IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 3rd April 2010, 22:00
vanesa1977 vanesa1977 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране Резултати след липосуклия след 1-2 год. ???

Здравейте момичета,
бих искала да попитам тези от вас които са си правили липосудция преди 1, 2 или 3 години на бричове, дупе , крак, корем сега как са ? Чувала съм че ставаш на "буци", че ставаш "абонат " и трябва цял живот да го правиш, че надебеляваш отгоре и от долу на местата с липосукция??? Моля споделете вашите мнения защото аз преди 6 м родих и мисля, че бричовете ми се увеличиха и искам да ги премахна, правила съм си почти всичко катопочнеш от масажи, целутрон, иглотерапия,LPG, Velashape инжекции на соева основа при д-р Бърдаров, но никакъв ефект и за това ми остана липосукцията.
Моля за мнения и съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th April 2010, 09:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Преди да си направя липосукцията, писах на момичета, които са си правили и питах точно за поддръжката след време. Всички ми отговориха, че ако спазваш някаккво ограничение в храненнето и поддържащ режим, проблеми няма. Ако се занемариш и започнеш да хапваш каквото ти падне, напълняваш първо на местата, където не е смукано, после и на местата с липосукция, т.е. по-неравномерно от преди. Буците, за които споменаваш, са всъщност целулит в по-напредала фаза. Смята се че, при липса на режим, целулита може и да се задълбочи. Трябва да се спазват основните "антицелулитни" правила : движение, много вода, правилен хранителен режим. Аз това го спазвах и преди, но резултата за бричовете беше минимален. Сега поне знам за какаво се ограничавам. Ако имаш други въпроси, може да ми пишеш и на лични. Моята липосукция е правена през януари, тази година.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th April 2010, 00:26
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Не съм съгласна. Аз си правих липо и оттогава съм качила 5 кг (преди 2 години беше) Килограмите са качени равномерно. тоест, формата не е променена и даже качвам по-малко в областите където съм смъкана.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th April 2010, 21:40
vanesa1977 vanesa1977 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета,
говорите на неразбираем за мен език, Вие сте имали вече интервенции и знаете + и - ама искам и аз да ги знам за да де реша, бричовете са ми проблем, но се притеснявам след 2-3 г да не ме е страх да се саблека на плажа или да ми се наложи да стана абонат при докторите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th April 2010, 12:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Мисля че и 2 те ти отговорихме на доста разбираем език, но щом не си разбрала ще повторя по-опростено :
При мен резултата си е налице и след 2 години .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th April 2010, 14:43
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не е минало много време от липосукцията ми, но за сега съм много доволна от резултата. Ако трябваше сега да решавам, пак бих я направила.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st May 2010, 18:02
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Лекар , неравности , години / ориентировъчно / ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st May 2010, 18:42
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Аз бях при Заякова. Правих си липосукцията през януари тази година. Нямам никакви неравности, получих резултата, който исках. Спазвам абсолютно същия режим, както и преди липосукцията, що се отнася до хранене, спорт и т.н.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th May 2010, 20:50
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Ильо Стоянов, началото на октомври 2009; набръчкана, на буци, супер засилен целулит. Ако преди ме беше срам да се съблека по бански, сега май няма да го направя никога ....
Но за набръчкването и буците мисля, че съм си виновна аз в доста голяма степен - първо спазвах режим на хранене само 1 месец след липосукцията и покрай Коледа се излигавих ... Не се движа, не спортувам.... Вода през целия си живот пия по 2-3 часи дневно... Имам си доста целулит по принцип. Според Тепавичарова е генетичен и тя ме предупреди, че ще се засили доста след липосукцията независимо от мерките, които взема.

Личното ми мнение е, че дори и при супер стриктен режим на хранене, спорт, вода, масажи и др., не може да се гарантира на 100%, че ефектът ще е траен и, че няма да има някакво набръчкване или неравност. Всеки организъм си е собствена машина и има различна обмяна на веществата, структура на мастните клетки, задържане или не на вода ... Така че ако принципно сте обременени като мен с кофти обмяна и силен целулит е добре да претеглите плюсовете и минусите. А ако сте мързеливи и несериозни като мен - по-добре се откажете от липосукцията, за да си запазите бричовете, но поне с гладко дупе.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th May 2010, 07:11
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Това за задълбочаването на целулита след липосукция съм го чувала. Мисля, че спорта е много важен за да противодейства на подобни неприятни ефекти. Колкото до хранителния режим, малко е относително, зависи каква е обмяната на конкретния човек. Но си абсолютно права, че 100 % гаранция няма, всеки трябва да прецени рисковете, преди да пристъпи към подобна интервенция.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Резултатиследлипосуклияследгод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.