IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th October 2007, 13:20
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

А коато е подмускулно по-малка ли е вероятността да се появи КК?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th October 2007, 15:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Казват,че е много по-малка.А и като гледам форума практиката наистина това показва
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th October 2007, 16:45
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Да с надмускулно поставени импланти съм.дано да не се наложи смяна на импланта-това е поне една добра новина.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25th October 2007, 19:16
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

И аз смятам, че няма да ти сменят имплантите- не е нужно. Капсулата се нарязва и се слагат същите импланти - те са в стерилна среда в операционната.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd June 2009, 06:47
Аватара на natalkabs
natalkabs natalkabs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Здравеите моми4ета!Оказа се,4е и аз имам КК с подмускулно поставяне съм,от операцията ми са минали 2 месеца.От самото на4ало ме болеше едната рака неможех да я вдигам страшно ми опъваше док. ми казваше нищо ти няма ще ти мине,а в4ера ми казва моми4е ти имаш срастване(КК)прави масажи,ако не се оправи ще трябва да те оперирам!Та интересуваме как ще стане това? Ще искара импланта и ще изреже тази тъкан,като при надмускулното поставяне или е друг на4ина?Ако някои знае нещо по въпроса ще му бъда благодарна да сподели,понеже не му вярвам много на моя док.!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd June 2009, 08:42
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Наталка,не зная дали ще ти бъда полезна ,но като ми извадиха старите импланти сама видях какво е КК.Една такава дебела обвивка около самия имплант...По-добре е да ти извади импланта и да изчисти твърдата обвивка ..Не се притеснявай - поправимо е!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd June 2009, 10:36
Аватара на adrina
adrina adrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 54
По подразбиране

не мога да разбера как след години дори може да се получи КК? дори да спазваш всичко стриктно да лежиш само по гръб ,д аправиш масажи ....и всичко останало .....е не е честно просто!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd June 2009, 10:56
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Предполагам, че като се извадят имплантите, докато се изчистят, изследват и тн... отвора се зашива, след което трябва пак да се реже, за да се сложи импланта.... Поправете ме, ако не е така, не знам... Въпросът ми е какво става с разреза, защото имплант може да се сложи през различни отвори, но май се вади само с разрез под гърдата... след толкова рязане и зашиване, белега не се ли увеличава... Просто искам да разбера как изглеждат гърдите естетически след вероятно такова усложнение...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd June 2009, 11:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Предполагам, че като се извадят имплантите, докато се изчистят, изследват и тн... отвора се зашива, след което трябва пак да се реже, за да се сложи импланта.... Поправете ме, ако не е така, не знам... Въпросът ми е какво става с разреза, защото имплант може да се сложи през различни отвори, но май се вади само с разрез под гърдата... след толкова рязане и зашиване, белега не се ли увеличава... Просто искам да разбера как изглеждат гърдите естетически след вероятно такова усложнение...
Задят ти имплантите ,чистят КК и пак ти поставят старите импланти..
Шевовете си остават същите освен ако доктора не реши да ги слага от друго масто ...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd June 2009, 11:29
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Предполагам, че като се извадят имплантите, докато се изчистят, изследват и тн... отвора се зашива, след което трябва пак да се реже, за да се сложи импланта.... Поправете ме, ако не е така, не знам... Въпросът ми е какво става с разреза, защото имплант може да се сложи през различни отвори, но май се вади само с разрез под гърдата... след толкова рязане и зашиване, белега не се ли увеличава... Просто искам да разбера как изглеждат гърдите естетически след вероятно такова усложнение...
Задят ти имплантите ,чистят КК и пак ти поставят старите импланти..
Шевовете си остават същите освен ако доктора не реши да ги слага от друго масто ...
Аз все си мисля че стават още по големи шевовете,смисъл че едва ли улучва досктора точно разреза...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.