да направиш.
Кураж,мила!Дано след операцията най-после вече всичко да бъде наред!
Благодаря ти Beauty
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бомбиилифойерверкитенасуетатаразказ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:05.