IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 4th March 2009, 17:53
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patety
Не знам, ама за 15000лв...много пошло ми се струва твърде малко пари за гадостите дето трябва да изтърпиш...
чувала съм приказки-"аз и за 200 000 лв не бих го направила",е да,но и никой не ви кара!аз бих го направила и за 2 000лв
както каза някой в друга тема (или май в друг форум) че за 3 дни (от които изпитанията ти траят по 5 мин=15 общо) ,та за 15 мин да решиш да се изправиш пред част от страховете си,да изживееш адреналина и накрая да ти дадат и 15 000 лв...ами не виждам нищо лошо

някои учавстват в "Мюзик айдъл" накрая там за албум,клип и незнам си още какво...ами и аз мога да кажа-и пари да ми дават не бих пял апред толкова много хора!всеки преценя за себе си какво му харесва и какво е готов да направи


благодаря ви за милите думи на всички! не съм много по благодарностите (не че не ги изпитвам,просто не мога да ги изразявам ),но си представете какво би могъл да ви каже някой мил човек

благодаря ви ,че ме харесвате такава каквато съм!благодаря и на тези,които не ме харесват!тяхно си право и мнение

спирам,щото ще се разплача,а и вече наистина взех да се червя много от срам ма biboooo...

__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоСтрах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.