IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th November 2007, 22:43
bloody_____ bloody_____ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 9
По подразбиране Солети ?

здравейте искам да ви попитам дали ще има някакъв ефект ако примерно ям една седмица само солети и ако има горе долу какъв ще е ? ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2007, 22:46
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране Re: Солети ?

Цитирай:
Първоначално написано от bloody_____
здравейте искам да ви попитам дали ще има някакъв ефект ако примерно ям една седмица само солети и ако има горе долу какъв ще е ? ?
Ооооо не!!!Категорично не!Защо си мислиш,че от солетите не се пълнее.Нпротив,все едно ядеш хляб,същото е,а още повече,че това е суха храна което ще доведе до бавен метаболизъм,а ефекта ще е нулев.Не го прави!!!
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th November 2007, 22:51
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране Re: Солети ?

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от bloody_____
здравейте искам да ви попитам дали ще има някакъв ефект ако примерно ям една седмица само солети и ако има горе долу какъв ще е ? ?
Ооооо не!!!Категорично не!Защо си мислиш,че от солетите не се пълнее.Нпротив,все едно ядеш хляб,същото е,а още повече,че това е суха храна което ще доведе до бавен метаболизъм,а ефекта ще е нулев.Не го прави!!!
това е гадно,аз мислех,че на училище солетите са най-подходящото нещо
а то...вече нз..сигурно най-добрият вариант е корни..и аз бях чела,че солетите имат някакви лоши въглехидрати ама нз...
а тази диета която си си измислила и според мойто некомпетентничко мнение няма смисъл и няма да има ефект..или ако има ще е с йо-йо ефект...а и не е хубаво да ядеш само солети и да си лишаваш организма от други полезни неща, без които не може
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th November 2007, 22:58
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Ами да...така е.Като ядеш солети все едно ядеш хляб.А пък на училище си носиш плодове и така---по хубаво от тва няма.Пък за корнито аз пак не съм мн съгласна,че става за закуска...изобщо не го смятам даже за диетична храна...
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th November 2007, 23:04
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

леле солетите чак като хляб?не мислех,че са чак толкова калорични
а за корнито...нз ти защо мислиш така уж за не много калорично го водят..еми аз не мога да си нося плодове на учще..явно трябва да ям вредни неща само трябва да преценя кое точно ще е най-добре-ще е по-добре от другите..ама e мн сложно...то или ще е сладко или тестено..все такива неща дет са junk food :S
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th November 2007, 23:13
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Е какво означава не мога да си нося плодове на училище?Ми аз всеки човек който познавам и води здравословен начин на живот си носи плод в даскалото включително и аз.Слагам си ябълката ил банана в сака и готово.Какво му има па на тва?
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th November 2007, 23:17
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Е какво означава не мога да си нося плодове на училище?Ми аз всеки човек който познавам и води здравословен начин на живот си носи плод в даскалото включително и аз.Слагам си ябълката ил банана в сака и готово.Какво му има па на тва?
eми при мен не става, защото ако си нося плод всички ще ме гледат супер странно щото според тях съм слаба ще почнат - на диета ли сии нз си кво що и тн и не искам да ме питат само...а иначе плод мога да си купя и от магазина и бих си взела ако не ми пречеше кво ще си помислят и тн
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th November 2007, 23:24
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Ахм get it Кофти е така,ами тогава .. корнито или пък де да знам..то Бейкроуса е същата работа като солетите,лошото е че всичко е суха храна и тва най ного пречи.Ем ако ми хрумне нещо ще ви кажа...
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th November 2007, 23:50
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Ако нямате време или възможност да хапвате в ресторант, то тогава за училище или офиса горещо Ви препоръчвам следния диетичен сандвич:

Две големи филии хляб Бонус (Омега-3 или Л-Карнитин, само тези видове са с големи филии). Един пакет е три филии, т.е. с два пакета ще си направите три сандвича. Имайте в предвид, че ако не сте много ящни, двете филии дори могат да ви дойдат в повече
- Краве Масло - забравете маргарина, който е наблъскан с много изкуствени преработени мазнини
- Сирене
- Краставица
- Бекон, Филе Елена, Сух Шпеков салам, сушеница, луканка или какъвто и да е сух колбас (без малотрайни - всички знаем какво слагат там, нали? макар че и в дълготрайните не може да се има вяра, но са за предпочитане ) ..... Е, ако разполагате с по-чисто месо - това е най-добрия вариант, слагайте него
Не ползвайте кечуп, защото е натъпкан със захар. Може да си поръсвате между филиите мерудийка за допълнителен аромат и вкус.

Ако послушате съвета ми, спазвайте задължително нещата, които съм подчертал. Сиренето и краставицата могат да бъдат заменяни с аналогични продукти като извара, кашкавал, домат и др.

Рецептата е изпитана от мен, хем не гладувате, хем хапвате нещо вкусно, хем полезно...заебавате гадните хамбургери, пици, баници, солети, вафли и тем подобни и ако сте търпеливи ще има гарантиран ефект.

P.S. А ако някой гъзарче Ви се прави на отворено и Ви се подиграва че си носите храна от вкъщи, просто не му обръщайте внимание...като му писне, ще спре....Вие си хапвайте спокойно и си мислете за хубавата фигура която имате или ЩЕ имате, а оня да си набива баниците и вафлите.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th November 2007, 23:51
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Не можеш ли да ядеш Активиа например... То не е нужно да си на диета, за да ядеш плодове. Иначе те разбирам и на мен ми е много трудно, когато ме черпят с нещо и аз отказвам, и като почнат да ме разпитват "Ама да не си на диета?","Ама защо?" и прочие. А те твоите съученици нали знаят, че си спортистка(доколкото бях прочела играеш волейбол ) и трябва да очакват да се храниш здравословно. Ние миналата година с една приятелка си носехме сандвичи от вкъщи дори.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Солети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:16.